Kriptopara

Analistlerden OMG Coin Geleceği ve Fiyat Tahmini 2021, 2022

  Ethereum ve ERC - 20 belirteci için değer aktarımı ağı olan OMG Coin, ETH’nin yükselişi ile yatırımcıların ilgisini çekmeyi başarmıştır. OMG Coin için uzman tahminleri ve anlık grafik yorumları ise genel anlamda olumlu perspektifte değerlendirilmektedir. OMG Coin geleceği ve fiyat tahminleri hakkında merak edilenlere yazımızdan ulaşabilirsiniz. 

  Analistlerden OMG Coin Geleceği

  OMG Coin hakkında gelecek tahminleri yapan üç önemli uzman kuruluş söz konusu coinin gelecek dönem hareketlerini uzun vadeli yatırım için iyi bir enstrüman olarak tanımlamaktadır. Yatırımcılar için çoğunluğu olumlu yorumlara sahip OMG Coin için özellikle 2023 ve 2024 döneminde büyüme hedefinin devam edeceği yönünde. Yüzde 23 seviyelerinde bir uzun vadede kar potansiyeli taşıdığı belirtilmektedir.  

  OMG Coin Grafik Analizi

  Dalgalı bir grafik seyreden OMG Coin, Bitcoin (BTC) yükselişine bağlı olarak durağan seyrine devam ederken yine BTC’ye bağlı olarak düşüş sırasında çok daha hızlı bir ivme ile irtifa kaybetmektedir. Düşen Kama formasyonun görüldüğü OMG Coin uzun vadede kazanç potansiyeli taşısa da son 24 saatlik grafik analizleri yatırımcıların olumsuz değerlendirmelerine sahiptir. Son birkaç saatlik grafik analizlerinde OMG Coin için iğne attığı nokta olarak 15 dolar seviyesi gösterilmektedir. Şuan için alım safhasında olduğu ifade edilen coin için yükseliş trendinin ilerleyen saatlerde başlayacağı ve 22 dolar ilk hedefinin ardından 33 dolar seviyesine kadar yükseliş beklendiği dikkat çekmektedir. 

  Borsalardan alınan anlık verilere göre 1 OMG fiyatı %omisego+try% TL. Döviz cinsinden ise %omisego+usd% Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak, OMG Network Coin 24 saatte %omisego+yuzde%.

  2021, 2022 OMG Coin Fiyat Tahminleri

  16 dolar seviyesinden işlem gören OMG Coin, 11 dolar destek seviyesi ile arasında uçuruma sahiptir. Önümüzdeki dönemde ise drop bitmesine bağlı olarak düşüş ivmesinin hızlanacağı beklenmektedir. OMG Coin için uzman tahminleri uzun vadede olumlu seyrederken kısa vadede de ise dalgalı bir seyir söz konusu olduğu belirtilmektedir. Yatırımcıların güncel grafik analizleri ve kısa vade piyasa verilerine göre al – sat işlemlerini gerçekleştirmeleri gerektiği bildirilmektedir. 

  Wallet Investor OMG Network Fiyat Tahmini

  Wallet Investor OMG Coin için uzun vadede kazanç potansiyelini %23 seviyelerinde belirlemiştir. Yeni dönem için harika bir yatırım aracı olarak görülen OMG Coin için uzman Wallet Investor analizcilerinin gelecek tahminlerini ise 2026 yılı için 44 dolar seviyelerinde seyretmektedir. 

  Digital Coin OMG Coin Fiyat Tahmini

  Kripto piyasalarının önemli analizcilerinden Digital Coin, OMG Coin için önümüzdeki 5 yıllık süreçte yükselme eğilimi içinde olduğu yorumunu yapmaktadır. 68 bin dolar seviyelerine kadar yükselmesini bekledikleri OMG Coin için ayrıca 2022 yılı için 27 dolar tahmininde bulunmaktadır. Digital Coin’e göre uzun vadede OMG Coin karlı bir yatırım potansiyeli taşımaktadır. 

  Trading Beats OMG Coin Tahmini

  Treading Beats uzmanları OMG Coin için fiyat tahminlerini negatif projeksiyondan değerlendirmektedir. Uzmanlara göre 2021 perspektifinde OMG Coin için 13 dolar seviyelerinde kalacağı tahmini yapılmaktadır. Benzer piyasa uzmanlarının analizleri ile çelişen bir görüş bildiren Trading Beats, OMG Coin için temkinli bir yaklaşım yapılması gerektiği konusunda ısrarcı görünmektedir.  

  Sonuç

  Ethereum blockhain ağı içinde barındırılan OMG Coin, Binance, Mandala, OKEx ve FTX gibi lider kripto para piyasalarında yer almasıyla da yatırımcıların yeni dönemde de radarında yer almaktadır.

  Gelecek tahminlerinin güçlü oluşu OMG Coin için ilginin taze kalmasına neden olurken, anlık seyir düşüş eğilimi içinde olduğu için 11 dolar seviyelerinde OMG Coin için talebin artabileceği düşüncesi hakimdir. Gelecek vaat eden coinler arasında gösterilen OMG Coin yatırım uzmanlarının da hedefinde yer almaktadır.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle