BTC ‘bölüm sonu canavarı’ ile mücadele ediyor!

  Kripto para topluluğunun yakından takip ettiği analist Willy Woo, Bitcoin (BTC) fiyatının son durumunu değerlendirdi. Ünlü analist zincir üstü göstergelerin iyileşme sinyali verdiğini hatırlatarak ayı piyasasında olmadığımızı ifade etti…

  Deneyimli Bitcoin (BTC) ve kripto para uzmanı Willy Woo, zincir üstü göstergelerin iyileşme sinyali verdiğini söyledi. Analist, ayrıca Bitcoin’in hala uzun vadeli yatırımcılar tarafından satın alınmaya devam ettiğini de hatırlattı. Bu verilerin ışığında Bitcoin’de ayı piyasasında olmadığımızı düşünen analist dikkat çekici açıklamalar yaptı.

  Bitcoin’in zincir üstündeki birikim işaretleri nedeniyle tipik bir ayı piyasasında olduğunu düşünmeyen analist BTC yatırımcılarını heyecanlandırdı. Willy Woo, şu anda spekülatif bir aşamada olduğumuzu ve geçtiğimiz aylarda satılan kripto paraların yeniden uzun vadeli yatırımcılar tarafından alındığını belirtti.

  Bitcoin’ler El Değiştirdi 

  İngiliz pop şarkıcısı Rick Astley'nin 1980 tarihli hit şarkısı “Never Gonna Give You Up”a atıfta bulunan analist, şu açıklamayı yaptı: “‘Rick Astley’, sürekli alım yapan ve pek satma eğilimli göstermeyen yatırımcıdır. Rick, 2021 boyunca çok aktifti ve daha sonra birden tüm kripto paralar, Rick'ten alım ve satım yapan spekülatif yatırımcılar olan zayıf ellere aktarıldı. Şimdi ise bu varlıkların yeniden Rick'e aktarıldığını görüyoruz.”

  Mevcut BTC grafiğini yorumlayan Woo, verilerin tamamen farklı olması sebebiyle şimdiki döngünün daha öncekilere hiç benzemediğini ifade etti: “Fiyat mevcut durumda yatay seyrediyor ve Wyckoff'un birikim döngüsüne benziyor. Durum böyleyse, 28-29 bin dolara doğru son bir gerileme yaşayabilir ve dip fiyatı son kez test edebiliriz. Zincir üstü tüm göstergeler, iyileşmeye işaret ediyor.”

  Bitcoin Bölüm Sonu Canavarıyla Karşı Karşıya

  Bitcoin yatırımcıları ısrarla kripto paralarını satmıyor ve piyasaya hala güvenle bakmayı sürdürüyor. Kripto para veri analiz firması Santiment de benzer bir rapor paylaşarak borsalardaki Bitcoin arzının giderek azaldığını söyledi. Öte yandan deneyimli analist Willy Woo, “Bitcoin, şu anda video oyunlarındaki son boss ile mücadele ediyor.” yorumuyla Çin, ABD ve İngiltere’nin baskılarına dikkat çekti.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle