Orchid Token Nedir? OXT Token Nasıl ve Nereden Alınır?

  Bu yazımızda teknolojik yanları ile adından söz ettiren OXT Token hakkında bilgileri sunacağız. OXT Token nedir, proje amacı ve gelecek fiyat tahmini ne, nereden alınır, nasıl alınır, avantajları, dezavantajları neler sorularına yanıt bulmaya çalışacağız. 

  Orchid (OXT) Token Nedir?

  Orchid (OXT) Token, internet dolaşımını özelleştiren Orchid’in kripto para birimidir. Ethereum ağı madenciliği üzerinden üretilebilen OXT Token, düşük işlem ücretli kripto para ticareti için elverişlidir. OXT Token, Orchid ağından aldığı güçle mobil uygulama üzerinden alım satımları mümkün kılan ve kullanıcılar için daha özel alanda işlemi destekleyen kripto paradır. OXT Token, sıradan VPN’ler yerine sunucu riski taşımayan alanda işlem yapmak için tercih edilen ERC20 tabanlı bir token’dır.

  OXT Whitepaper

  Orchid (OXT) Token projesinin amacı kripto para yatırımcılarına güvenli ve kripto ile güçlendirilmiş VPN sunmaktır. Bu amacına ulaşan proje aynı zamanda, sağlayıcı ağını sunar. OXT Token sahibi olanlar Orchid ağında tek bir tık ile sağlayıcıları değiştirebilir, rastgele yeniden bağlanma ile yeni eşleşmeler yakalayabilirler. Proje, tek bir Orchid hesabına sınırsız sayıda cihaz entegre etme imkanını sunar. Hesap sahipliği olan kişi bu hesabı ailesi ve arkadaşları ile birlikte kullanabilir. Proje hakkında diğer bilgileri https://www.orchid.com adresindeki Whitepaper sayfasından öğrenebilirsiniz.

  Orchid Token Yorum

  OXT Token hakkında yorum yapan yatırımcılar, projeden son derece ekonomik şartlarda yararlanabildiklerini ifade ediyorlar. Orchid VPN kullanımında sadece VPN’yi gerçekten kullanırken hizmet ödemesini OXT Token olarak yaptıklarını belirtmişler. Kullanım sağlanmayan anlar için OXT Token ödeme yapılmadığı ve aylık bir ücret olmadığı açıklanmış.

  OXT Token Geleceği

  OXT Token geleceği hakkında yorum yapan analistler, bu projenin 2021 içinde değerlenebileceğini belirtiler. Analistlere göre, OXT Token 2021 sonunda 0.50 dolar fiyatına ulaşabilir. Ancak bunun öncesinde 2021 Temmuz ayının değer kazanımı ile kapatılabileceği ve Eylül'de ise fiyatın 0.40 dolar üzerine çıkış yapabileceği belirtildi.

  1 Orchid (OXT) Token Fiyatı

  Güncel verilere göre şu anda 1 OXT fiyatı %orchid-protocol+try% TL. Döviz cinsinden ise %orchid-protocol+usd% Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak, Orchid fiyatı 24 saatte %orchid-protocol+yuzde%.

  OXT Token, karşıladığı alım taleplerine ve buna bağlı değişen arz miktarına, kripto para piyasasındaki volatil yapıya göre anlık fiyat değişimine uğrayabilir. OXT Coin, kripto para piyasasını etkileyen olumlu veya olumsuz haberlere göre de fiyat değişimi yaşayabilir. Bu yüzden anlık fiyat takibi ardından alım satım kararları verilmeli ve beklenmedik kayıpların oluşma riski önlenmelidir.

  Orchid (OXT) Token Nereden Alınır?

  OXT Token alınan yerler, Binance, Huobi Global, Coinbase Exchange gibi işlem hacmi geniş kripto para borsası platformlarıdır. İnternetten rahatlıkla ulaşılan bu borsalarda hesaba sahip olan kişileri OXT Token pariteleri ile işlem yapabilirler.

  OXT Token Nasıl Alınır?

  OXT Token edinmek için yapılacaklar şöyledir:

  • 1. Adım: OXT Token’ın işlem listesinde olduğu Binance, Huobi Global, Coinbase Exchange borsalarından birine erişim sağlanır.
  • 2. Adım: Borsanın hesap açılış işe menüsüne giriş ardından kimlik tanımlama adımları tamamlanarak ve onaylanarak hesap oluşturulur.
  • 3. Adım: Borsanın para yatırma işlem sekmesinden yardım alınarak, bir para yatırma yöntemi seçilmeli ve para transferi tamamlanmalıdır.
  • 4. Adım: Borsadan “kripto al“ menüsüne tıklanarak OXT Token paritesinin bulunduğu satın alma işlem sayfasına erişim sağlanır.
  • 5. Adım:Bu bölümde görülen o andaki fiyattan veya daha uygun fiyat girişinden OXT Token alım emri verilir.
  • 6. Adım: Satın alınan OXT Token hesabın sanal cüzdanında yada çevrimdışı saklama modu ile daha güvenli koşullar sunan donanım cüzdanda saklanır.

  Tüm adımların doğru şekilde uygulaması sonunda satın alma tamamlanır.

  Avantajları Neler?

  OXT Token avantajları:

  • Tek Hesabı Çoklu Kullanma: OXT Token sahipleri Orchid hesaplarından sadece bir tane açıp, bu hesabı farklı kullanıcılar ile birlikte farklı cihazlar üzerinden kullanabilir ve paylaşabilirler.
  • Güvenli VPN: Orchid VPN ile çok daha özel bir bağlantı tipinde, güvenli ve özelleştirilmiş internet mantığında işlem yapılabilir.
  • Hız: OXT Token sahipleri kripto para cüzdanları arasındaki transferde ve kripto para ticaretinde dakikalar içinde onay alıp, zamandan tasarruflu işlem yaparlar.

  Dezavantajları Ne?

  OXT Token dezavantajları:

  • Hedef Kitleye Yönelme: OXT Token hızlı, güvenli, düşük masraflı ve hızlı işlem yapmak isteyenlere hitap eder. Merkeziyetsiz finanstan en üst düzeyde yararlanmak veya NFT üretmek için tercih edilebilecek bir kripto para değildir.
  • Saldırı Riski: OXT Token her kripto para gibi sanal cüzdanlar atında saldırı riskleri ile karşılaşabilir. Çevrimdışı saklama yapılabilen donanım cüzdanların tercih edilmesi halinde bu risk ortadan kaldırılır.

  Sonuç

  OXT Token, güvenli VPN sunan Orchain’in kripto para birimidir. Analistler OXT Token’ın 2021 yılında değerlenebileceği yönünde tahmin yaptılar. Mobil cihazlar üzerinden hesap kullanımında güven sunan projenin ilerleyen yıllarda daha popüler olabileceği düşünülüyor.

  ETH tabanlı ve ERC20 algoritmasını kullanan OXT Token, Binance ve Coinbase gibi önemli borsalarda da yer alıyor. 2020 yılında piyasaya sürülen OXT, 2021 yılında etkili bir fiyat performansı göstermiştir.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle