Kriptopara

2 Usta Analistten POLS Coin Geleceği, 2 Fiyat Tahmini 2022

  Geleceği şekillendirmesi beklenen blok zincir teknolojisi, alternatif yatırım arayanlara da seçenek sunuyor. Bu projelerden biri olan POLS ise fiyat beklentileri ile dikkat çekmeyi başarmıştır. Usta analistlerin takibe aldığı POLS hakkında merak edilen detayları sizler için derledik. Polkastarter projesinin detayları ve uzmanların POLS fiyat tahminleri hakkında tüm detaylar yazımızda. 

  Polkastarter (POLS) Coin Geleceği

  Polkastarter, fırlatma rampası olarak tasarlanan bir blok zincir platformu olmasıyla gücü ve kendisine duyulan ihtiyacı yüksek olan bir proje olarak değerlendirilmektedir. Bu özelliği ise onu gelecek vizyonunda başarılı bir noktaya ulaştırmıştır. İşlem gördüğü piyasalarda POLS adıyla da beklentileri karşılasa da istenen performansın henüz yakalanmadığı aktarılmaktadır.

  Geleceğine yönelik uzmanların teknik analizler ve güncel verilere göre yaptıkları değerlendirmelerde ise umut vaat ettiği görülmektedir. POLS Coin geleceği hakkında görüşler ise kısaca şöyle özetlenebilir:

  • Swap Space verilerine göre 2023, 2024 ve 2025 dönemlerine ilişkin Trading Beast, Price Prediction gibi uzmanlar büyüme beklentileri açıklamıştır. 
  • Uzmanların ortak görüşü gelecek 5 yıllık dönem için ortalama 14 – 17 USD bandında görülmüştür. 
  • İlk DEX (IDO) teklifleri için yaygın bir platform haline gelen Polkastarter, kısa sürede büyüme sağlamıştır. Ocak 2022’de ise Ethereum blok zincirinde faaliyet göstermesi gelecekte daha iyi konumlanacağı görüşünü destekler. 

  POLS Coin Geleceğine İlişkin Grafik Analizi

  POLS Coin grafik analizlerinde sıkışmadan ani bir atakla kalkabileceği yönünde yorumlar dikkat çekmektedir. Bu potansiyel nedeniyle yakın takibe alınması gerektiği aktarılmaktadır. Mevcut formasyonda yönünü düzeltme eğilimi gösterse de inişli çıkışlı izlediği seyir yatırımcısını tedirgin etmektedir. Belirsizliğini bir süre daha 2022 ve sonrasında da koruması beklenmektedir. Bu nedenle yeni direnç ve destek noktasında göre işlem yapılması daha doğru olacaktır. 

  Polkastarter (POLS) Coin Nedir, Nasıl Çalışır?

  POLS Coin, Polkastarter platformunun yerel hizmet simgesidir. Aynı zamanda Polkastarter ekosisteminde likidite madenciliği, yönetişim, işlem ücretlerinin ödenmesi ve POLS sahibi havuzlara katılmaya uygunluk gibi çeşitli verimlilikler için çalışmaktadır. 

  Zincirler arası jeton havuzları ve açık artırmalar için kullanımı kolay bir fırlatma rampası olarak çalışan bir blok zincir platformudur. ERC – 20 jetonu olarak çalışması sayesinde gelecek dönem için projeye güven ve destekler de artmaktadır. 

  POLS Coin Fiyatı Kaç Dolar?

  Güncel verilere göre şu anda 1 POLS fiyatı %polkastarter+try% TL. Döviz cinsinden ise %polkastarter+usd% Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak, Polkastarter Coin fiyatı 24 saatte %polkastarter+yuzde%.

  Aralık 2020 itibariyle yayına giren Polkastarter platformu, daha sonraki dönemde yerel hizmet simgesi ile kripto piyasalarda yerini almıştır. Şubat 2021 7,51 USD dolar seviyesi ile tüm zamanların en yüksek fiyatını yakalayan POLS, daha sonra yaşanan sert düşüş ile dikkat çekmiştir. 2022 itibariyle 1 doların hemen üstünde seyreden fiyatının gelecekte daha iyi bir görünüme sahip olabileceği tahmin edilmektedir. 

  Polkastarter (POLS) Coin Ne Olur?

  POLS fiyatı kısa aralıklarla sert fiyat dalgalanmaları göstermişti. Bu da genel görünüm açısından yatırımcısını tedirgin etmektedir. Projenin kripto endüstrisi için sağladığı açık artırma çözümleri ve fırlatma rampası gibi sahip olduğu ayırt edici özellikleri ile gelecek dönemde daha iyi bir toparlanma gösterebileceği aktarılmaktadır. Ethereum blok zincirinde faaliyet göstermesi de POLS Coin’in hem proje bazlı hem de fiyat performansı açısından daha iyi bir konuma geleceğini göstermektedir.  

  Polkastarter Projesi Güvenilir mi, Alınır mı? 

  Polkastarter, Daniel Stockhaus ve Tiago Martins tarafından kurulan ve ekip içinde çok sayıda deneyimli danışman ile yoluna devam etmektedir. Projeyi güvenilir yapan temel unsurlardan bir diğeri ise Mart 2021 itibariyle Ethereum blok zincirine dayanmasıdır. POLS Coin ERC – 20 jetonu olarak güven vermektedir. Çok sayıda madenci ve düğümün ağı güvenli tutmak için birlikte çalıştığı Ethereum’un kapsamlı çalışma kanıtı olan PoW madencilik sistemi tarafından da güvence altına alınmıştır. 

  Projenin ve ağın güvenilirliğinin ön plana çıkması ise uzun vade yatırımcıların ilgisini çekmektedir. Gelecek dönemde güvenli bir şekilde yoluna devam etmesi beklenen projenin coini olan POLS’ün takip listesine mutlaka alınması gerekmektedir. Ancak piyasa belirsizliği geçene kadar POLS en iyi fiyat grafiğinde ve alım fırsatından riskler hesaplanarak portföylere eklenebilir. 

  Polkastarter'i Benzersiz Yapan Nedir?

  Polkastarter aracılığıyla blok zincir projeleri için güvenli şekilde para toplanması sağlanır. Söz konusu projeler için fırlatma rampası olarak, blok zincir projelerinin para toplamaları ve kendi zincirler arası takas havuzlarını kolayca oluşturmaları sağlanmaktadır. Takaslar akıllı sözleşmeler tarafından otomatik olarak gerçekleştirildiği için risk almadan yatırım yapılması da Polkastarter’ı benzersiz kılmaktadır. 

  Polkastarter projesini rakiplerinden ayıran başlıca unsurlar ise şunlardır:

  • AMM modelini kullanmak yerine sabit fiyattan siparişlerin yürütüldüğü likidite havuzlarının kolayca başlatılmasına olanak tanıyan bir sabit takas akıllı sözleşmesidir. 
  • Hollanda açık artırma ve kapalı teklif dışında sabit ve dinamik oran takasları dahil bir dizi açık artırma türünü işlemek için tasarlanmıştır. 
  • İzinsiz listelemeler ve dolandırıcılık önlemeleri için KYC entegrasyonu ve likidite madenciliğine yer verir. 

  POLS Coin'in Avantaj ve Dezavantajları Nelerdir? 

  Polkastarter (POLS) avantajları:

  • POLS ekosistem için likidite madenciliği, yönetişim, işlem ücretlerinin ödenmesi ve havuzlara katılmaya uygunluk için çok işlevsel olarak kullanılabilir. 
  • Zincirler arası jeton havuzları ve açık artırmalar için etkili bir fırlatma rampasıdır.
  • Piyasa görünümünü düzeltme eğilimi yüksektir. 

  Polkastarter (POLS) dezavantajları:

  • Rakip projelerin öne çıkması platforma olan ihtiyacı azaltabilir. 
  • Piyasa beklentisi uzun vade için iyi olsa da fiyat istikrarı istenen düzeyde görülmeyebilir. 

  POLS Coin Hangi Borsalarda Listeleniyor?

  Her ne kadar yeni bir token olmasına rağmen kısa sürede POLS birçok büyük borsada yer almıştır. Kripto para birimleri için en kritik likit ticaret çiftleri olan WETH, USDT, BUSD, BTC ile bu borsalarda işlem yapılabilmektedir. Ticaret çiftlerinde doğrudan fiyat mevcut değildir. Bu nedenle BTC ile değişim yapılarak işlem yapılması gerekebilir. Polkastarter (POLS) Coin listelenen bazı borsalar şunlardır:

  • Binance
  • KuCoin
  • Gate.İo
  • Coinbase Exchange 
  • Mandala Exchange 
  • Poloniex
  • Uniswap
  • Huobi Global  

  POLS Coin Fiyat Tahminleri

  POLS fiyatı hakkında görüşlerini revize eden piyasanın öne gelen uzman toplulukları ve analistler, geleceğinden umutlu görünmektedir. 2 analistin güncel tahminleri yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırımcıların bu tahminlerle fikir sahibi olması ve kendi değerlendirmeleri ile doğru anda yatırım yapması riski önleyecektir. 

  İsabetli tahminlerin sahibi Wallet Inverstor ve Price Prediction uzmanlarının görüşleri ise şöyle özetlenebilir:

  • Wallet Investor: 1 yıllık kısa vadeli tahmininde 1,90 dolar seviyesine işaret eden uzmanlar, daha uzun vadeli görünüm için kâr potansiyelini +252% seviyesinde açıklamıştır. 
  • Price Prediction: Uzmanlara göre 2022 yılında fiyatının 1 dolar seviyesini aşması beklenmektedir. Ortalama 2,10 – 2,50 dolar bu yılın fiyat hedefi olarak tahmin edilmektedir. 

  Sonuç 

  2 usta analistin POLS geleceği hakkında beklentisi gelecek dönem için son derece umut vaat etmektedir. Fiyat tahminlerini 2022 pozisyonunda artı yönlü açıklayan uzmanlar, kısa ve orta vadeli risklerin de baz alınması gerektiğine işaret etmektedir. Bu nedenle yatırım öncesinde güncel verilerin değerlendirilmesi ve buna göre pozisyon alınması son derece önemlidir. Proje hedeflerinin yakalanmasının ise fiyatını olumlu yönde etkilemesi beklenmektedir.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle