Kripto Para

ODTÜ Blockchain Days fuarında Togg test sürüşü yapılacak

  ODTÜ Blockchain Topluluğu’nun düzenlediği merkeziyetsiz finans, web3, kripto paralar, metaverse, gamefi gibi konuların tartışıldığı Blockchain Days etkinliği başlıyor. Heyecanla beklenen etkinlikte Togg test sürüşü ödülü olması dikkat çekti…

  Kripto para yatırımcıları başta olmak üzere kripto paraların kullandığı yeni teknolojileri merak edenler için Blockchain Days etkinliği düzenleniyor. ODTÜ Blockchain Topluluğu’nun düzenlediği etkinlikte web 3 regülasyonları, kripto paralar, metaverse ve gamefi gibi konular temel seviyeden başlanarak kapsamlı biçimde ele alınacak. Blockchain Days adı verilen fuar Ankara’da 23-24 Aralık tarihlerinde gerçekleştirilecek. 

  ODTÜ, Stanford Üniversitesi, Bilkent Üniversitesi gibi Türkiye’nin ve dünyanın önde gelen üniversiteleri etkinlik paydaşları arasında yer alıyor. Kripto para dünyasının yakından ilgilendiği etkinlik için ilgi çekici bir detay paylaşıldı. Togg tarafından düzenlenen Togg test sürüşü ödüllü NFT yarışması da bu etkinliğin bir parçası olacak. 

  Togg Test Sürüşü Ödülü

  Yurt içi ve yurt dışından çok sayıda katılımcının davetli olduğu Blockchain Days etkinliği için geri sayım başladı. Ankara’da 23-24 Aralık tarihlerinde gerçekleştirecek etkinlikte kripto paralar başta olmak üzere merkeziyetsiz finans (DeFi), DAO, NFT ile web 3 regülasyonları gibi konular gündeme gelecek. Alanında uzman kişilerin yapacağı panel konuşmaları, sektörü yakından takip edenler tarafından ilgiyle takip edilecek. 

  Panel dışında Blockchain Days etkinliğinde çok sayıda yarışma ve eğitim atölyeleri gerçekleştirilecek. Networking saatleri, bu sektörlerde yeni iş fırsatlarını değerlendirmek isteyenler için fırsatlar sunacak. Öte yandan yarışmalar arasında Togg test sürüşü ödüllü NFT yarışması da dikkat çekti. Katılımcılar Togg jürisi tarafından seçilen NFT projesi ile yerli otomobil Togg’u test sürüşünde kullanabilecek. 

  Blockchain Days Konuşmacıları Kimler?

  Yurt içi ve yurt dışından çok sayıda uzmanın davet edildiği Blockchain Days etkinliğinde önde gelen sektör temsilcileri de konuşma yapacak. Ankara’da 23-24 Aralık tarihlerinde gerçekleştirilecek olan etkinlikte Baki Er (Lytera), Doruk İşmen (dYdX Turkey), Han Tüzün (NeufiHQ), Alp Işık (Enclave Markets) ve Turan Sert gibi isimlerin konuşma yapması bekleniyor. ODTÜ içinde Kongre Kültür Merkezi’ndeki etkinliğin sponsorları arasında Paribu Hub, Avalanche Foundation, Togg, GEAR Technologies gibi şirketler yer alıyor.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle