Kripto Para

MultiversX (EGLD), artık resmen Opera Tarayıcısında!

  Eski adı Elrond olan ve yeni ismi MultiversX ile kripto piyasasında heyecan oluşturan EGLD, şimdi de Opera tarayıcısında entegre.

  MultiversX, dünya çapında yüz milyonlarca kişi tarafından kullanılan önde gelen web tarayıcılarından biri olan Opera'nın mobil ve masaüstü tarayıcılarına entegre edildiğini duyurdu. Bu etkileyici gelişme, mevcut MultiversX kullanıcılarına genişleyen ekosistemiyle etkileşim kurmaları için yeni ve heyecan verici bir yol sunarken, aynı zamanda katılım sürecini basitleştirmeyi ve küresel benimsemeyi hızlandırmayı vaat ediyor.

  Bu gelişme sayesinde, kullanıcıların geniş MultiversX ekosistemini keşfederken, web'de gezinirken olduğu gibi aynı kesintisiz deneyimin keyfini çıkarması sağlanacak.

  Entegrasyon, ağın tüm özelliklerini sorunsuz bir şekilde birleştiriyor. MultiversX blok zincirine ve bununla ilişkili Web3 ürünlerine zaten kapsamlı olan Opera tarayıcılarına bir ağ geçidi ekler. Buna, yerel MultiversX belirteci olan EGLD'nin yanı sıra ağdaki tüm ESDT belirteçleri ve NFT'ler için destek dahildir. Entegrasyon, kullanıcılara doğrudan tarayıcılarından ekosistem dApp'leriyle etkileşim kurma olanağı da sunacak. Son olarak, aynı kurtarma ifadesiyle ek MultiversX adreslerinin sorunsuz oluşturulması ile kullanıcı seçeneklerini genişletiyor.

  MultiversX kullanıcıları ayrıca, gelecekteki sürümler için Opera tarafından yapılan çalışmalarda bulunan diğer platformlarla birlikte özel bir Android yapılandırmasına sahiptir. Yeni kullanıcıların, özel indirme bağlantısını kullanarak yapılandırmayı indirmesi gerekirken, mevcut kullanıcılar, MultiversX tarama deneyimine yükseltmek için aynı bağlantıyı kullanarak yapılandırmayı uygulayabilir.

  MultiversX CEO'su Beniamin Mincu gelişmeyi şu şekilde aktardı: "Opera ile birlikte bu önemli değişimin ön saflarında yer almaktan heyecan duyuyoruz."

  MultiversX ve Opera arasındaki güçlü sinerji, dijital dünyada bir dalgalanma etkisi yaratarak inovasyonu yönlendirmeye devam edecek. Bu entegrasyonla, blockchain destekli yenilik ve teknoloji daha erişilebilir hale gelir ve Web3'ün küresel olarak benimsenmesini sağlayabilir.

  MultiversX Hakkında

  MultiversX, yaygın, küresel benimseme için kritik olan iki temel sorunu çözmek için özel ilkelerden oluşturulmuş, yüksek oranda ölçeklenebilir, güvenli ve merkezi olmayan bir blockchain ağıdır. Çevirmeli ağdan geniş banda geçiş ve önemli bir UX paradigması değişimidir.

   

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle