Kripto Para

Elrond’tan dev hamle! 300 milyon Opera kullanıcısına erişecek

  Elrond bugün gerçekleştirdiği hamle ile 300 milyon Opera kullanıcısına erişmeyi planlıyor. Opera tüm kullanıcıları için Elrond'un blok zincirine, EGLD'ye ve büyüyen dApp ekosistemine kolay erişimi entegre etme planlarını duyurdu.

  Norveçli şirket, 2018'de tarayıcısına Web3 tarama yetenekleri ekleyen ilk şirket oldu ve bu da onu yeni nesil blok zinciri uygulamaları için en erişilebilir platformlardan biri haline getirdi. Ocak 2022'de Opera, daha güvenli gezinmeyi sağlamak için Web3 uyumluluğu ve gelişmiş gizlilik ve güvenlik özelliklerine sahip ilk Web3 odaklı Opera Crypto tarayıcısını da piyasaya sürdü. Ortaklık, Elrond'un blok zinciri teknolojisinin kullanılabilirliğini ve benimsenmesini artıracak.

  Elrond Projesinin Hedefi

  Elrond statükoyu alt üst etme amacında olan bir kripto projesidir. Daha verimli, kapsayıcı ve şeffaf bir finansal sistem yaratma tutkusuna sahip proje, küresel ekonomi için değişim yaratmak istiyor. Mevcut zincirlerdeki önemli ilerlemelerin yanı sıra Elrond, düşük maliyetlerle saniyede 15.000 işlem gerçekleştirebiliyor. Ayrıca EGLD Avrupa'nın ilk karbon negatif blok zinciridir. Şirket, Web3'ün dönüştürücü potansiyeline, tüketicileri ve işletmeleri katmaya hazır.

   Elrond Network CEO'su Beniamin Mincu kendilerini şu şekilde ifade ediyor: “Elrond ve Opera arasındaki sinerji gerçekten eşsiz. Teknolojimiz, bir sonraki toplu benimseme dalgası için kritik olan performans ve kullanıcı deneyiminde radikal iyileştirmeler getirdiğinden, Opera'nın blok zincir tabanlı teknolojilerin yayılmasını destekleme çabalarına doğal bir uyum sağlıyor. Finansal hizmetlerin herkese açık olduğu, neredeyse anında çalıştığı ve ucuz olduğu özerk bankacılığın yeni bir bölümünü başlatmak için birlikte çalışmaktan heyecan duyuyoruz.”

  Elrond, 1000 kat kümülatif getiri sağlamak için sıfırdan tasarlanmış yeni bir blok zinciri mimarisidir.

  Bunu başarmak için Elrond iki anahtar sunar:

  Yeni bir Uyarlanabilir Durum Paylaşımı mekanizması ve Secure Proof of Stake (PoS) algoritması. Hızlı, verimli ve güvenli bir fikir birliği mekanizması ile doğrusal ölçeklenebilirlik sağlar.

  Böylece Elrond, saniyede 15.000'den fazla işlemi (TPS) 6 saniyede işleyebilir. Gecikme ve düşük  maliyet, merkezsiz bir sistemin omurgası olmaya çalışmak, sınırsız, küresel olarak erişilebilir internet ekonomisi sunmak.

  Daha detaylı bilgi için: https://elrond.com

  Opera Hakkında

  Opera, daha iyi bir internet deneyimi arayan aylık yüz milyonlarca aktif kullanıcıdan oluşan ve büyüyen bir kitleye sahip küresel bir web tarayıcısıdır. Tarayıcı ürünleriyle başlayan 25 yılı aşkın yenilik üzerine inşa edilen Opera, işini yeni segmentlere genişletmek için markasını ve yüksek katılımlı kullanıcı tabanını güçlendiriyor.

  Bugün Opera, dünyanın dört bir yanındaki kullanıcılara PC ve mobil tarayıcılar, haber okuyucusu Opera News ve oyun, kripto, e-ticaret ve ilanlara ayrılmış uygulamalar dahil bir dizi ürün ve hizmet sunuyor. Opera, 2018'de yerleşik kripto cüzdanı ve web3 desteğine sahip ilk tarayıcıyı tanıttı. Opera'nın merkezi Oslo, Norveç'tedir ve NASDAQ borsasında (OPRA) işlem görmektedir. Ocak 2022'de Opera, kripto meraklıları ve kripto meraklıları için ayarlanmış özel bir web tarayıcısı olan Crypto Browser'ın ilk sürümünü yayınladı.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle