Kripto kahini Türk takipçileri için HOT analizini paylaştı

  Son dönemlerde Holo (HOT) ile birlikte bazı altcoinler Türkiye kripto para piyasalarında yoğun olarak tercih ediliyor. Yerli yatırımcılar, bu nedenle dünyaca ünlü analistlerden HOT için analiz isteklerini dile getiriyor. Ünlü analist gelen bu yoğun isteği kırmadı ve HOT analizini paylaştı.

  Dünyaca ünlü kripto para analisti Michael van de Poppe, daha önce yapmış olduğu birçok başarılı tahmin ile piyasalarda “kahin” olarak anılmaya başlandı. Özellikle Bitcoin konusunda önceden nokta atışı tahminlerde bulunmuş olan Poppe’un yakaladığı bu başarılı istatistik, haliyle onun daha tanınır hale gelmesini sağladı. Youtube’da yaklaşık 70 bin abonesi bulunan Poppe, son dönemlerde başarılı tahminleri sayesinde Türkiye’deki kripto para toplulukları tarafından da yoğun olarak takip edilmeye başlandı.

  Poppe İstekleri Geri Çevirmedi

  Gelen yoğun taleplerin de etkisi ile Poppe, HOT, WIN, DENT ve NPXS gibi Türkiye’de büyük ilgi gören altcoinlerin teknik analizlerini ciddi anlamda artırdı. Türkiye’de azımsanmayacak bir kitle söz konusu kripto paralara yatırım yapmış durumda. Yatırımcılar, sosyal medyada Poppe’u etiketleyerek HOT gibi altcoinler için teknik analiz soruyor. Ünlü analistin son paylaşımlarına bakıldığında, bu istekleri geri çevirmediği görülüyor.

  Poppe, HOT’un Durumunu DENT ve NPXS’e Benzetti

  Türkiye’den gelen yoğun istekleri kırmayarak HOT analizini paylaşan Poppe, teknik verileri ortaya koydu ve kendi yorumunu da dile getirdi. Ünlü analist, paylaşımında HOT’un durumunun aslında DENT ve NPXS’e benzediğini dile getirdi. Analistin ortaya koyduğu grafiğe bakıldığında HOT/USDT paritesinde en önemli destek noktasının 0,010 dolar olduğu görülüyor. Analiste göre bunun devamında 0,005764 dolar seviyesi destek bölgesi konumunda. Poppe’a göre bu bölgenin test edilmesi muhtemel bir durum.

  Analistin HOT Fiyat Tahminleri

  HOT analizini ortaya koyan Poppe, paylaşımında HOT için direnç bölgesini 0,014 dolar olarak işaret etmişti. Poppe, HOT’un bu direnci kırması durumunda fiyatın 0,02 dolar seviyesine kadar yükseliş elde edebileceğini ifade etti. Öte yandan analiste göre yakın zamanda 0,010 dolar seviyesindeki destekten geri dönen HOT, ilerleyen günlerde 0,005 doları görebilir. HOT’un tüm zamanların rekoru ise 0,031 dolar seviyesinde bulunuyor.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle