Popüler analistten 2 önemli altcoin tavsiyesi

  Kripto para yatırımcılarının yakından takip ettiği traderlardan Elliot Wainman, son paylaşımı ile yine dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Radarına aldığı altcoin projesini yatırımcılarla paylaşarak önemli tavsiyelerde bulundu…

  Sosyal medyada geniş bir takipçi kitlesi bulunan popüler kripto para traderı Elliot Wainman, yine altcoin tavsiyeleri ile gündeme geldi. Başarılı tahmin ve analizleri ile bilinen traderın son paylaşımında radarına aldığı altcoin projesi dikkat çekti. Muazzam miktarda likidite çekme potansiyeli olduğunu belirten analist, altcoin yatırımcılarına önemli tavsiyeler verdi.

  Likidite seviyesinde sıra dışı bir yükselme meydana geleceğine inandığı altcoin projesini duyuran Wainman, bunu Anchor (ANCT) olarak açıkladı. Merkeziyetsiz tasarruf protokolü olarak bilinen ANCT token, önemli avantajları ile öne çıkıyor. Kripto para fenomenine göre Anchor’un mevduat getirisi, rakiplerine kıyasla önemli ölçüde daha yüksek olmasıyla büyük kazanç sağlıyor.

  Anchor (ANCT) Token Tavsiyesi

  Wainman, kişisel sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı açıklamasında ANCT avantajlarından şu şekilde bahsetti: “Sabit oranlı bir getiri olarak %20 APY son derece yüksek. BlockFi gibi bir şeye bakıyorsunuz, %8.6 alıyorsunuz ve bu, ilk duyduğumuzda oldukça yüksekti. MPH, %9 veya %10 civarında sabit oranlı getiriler görüyordum. Ayarlayabileceğiniz ve unutabileceğiniz sabit oranlı bir getiri için %20 kesinlikle duyulmamış bir şey.”

  Anchor (ANCT) tokenın bu hamleyi başarabilmesi durumunda muazzam miktarda likidite çekebileceğini öngören Wainman’ın tavsiyeleri yakından takip edildi. Kripto para fenomenine göre bu potansiyel çok yakından gerçekleşecek gibi görünüyor.

  “Anchor Oyunun Kurallarını Değiştiriyor”

  Radarına aldığı altcoin projesinin yüksek miktarda likidite çekerek fiyatta fırlama yapacağını düşünen Wainmann, değerlendirmesinin devamında şunları aktardı:

  “Bana göre, bu %20’lik sabit oranlı getiriyi başarılı bir şekilde teslim edebilirlerse, büyük miktarda likidite yakalayacaklar. Ve milyarlarca dolardan bahsediyorum. Çünkü çok parası olan insanlar, çok fazla karmaşık sürece girmeden çok para kazanmak isterler. Bunu yapmak için çalışmak istemiyorlar, sadece ödüllendirilmek istiyorlar.”

  Ünlü kripto para traderı bu yatırım tercihinin diğer alternatiflere oranla çok daha kazançlı olacağını düşünüyor.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle