Kriptopara

3 Uzmandan Reserve Rights (RSR) Geleceği, 2022 Tahmini

  Yerli kripto para yatırımcıları tarafından da yakından takip edilen Reserve Rights (RSR) coin, son dönemde yatırımcılarına bol kazanç fırsatları sunmuştur. Altcoin piyasasının önde gelen analistleri RSR coin geleceği ve fiyat tahminleri hakkında yorum ve değerlendirmeler yapmaktadır. Bu yazımızda 3 uzmanın Reserve Rights (RSR) coin geleceğine ilişkin yorumlarına 2022 yılı fiyat tahminleri hakkında tüm detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. 

  RSR Coin Geleceği

  Reserve Rights, dünyadaki her insana istikrarlı para birimine erişim sağlama misyonuyla kurulmuş olup, hiperenflasyonun ortadan kaldırılabileceğine odaklanmaktadır. Reserve Rights projesinin kısa sürede gelişme göstermesi ile birlikte uzmanlar, RSR coin geleceği hakkında şu tür yorumlarda bulunmaktadır:

  • Reserve Rights projesi, satın alma gücü istikrarlı olan bir dizi tokenleştirilmiş varlıkları bir araya getirerek itibari paraya bir alternatif üretmektedir. Bu nedenle geleceğin finans dünyasında RSR coin geniş bir yer edinebilir.
  • Reserve Rights, ekonomik taleplere göre her yıl yeni eklemeler ve çıkarmalar yapmaktadır. Bu yüzden RSR coin mevcut ekonomik koşullara göre her zaman uyumludur.
  • İstikrarlı bir satın alma gücüne sahip merkezi olmayan bir para birimi olmayı hedefleyen RSR coin gelecekte rezerv para birimi olma potansiyeline sahiptir.  

  RSR Coin Geleceğine İlişkin Grafik Analizi

  RSR coin grafiğini inceleyen anonim kripto para analistlerine göre ortalama yön endeksi düşüş eğilimi göstermektedir. Reserve Rights, grafikte bir 'W' formasyonunun ardından ayrılmaya çalışsa da, seviyelerin üstesinden gelmekte zorluk yaşamaktadır. En yüksek seviyelerden sonra, grafikte düşen bir kama görülmekte ve gösterilen seviyeyi kırarsa, yükseliş trendine doğru hareket edecektir. Teknik analiz, mevcut seans için aşağı doğru hareket edeceğini ve önümüzdeki birkaç gün içinde hafif bir artış olacağını göstermektedir fakat direnci kıramazsa yine düşüş trendi görülecektir.

  Reserve Rights (RSR), uzun vadede yükseliş gösteren 20 EMA, 50 EMA, 200 EMA'nın altında hareket etmektedir. Kripto para piyasasındaki satış baskısından etkilenen RSR coin, trendin kısa vadede değişeceğini ve fiyatların daha yüksek seviyelere doğru hareket etmesini beklemektedir. Göreceli Güç Endeksi ve MACD gibi başlıca teknik göstergeler, düşüş momentumunu gösterse de analistler uzun vadede olumlu açıklamalar yapmaktadır. 

  RSR Coin Nedir, Nasıl Çalışır?

  Reserve Rights, kullanıcının Rezerv uygulaması aracılığıyla para biriktirmesine, transfer etmesine, harcamasına ve almasına olanak tanıyan bir protokoldür. Çift tokenli bir stablecoin platformu olan Reserve Rights yerel kripto para birimi RSR coindir. Nevin Freeman ve Matt Elder kurucuları olan Reserve Rights, finansal uygulamaları aracılığıyla para işlemi yapan kullanıcılardan ücret alarak merkeziyetsiz para üretmektedir. 

  Kullanım Alanları Nelerdir?

  İnsanların hiperenflasyonla başa çıkmasına yardımcı olabilecek finansal yazılımlar üzerinde yapılan çalışmalar sonucu Reserve Rights, Huobi Prime platformunda ilk takas teklifinin ardından Mayıs 2019'da başlatılmıştır. Değişken yapıda olan RSR coinin temel amacı RSV fiyat istikrarını korumaya yardımcı olmaktır. Bu yüzden RSR coin kullanım alanı genellikle piyasadaki arbitraj dengesini sağlamak üzerinedir.

  RSR Coin Fiyatı Kaç Dolar?

  Kripto para borsalarında güncel olarak 1 RSR fiyatı %reserve-rights-token+try% TL. Döviz cinsinden ise %reserve-rights-token+usd% Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak, Reserve Rights 24 saatte %reserve-rights-token+yuzde%.

  Kripto para piyasasında sert dalgalanmalar olduğu sürece RSR coin fiyatı da inişli çıkışlı bir grafik çizmektedir. Usta analistler RSR coin yatırımı yapmadan önce mutlaka güncel piyasa trendlerinin yakından takip edilmesi gerektiğini belirtmektedir. Bununla birlikte RSR coin yatırımında teknik analizdeki destek-direnç noktaları göz önünde bulundurulduğu zaman maksimum kazanç elde edilebilir. 

  RSR Coin Ne Olur, Beklentileri Ne?

  Reserve Rights, para birimi istikrarsızlığı sorununu çözmek için Venezuela hükümetiyle ortaklık kurmasıyla dikkat çekmiştir. Ayrıca Angola'nın en büyük cep telefonu ithalatçısı olan 7 mobile Africa ile kurumsal bağlantı kuran projenin orta ve uzun vadede hızla değer kazanmaya başlayacağı ifade edilmektedir. Bu gelişmelerle birlikte RSR coin gelecekte rezerv kripto para birimi hedefine ulaşma potansiyeli taşımaktadır. 

  RSR Coin Projesi Güvenilir mi, Alınır mı? 

  Kripto para uzmanları tarafından desteklenen Reserve Rights güvenilir altcoin projelerinden biri olarak gösterilmektedir. Bu nedenle küçük yatırımcılar gönül rahatlığı ile RSR coin projesine yatırım yapabilirler. Sektörde büyük ilgi gören Reserve Rights projesinin başlıca kurumsal yatırımcıları arasında şu şirketler yer alır:

  • Coinbase Ventures, 
  • Digital Currency Group, 
  • NGC, 
  • Fenbushi Capital, 
  • Velorum Capital, 
  • Pre Angel, 
  • Rocket Fuel, 
  • Crypto Lotus 

  RSR Coin'i Benzersiz Yapan Nedir?

  Reserve Rights, Stablecoin sağlayıcısı veya güvenilir saklama hizmeti sunan düzenlemelere uygun banka hesabında tutulan ABD doları (USD) ile desteklenen diğer stablecoin seçeneklere kıyasla daha güvenli ve benzersiz bir çalışma sistemine sahiptir. Reserve stablecoin, akıllı sözleşmelerle yönetilen kripto para birimlerinden oluşan sepet kur ile desteklendiği için diğer kripto para projelerinden farklıdır. 

  RSR Coin'in Avantaj ve Dezavantajları Nelerdir? 

  RSR coin avantajları şunlardır:

  • Proje üzerindeki ikinci token olan Reserve Rights (RSR) coin, arbitraj fırsatlarını değerlendirerek, RSV fiyatını 1,00 dolar hedefinde sabit tutmaktadır.
  • Reserve Rights, kullanılan stablecoin para birimini çeşitlilik gösteren bir varlık sepeti ile desteklemektedir.
  • Kısmi mülkiyet temsili sağlayan teminat havuzu üzerinden alternatif bir rezerv varlık meydana getirmektedir.
  • Rezerve'in en belirgin özelliği, RSV stablecoin fiyatının ABD dolarına sabitliğinin yitirilmesi durumunda dengeleme yapmasıdır. 

  RSR coin dezavantajları şunlardır:

  • RSR coin yüksek volatilitesi nedeniyle riskli bir yatırım tercihidir. 
  • Merkez Bankalarının kripto paralar için başlatacağı regülasyonlara göre RSR coin fiyatında ani değer kayıpları görülebilir.
  • Donanım cüzdanlarda tutulmayan RSR coinlerin siber saldırı ile çalınma riski vardır. 

  RSR Coin Hangi Borsalarda Listeleniyor?

  Kripto para piyasasında RSR coin satın almak isteyen yatırımcılar, bu altcoinin hangi kripto para alım satım platformlarında listelendiğini merak etmektedir. Son dönemde RSR coin listeleyen popüler kripto para borsalarından bazıları şunlardır:

  • Binance
  • Bithumb
  • Gate.io
  • Huobi Global
  • Kraken
  • KuCoin
  • Crypto.com Exchange

  RSR Coin Fiyat Tahminleri ve Hedef Fiyat 

  Tecrübeli kripto para analistleri RSR coin geleceği hakkında önemli tahmin ve yorumlarda bulunmaktadır. Önde gelen uzmanlara göre RSR coin fiyat tahminleri şu şekilde sıralanmaktadır:

  • Technewsleader analistlerine göre RSR coine sorunsuz bir yaklaşım gösterilmektedir. Uzmanların görüşüne göre, Reserve Rights çok uzun bir süre mevcut fiyatında sabit kalacak. 2022 göre, RSR coin maksimum 0.006 değerinde olması bekleniyor. Piyasa yükselişe geçerse minimum fiyat 0.005 dolar seviyesine kadar çıkabilir.
  • Crypto News ekibi ise 2022 RSR coin fiyat tahminine göre maksimum 0.031 dolar seviyesine doğru hareket etmesini beklemektedir. Tüm yıl, RSR coinde ortalama 0,030 ABD Doları ve minimum 0,027 ABD Doları fiyatla hareket etmesi muhtemeldir.
  • Analistlerin yakından takip ettiği Price Prediction ekibi ise RSR coin geçmiş fiyat verilerine ilişkin derin teknik analizinde, 2022 yılında da Reserve Rights fiyatının minimum 0.005 dolar seviyesine ulaşacağı tahmin etmektedir. Ayrıca RSR fiyatı, maksimum $0.006 seviyesine ulaşabilir.

  Sonuç 

  Reserve Rights, Huobi Prime platformu üzerinde başarılı bir şekilde gerçekleştirilen ilk borsa arzı (IEO) işleminin ardından Mayıs 2019'da hayata geçen çift tokenli bir stablecoin platformudur. Reserve Rights platformunda ikinci token olan Reserve Rights (RSR) coin, arbitraj fırsatlarını değerlendirerek, RSV fiyatını 1,00 dolar hedefinde sabit tutmak için kullanılmaktadır. Reserve Rights (RSR) tokeni değişken yapıda ve asıl amacı RSV fiyat istikrarını korumaya yardımcı olmaktır.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle