LTO Network (LTO) Coin Nedir? Nasıl Alınır?

  Bu yazımızda, özellikle Blockchain tabanlı çözümlerden yararlanmayı seçen işletmelerin yakın takibindeki LTO Coin hakkında bilgileri sunacağız. LTO Coin nedir, nasıl alınır, avantajları, dezavantajları, gelecek fiyat tahmini nedir sorularına yanıt bulmaya çalışacağız.

  LTO Network (LTO) Coin Nedir?

  LTO Network (LTO) Coin, basit ve temel yasal işlemleri Blockchain üzerinde yapabilmeyi sağlayan LTO Network’ün yerel kripto parasıdır. LTO Coin stake edilebilir bit coin’dir. ERC-20 tabanlı olarak geliştirilen LTO Coin, genel veri koruma yönetmeliği ile uyumludur. Eşler arası veri değiş tokuşunda, kritik iş bilgilerinin depolama alanlarında güvenliklerini sağlamakta LTO Coin kullanılır. LTO Network, herkesin görebildiği ve iş kimliklerini ifade eden sertifikaları LTO Coin ile veren bir projedir.

  Projenin Amacı ve Whitepaper

  LTO Network (LTO) Coin projesinin amacı kurumsal şirketlere ve iş insanlarına Blockchain üzerinden onlara fayda sağlayabilecek çözümleri sunmaktır. Bu yüzden proje, ilk açık kaynaklı kentsel tapu kayıt çözümünü Blockchain üzerinden sunmuştur. Proje hızlı ve değiştirilemez zaman damgalarından yararlanmaya imkan tanır. LTO Network’te zaman damgalarını kullanan kurumsal yatırımcılar, en önemli verilerini koruyabilirler. Kurumsal şirketler arası veri paylaşımı, depolama alanlarında veri saklama, iş kimlikleri oluşturma gibi işlemlerin tümü LTO Network’te yapılabilir. Proje hakkında daha fazla bilgiyi şuradaki resmi web adresinden https://www.ltonetwork.com/ öğrenebilirsiniz.

  LTO Coin Yorum

  LTO Network hakkında yorum yapan uzmanlar, W3C DID ve doğrulanabilir kimlik standartlarının bu projedeki yerinden söz ediyorlar. Uzmanlar LTO Network ile kimlik üreten kullanıcıların ve şirketlerin, W3C DID ve doğrulanabilir kimlik bilgisi standardı üzerinden akreditasyon verebildiklerini ifade ediyorlar.

  LTO Network (LTO) Coin Geleceği

  LTO Coin geleceği hakkında tahmin yapan analistler değer kazanımı yönünde tahminlerde bulunuyor. Analistlere göre kurumsal şirketlere pek çok güvenlik ve işlem fırsatını sunan proje ve yerel kripto parası ilerleyen süreçte daha popüler hale gelebilir. Analistlere göre LTO Coin, 2021 sene sonunda 0.40 dolar düzeyine çıkış sağlayabilir. 

  LTO Coin Fiyatı Ne Kadar?

  Güncel verilere göre şu anda 1 LTO fiyatı %lto-network+try% TL. Döviz cinsinden ise %lto-network+usd% Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak, LTO fiyatı 24 saatte %lto-network+yuzde%.

  LTO Coin fiyatı, yatırımcıların alım-satım işlem miktarlarına, kripto para piyasasının volatilitesine göre anlık değişime uğrayabilir. Diğer yandan coin hakkında gündeme gelen olumsuz veya olumlu haberlerde fiyatı değiştirebilir. Doğru fiyat üzerinden yatırım işlemi açmak için LTO Coin’in anlık fiyatı mutlaka takip edilmelidir. 

  LTO Network (LTO) Coin Nasıl Alınır?

  LTO Network Coin almak için atılan adımlar:

  • 1. Adım: LTO Coin’in satın alınabildiği Binance, Un,swap, Gate.io gibi kripto para borsası platformlarından seçilene erişim gerçekleştirilir.
  • 2. Adım: Borsanın hesap açılış sekmesine giriş ardından kimlik tanımlama adımları tamamlanarak, hesap oluşturulur.
  • 3. Adım: Oluşturula hesaba kripto para borsasının para yatırma menüsü yardımı ile para transferi sağlanır.
  • 4. Adım: Borsadan “kripto al” sekmesine girişle, LTO Coin paritesinin görüntülenebileceği satın alma işlem sayfasına gidilir.
  • 5. Adım: Satın alma sayfasındaki güncel fiyattan veya daha uygun fiyat girişinden LTO Coin satın alma emri verilir. 
  • 6. Adım: Satın alınan coinler hesabın sanal cüzdanında veya güvenlik açısından daha gelişkin donanım cüzdanda saklanır.

  Adımların doğru ve eksiksiz atılması ardından satın alma tamamlanır.

  Avantajları Neler?

  Avantajları:

  • Pasif Gelir: LTO Coin sahipleri, coinlerini stake ederek yani belirli vadede kilitleyerek, vade sonunda yeni coinleri kazanırlar. Alım-satım harici pasif geliri staking ile elde ederler. 
  • İş Kimliği Oluşturma: LTO Network’te kendilerine özel iş kimlikleri oluşturup, kendilerini tanıtabilir, diğer iş kimliği sahipleri ile ortaklık kurabilirler. 
  • Blockchain Tabanlı Çözümlerden Yararlanma: LTO Coin sahipleri, LTO Network’te güvenli veri aktarımından, depolamada, kayıt defteri altyapılarından, Blockchain tabanlı yeni projelerden yararlanabilirler. 

  Dezavantajları Ne?

  Dezavantajları:

  • Sadece Kurumsal Şirketlere Özel Avantajlar: LTO Network projesi Blockchain temelli fırsatlarını iş dünyasında yer alan şirketler ve kişilere yönelik sunar. İş verilerini, bilgileri depolama, güvenle aktarma, tapu kayıt sistemlerini oluşturma gibi avantajlar bireysel yatırımcılara hitap etmez.
  • Saldırı Riski: LTO Coin sanal cüzdanlarda saklanırken ağda bir saldırı olması halinde coinler riske girebilirler. Ancak donanım cüzdanda çevrim içi saklama bu riski ortadan kaldırır.

  Sonuç

  LTO Coin, LTO Network içindeki işlemlerden ve avantajlardan yararlanmaya imkan sağlayan kripto paradır. Stake edilebilen ve Blockchain tabanlı çözümleri üretiminde kullanılabilen LTO Coin’in 2021’de değer kazanabileceği tahmin ediliyor.

  2021’deki etkili fiyat çıkışı ile yatırımcısını güldüren LTO, hem ETH hemde BSC ağında işlem görebiliyor. Bu avantajını kullanan LTO Network projesi düşük arzı ile de dikkat çekmeyi başarıyor.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle