Kripto Para

Kripto para piyasasının değerinde beklenen büyük patlama

  Real Vision kurucu ortaklarından Raoul Pal kripto para dünyasına yönelik yeni açıklamalarda bulundu. Kripto paralara yoğunlaşan kurumsal ilgiye dikkat çeken ünlü isim kripto para ekosisteminin 100 katına çıkabileceğini iddia ediyor.

  Real Vision şirketinin kurucu ortaklarından ünlü ekonomist Raoul Pal zaman zaman kripto para sistemine dair görüşlerini paylaşıyor. Ünlü isim yaptığı son açıklamalar ile kripto para sistemi hakkında pozitif yorumlarda bulundu. Raoul Pal, kripto para sisteminden ciddi bir büyüme beklediğini açıklayarak, başarılı projelerin ekosistemi büyütme konusunda çok etkili olacaklarını açıkladı.

  Raoul Pal’in açıklamalarında dikkat çeken başlıklar arasında son dönemde sık sık gündeme gelen kurumsal yatırımcı artışı ve başarılı olan coin projelerinin ekosisteme yaptığı etkiler oldu.

  Raoul Pal kurumsal yatırımcıların değişen ilgi alanlarına dikkat çekti

  Raoul Pal Bitcoin başta olmak üzere kripto paralara olan kurumsal ilginin yoğun olduğunu belirtti.  Raoul Pal, geleneksel finans sistemlerinin değişmeye başladığını ve geleneksel kurumların kripto ekosistemine yoğun taleple geldiklerini açıkladı. Geleneksel finans kurumlarının ilk aşamada Bitcoin odaklı olduklarını da belirten Pal, son dönemlerde ise diğer altcoinlere yatırım yapılmaya başlandığını söyledi. Özellikle merkezi olmayan finans projelerine ilginin artmaya başladığını kaydeden analist, bu ilgiyi olumlu yorumluyor.

  Raoul Pal kurumsal yatırımın artmasının yanı sıra ekosistemdeki projelerin başarıları konusunda da değerlendirme yaptı. Kripto para ekosisteminde ortaya konulan birçok proje olduğunu açıklayan Raoul Pal, birçoğunun çöktüğünü ancak ayakta kalan projelere de bu şekilde ilginin arttığını belirtti. Pal sistem içinde ayakta kalmayı başaran projelerin ilgi görmesinin kripto para ekosisteminin tamamının büyümesi için önemli olduğunu belirtti.

  Başarılı kripto projeleri ekosistemi genişletecek

  Kripto para sektörünün finans dünyası için merkezi bir konuma doğru ilerlediğini düşünen Raoul Pal, ekosistemin 100 katına kadar büyüyebileceğini belirtti. Güven internetinin hızlanmasının da ekosistemin genişlemesinde önemli bir etken olduğunu açıklayan ünlü isim inovasyonun da gelişmesi ile beraber kripto para ekosisteminde büyük bir servet meydana geleceğini düşünüyor. Raoul Pal bu değişimi kabul etmeyenlerin de olduğunu ancak zararlı çıkacaklarını da sözlerine ekledi.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle