Kahin analist bu 3 altcoinden yükseliş bekliyor!

  Kripto para piyasalarının “kahin” analisti Michael van de Poppe, piyasada suyun kaynamasıyla birlikte fırsatı kaçırmadı. Yatırımcılara yeni tahmin ve analizleriyle seslenen Poppe, ciddi yükselişler beklediği 3 altcoini değerlendirdi.

  Kripto para piyasalarında, Ağustos ayının ikinci haftasına girilirken sular da kaynamaya başladı. Lider kripto para birimi Bitcoin (BTC), uzun süredir beklenen 40 bin dolar seviyesini aştı. Bu yükseliş heyecan uyandırmaya yetmişti ki bu kez BTC sırasıyla 42 bin ve 43 bin dolar seviyelerini de aştı. Ardından Bitcoin’in 45 bin dolar üzerine tırmanması, piyasaları da genel anlamda benzer şekilde hareketlendirdi. Yaşanan genel değer artışlarıyla birlikte, analistler de çeşitli kripto para birimleri ile ilgili analiz ve tahminlerini sıkça paylaşmaya başladı.

  Kripto para piyasalarında “kahin” olarak adlandırılan ünlü analist Michael van de Poppe, piyasadaki hareketliliği kaçırmadı. Tahmin ve analizleriyle yatırımcıların karşısına çıkan usta analist, ciddi yükselişler beklediği 3 altcoini takipçileri ile paylaştı. Poppe, daha önce özellikle de BTC fiyat tahminlerindeki başarısıyla piyasalarda “kahin” olarak anılmaya başlamıştı.

  Poppe’a Göre FET’in Yükseliş İhtimali “Çok Yüksek”

  Ünlü analist Poppe, paylaşımında ilk olarak Fetch.ai’yi (FET) ele aldı. Poppe, merkezi olmayan makine öğrenme ağı olarak hizmet veren Fetch.ai’nin BTC’ye karşı güç toplamaya başladığını dile getirdi. Takipçilerinden gelen “Fetch’in hareket etmeye devam etme şansı nedir? Ne kadar ileri gidebiliriz?” sorusunu yanıtlayan Poppe, FET için yükseliş ihtimalinin “çok yüksek” olduğunu söyledi. Poppe’a göre FET, grafiklerinde şimdilerde bir boğa piyasası oluşumunda bulunuyor. Poppe’a göre FET, %210 oranında bir değer artışı yaşayabilir.

  Fetch.ai, yakın zamanda merkezsiz makine öğrenme ağı hizmeti sunmak üzere teknoloji ve üretim devi Bosch ile ortaklık kurmuştu.

  Celer Network (CELR) ve Swipe (SXP)

  Poppe listesinde ikinci sırayı Celer Network’e (CELR) ve üçüncü sırayı da Swipe’a (SXP) ayırmış durumda. Poppe’a göre ölçeklendirme platformu Celer Network’ün yerel token’ı CELR de FET gibi BTC karşısında güçleniyor. Analiste göre FET, şu an iyi bir alım fırsatı sunuyor. Ancak Poppe, şimdilerde CELR’de bir fiyat sıkışması olduğunu ve fiyatların takip edilmesi gerektiğini de belirtiyor.

  Ünlü analist son olarak ödeme ağı Swipe’ın yerel token’ı SXP’yi işaret ediyor. Analiste göre SXP/BTC paritesinde de güçlü artışlar görülebilir. Poppe, bu paritede bir ralli görüleceğine inanıyor.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle