Kriptopara

2 Uzmandan XCAD Coin Geleceği ve 2 Fiyat Tahmini 2022

  Kripto topluluklarının ve bilhassa içerik üreticilerinin yeni gözdesi XCAD, basit eklenti arayüzü ile hem içerik oluşturucuları hem de hayranlar için özel bir platform olarak öne çıkmaktadır. Yeniden etkileyici bir harekete başlamasıyla analistlerin de gündemine giren XCAD, proje hedefleri ve piyasa beklentileri ile son günlerin popüler varlıklarından biri olmayı başarmıştır. XCAD Network projesinin detayları, yol haritası ve XCAD Coin geleceği hakkında uzmanların önümüzdeki dönem hedeflerini merak edenler için detaylı bir rehber hazırladık.

  XCAD Network (XCAD) Coin Geleceği

  Temelde içerik oluşturucu belirteç platformu olarak çalışan ve içerik oluşturucuları ile hayranlar için avantaj sağlamayı hedefleyen XCAD Network, gelecek hedefleri ve yol haritasıyla da ön plana çıkmayı başarmaktadır. Yakın dönem ve uzun vadeli vizyoner yaklaşımı ile birçok projeden de yarılan özellikleri umut vaat eden projeler arasında yer almasını sağlamıştır. Yeni yatırımcıların da bu gerçekleştirilebilir güçlü hedefler nedeniyle projeye ilgisinin de arttığı görülmektedir. 

  XCAD Network (XCAD) geleceğine dair projenin yol haritasında belirlenen hedeflerden bazıları ise şöyledir:

  • 2022 yılının ilk çeyreğinde XCAD/ZIL DEX işlem çiftinin sunulması,
  • 2022 yılı ikinci çeyreği itibariyle NFT anları platformu, V2 DEX lansmanı, ilk Youtuber promosyonları, eklenti başlatma seçenekleri ile popülerliğin artırılması,
  • 2022 yılının üçüncü çeyreğinde ise eklenti için mobil uygulama, eklentiye entegre Twitch, kontrol paneli ve daha fazlasını hayata geçirme gibi kısa vadeli gelecek hedefleri pozitif değerlendirilmektedir.  

  XCAD Network (XCAD) Coin Geleceğine İlişkin Grafik Analizi

  Piyasalarda yerini almasının ardından hızlı bir çıkış yakalayan XCAD, birçok yatırımcı için hala satın almak için erken dönemde olduğu tahminlerine sahiptir. Öte yandan dolaşımdaki arzın XCAD için daha fazla pompalama avantajı sağlayacağı düşüncesi de öne çıkmaktadır. Mevcut grafik görünümüne göre bu formasyonda kalması ve kırılma yaşamaması halinde bir süre daha risksiz pozisyonda beklenmesi gerektiği aktarılmaktadır. Yaşadığı sert düşüş sonrasında yükselen bir formasyon eğilimi gösteren XCAD, geleceğine ilişkin belirsizlikleri de piyasa yönünden korumaktadır. Projenin güçlü destekçilerinin artması ve popülerlik kazanması ise başarısını artırmasına imkan verecektir. Yine de riskler devam etmektedir. 

  XCAD Network (XCAD) Coin Nedir, Nasıl Çalışır?

  XCAD Network, içerik oluşturucularının hedef kitlesi ve içeriklerinin katılımını simgelemek adına, teşvik edilmiş bir ekonomi yaratılması için Merkeziyetsiz Finans (DeFi) araçları sağlayan bir platformdur. Favori içerik oluşturucu belirteçlerinin kazanılması ve takas edilmesini sağlayan bir içerik oluşturucu belirteç platformu olarak da tanımlanmaktadır. XCAD ise bu platformun yerel belirtecidir. 

  Çalışma sistemine bakıldığında ise içerik oluşturucuları için belirteç platformu olarak geliştirilen XCAD Network; hayranların eklenti aracılığıyla Youtube’da doğrudan jeton içerik oluşturucularını izlemesi ve en sevdikleri Creator tokenlarını kazanma imkanı elde etmesini sağlar. NFT pazar yeri, DEX, Influencer MarketCap, XCAD Eklentisi gibi ekosistemi ile geniş bir alanda farklı çalışma prensibine sahiptir. 

  XCAD Network (XCAD) Kullanım Alanları Nelerdir?

  XCAD, hem ZRC2 hem de ERC – 20 formatlarında mevcut olacak şekilde tasarlanan ve kullanıcılar için özel bir jeton köprüsü kullanarak iki araç arasında kolayca geçişlere imkan tanımaktadır. XCAD aynı zamanda NFT pazar yeri üzerinde nadir ve sınırlı sayıda NFT’lerin tek tıklamayla oluşturulmasını sağlamaktadır. Bu yönüyle XCAD, ağ üzerinde geniş bir kullanım alanına sahiptir. Bazı piyasalarda ise yatırım amaçlı olarak çiftler ile kullanılabilmektedir. 

  XCAD Network (XCAD) Coin Ne Olur, Beklentileri Ne?

  XCAD Networ, içeirk oluşturuculara ek içerik para kazanma seçenekleri sunarken, küçük içerik oluşturucularının da kanallarını büyütmelerini sağlamak adına Youtube algoritmasından yararlanan yenilikçi bir platformdur. Bu özellik sayesinde XCAD fiyatının da gelecekte daha iyi konuma gelmesini sağlaması beklenmektedir. Proje hedeflerinin de gerçekleşmesi ile uzmanların XCAD beklentilerinin büyük bölümü pozitif bir eğilim göstermektedir. 

  XCAD Network Projesi Güvenilir mi, Alınır mı? 

  XCAD, ilk olarak Ethereum’da bir ERC – 20 varlığı olarak piyasa sürülmüştür. Kısa süre içinde ZRC2 jetonu olarak Zilliqa’ya taşınması ise güvenlik altyapısı hakkında fikir vermektedir. Oliver Bell, Joel Morris ve Jeff Ward gibi önemli isimler şu an için XCAD Network’ün yönetici kadrosunu oluşturmaktadır. KSI, Ali – A, Lance Stewark, Niko Omilana, W2S gibi birçok Youtuber tarafından da aldığı destek projeye olan güveni tazelemektedir.  

  XCAD Network (XCAD) Coin'i Benzersiz Yapan Nedir?

  XCAD Network’ün benzersiz olmasını sağlayan başlıca unsur, içerik oluşturucularının daha kolay içeriklerinden ve takipçilerinden para kazanmalarıdır. Öte yandan projeyi öne çıkaran ve dikkat çeken diğer benzersiz özellikler ise şunlardır:

  • Hayranların favori içerik üreticileri ile daha iyi etkileşim kurmalarına yardımcı olmayı hedefleyen bir dizi çözüme sahiptir. 
  • İçerik oluşturucularına kolayca kendi içerik oluşturucu simgelerini başlatma imkanı sağlar. 
  • NFT oluşturma, DEX işlemleri ve diğer birçok çözüme sahiptir. 

  XCAD Network (XCAD) Coin'in Avantaj ve Dezavantajları Nelerdir? 

  XCAD Network (XCAD) avantajları:

  • Kullanımı kolay ve benzersiz oluşturucu simgeleri başlatmaya olanak veren bir simgeleştirme çözümü sunmaktadır. 
  • Proje güçlü isimler tarafından desteklenmektedir. 
  • Gelecek vaat eden projeler arasında yer almaktadır. 

  XCAD Network (XCAD) dezavantajları:

  • Piyasalarda XCAD fiyat hareketi oynaklık gösterir. 
  • Henüz yatırım için erken olduğu düşünülmektedir. 

  XCAD Network (XCAD) Coin Hangi Borsalarda Listeleniyor?

  XCAD birçok borsada güvenle işlem yapılmasına olanak sağlamaktadır. Kullanıcıların USDT, WETH gibi çiftler üzerinden işlem gerçekleştirmelerine olanak tanımaktadır. Küresel düzeyde öne gelen birçok kripto para borsasında XCAD bulunabilir. Bu borsalardan bazıları şunlardır:

  • Huobi Global
  • Gate.İo 
  • KuCoin
  • PancakeSwap
  • Bittrex

  XCAD Network (XCAD) Coin Fiyat Tahminleri ve Hedef Fiyat 

  XCAD hakkında uzmanların gelecek dönem fiyat tahminleri de yakından izlenmektedir. İyi bir yatırım için 2 uzmanın XCAD fiyat hedefleri genel fikir vermesi açısından önemlidir. Yatırım tavsiyesi olarak bu verilerin değerlendirilmemesi gerekmektedir. Uzmanların XCAD hakkında görüşleri ise şöyledir:

  • Wallet Investor, 5 yıllık uzun vadeli görünümde +362% oranında bir kazanç potansiyeli beklemektedir. 1 yıllık hedefinde ise 7 USD, 5 yıl sonunda ise hedef fiyatının 21 USD bandında olması beklenmektedir. 
  • Price Prediction uzmanları ise 2022 yılı sonu için 3,64 USD ortalama fiyat hedefini duyurmuştur. Uzun vadede ise 5 yıl içinde beklenti 22 USD seviyesindedir. 

  Sonuç 

  XCAD Network projesi, genel hatlarıyla umut vaat eden ve Youtube gibi platformlarda içerik oluşturucuları ile hayranlarının; NFT’ler, oluşturucu simgeleri başlatma, DEX gibi farklı çözümlerden yararlanmasını sağlamaktadır. Gelecekte daha fazla popülerlik kazanması beklenmektedir. Yatırım açısından ise XCAD riskli görünümüyle öne çıkmıştır. Fiyat hedefleri ise uzmanlara göre olumlu olsa da kayıp riski her zaman mevcuttur.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle