Kripto Para

Kripto Para Günün Haber Özeti – 18 Nisan 2023

  Kripto para piyasaları bugün yukarı sert kırdı! Bitcoin yeniden 30 bin doların üzerine yükselirken altcoin’ler önemli kazançlar dikkat çekiyor.

  18 Nisan 2023 Salı gününe özel flaş gelişmeleri derlediğimiz gün sonu özetinden Bitcoin (BTC) ve altcoin’lerin sıcak hareketlerini takip edebilirsiniz.

  Günün En Önemli Bitcoin ve Altcoin Gelişmeleri

  Twitter’da paylaşımda bulunan kripto para analisti Rekt Capital, son paylaşımında BTC yükselişi için öngördüğü bir düzeltmeyi paylaştı. Popüler analiste göre sağlıklı bir yükseliş için Bitcoin 28 bin 800 dolar desteğini test etmeli!

  Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance, iki altcoin için Türk Lirası desteğini duyurdu. Borsadan yapılan açıklamada Alchemy Pay (ACH) ve Venus (XVS) için TRY parite ekleneceği söylendi.

  MicroStrategy kurucu ortağı Michael Saylor, son hareketi ile BTC için yeni bir ilke imza attı! Saylor, Bitcoin’in Lightning Network’ünü kurumsal e-posta adresine entegre ederek herkesin bu e-posta ile kendisine BTC göndermesinin önünü açtı.

  Artan BTC fiyatı ardından madenciler rahat bir nefes aldı! Bitcoin madencilerinin 30 günlük ortalama gelirleri günlük 27,3 milyon dolara çıkarak Haziran’dan bu yana en yüksek seviyeye ulaştı.

  Popüler kripto para analisti Michael van de Poppe, 5 projede hedef fiyat açıkladı! Ünlü analiste göre Bitcoin 38 bin – 40 bin dolara, Chainlink (LINK) 18 – 22 dolaar, Litecoin (LTC) 220 – 260 dolara, Ethereum (ETH) 2 bin 700 – 3 bin dolara ve Cosmos 25 – 35 dolara ulaşabilir.

  Günün En Önemli Bitcoin ve Altcoin Fiyat Hareketleri

  Kripto para piyasaları günün ikinci yarısında yükselişe geçti. Lider kripto para birimi sert yükselerek %bitcoin+usd% dolara yeniden ulaştı. Yükselişe en büyük altcoin de katılırken artan fiyatla ETH %ethereum+usd% dolardan işlem görüyor. Piyasanın yükselişe ayak uydurması ardından bazı önemli altcoin’lerdeki son dakika fiyatlamaları şu şekilde:

  • Ripple (XRP) - %ripple+usd% dolar
  • Solana (SOL) - %solana+usd% dolar
  • Dogecoin (DOGE) - %dogecoin+usd%
  • Shiba Inu (SHIB) - %shibainu+usd% dolar
  • Litecoin (LTC) - %litecoin+usd% dolar
  • Cardano (ADA) - %cardano+usd% dolar
  • Avalanche (AVAX) - %avalanche+usd% dolar
  • Polkadot (DOT) - %polkadot+usd% dolar

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle