Klever (KLV) Coin Nedir? Nasıl Alınır?

  Bu yazımızda kendini saklayabilen cüzdan ağına sahip KLV Coin projesi hakkında bilgileri sunacağız. Özellikle güvenliğe ve gizliliğe önem veren yatırımcılara hitap eden KLV Coin nedir, nasıl alınır, avantajları, dezavantajları ne, analistlerin bu altcoin hakkında yorumları nasıl sorularına yanıt bulmaya çalışacağız. 

  Klever (KLV) Coin Nedir?

  Klever (KLV) Coin, kendine ait olan Klever cüzdanından alınabilen ve satılabilen kripto para birimidir. KLV Coin, VISA Buy Kripto isimli kredi kartına yüklenebilen bir ödeme aracıdır. Yatırımcılar Klever cüzdan adreslerini aldıktan sonra, kredi kartlarını uygulama içinden talep edebilir ve kullanabilirler. KLV Coin, KYC veya selfie tanımlama işlem adımlarının hiçbirini yapmadan, ticarete başlamak için kullanılabilecek bir blockchain projesidir. Ağ içinde referans kaynağı olarak arkadaşlarını Klever cüzdan çıkarmaya yönlendiren yatırımcılar ise KLV Coin kazanırlar. 

  Projenin Amacı ve Whitepaper

  Klever (KLV) Coin projesinde amaç platform, cüzdan, kripto para, kredi kartı yapılarının tümünü aynı anda bir paket halinde yatırımcılara sunmaktır. Bu yüzden KLV Coin sahipliği olanlar özel VISA kripto para kredi kartında coin saklayabilir, onları harcayabilirler. Bu kapsamda kart ile güvenlik zaten sağlandığından, cüzdan hesap açılışlarında da KYC işlem adımları gündeme gelmez. 

  Projenin amacı en hızlı ve pratik kripto para yatırım işlemlerini sunmaktır. Proje yatırımcılara ayrıca, bir tarayıcıyı cüzdan hesabını sunarak, Ethereum ile TRON’a erişim imkanını ortaya koyar. Bu kapsamda staking’de KLV Coin ile yapılabilir. Projenin diğer niteliklerini şuradaki linkte yer alan Whitepaper öğrenebilirsiniz. 

  KLV Coin Yorum

  KLV Coin hakkında yorumlarda ödüllere yoğunlukla değinilmiştir. Yatırımcılar, ağda arkadaş olarak tanımladıkları kişiler ile takas yaptıklarında en coin kazandıklarını açıklıyorlar. Bu yeni sistem üzerinden avantaj elde ettiklerini ve ödüller ile yeni takaslara da girebildiklerini ifade ediyorlar. Diğer yandan KLV Coin’in favori dapp’lere ulaşmak için rahatlıkla kullanılabildiğinden söz ediliyor.

  Klever Coin Geleceği

  Analistlere göre, KLV Coin geleceğinde değer kazanımları gündeme gelebilir. Analistler 2021 Mayıs ortasındaki piyasa değer kayıplarından ustaca sıyrılabilecek altcoinlerden birinin KLV Coin olduğunu açıklamışlardı. 2021 Haziran ayının ilk haftası biterken KLV Coin’in değerlenebileceğini belirtmişlerdi. Haklı çıktılar ve 7 Haziran’da LKV Coin %1.60 oranında değerlendi.

  Analistler KLV Coin’in 2021 Temmuz ayında ise 0.075 dolar ile 0.080 dolar bandı arasında dalgalanabileceğini açıklıyorlar. Bu kapsamda ikinci değer kazanımının kayda geçebileceğini açıkladılar. 2021 Ağustos ardından ise fiyatın 0.085 dolar ile 0.090 dolar bandında hareketlenebileceğini belirttiler.

  1 KLV Coin Fiyatı Ne Kadar?

  Güncel durumda 1 KLV fiyatı %klever+try% TL. Döviz cinsinden ise %klever+usd% Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak, Klever 24 saatte %klever+yuzde%.

  KLV Coin’in fiyatı, piyasadaki volatiliteye ve kendine ait arz seviyesine göre anlık değişime uğrayabilir. Yatırımcıların alım kararları ardından değişen arz miktarı fiyatı etkiler. Bu yüzden anlık fiyat takibi ardından, yatırım pozisyonları belirlenmelidir.

  Klever (KLV) Coin Nasıl Alınır?

  Klever (KLV) Coin edinmek için uygulanacaklar:

  • 1. Adım: KLV Coin şuanda KuCoin, Gate.io, Poloniex, Hotbit gibi kripto para borsalarında işlemdedir. Bu borsalardan seçilene erişilmesi gerekir.
  • 2. Adım: Yatırım yapabilmek için borsadan hesap açılışı gerçekleştirilmelidir. 
  • 3. Adım: Açılan hesaba ise belirli tutarda para yatırılır.
  • 4. Adım: Bakiyenin görülmesi ardından borsadan KLV Coin paritesinin yer aldığı satın alma işlem sayfasına gidilmelidir. 
  • 5. Adım: Bu bölümde görüntülenen anlık fiyattan veya daha uygun fiyat tanımlamasından KLV Coin alım emri verilir.
  • 6. Adım: Satın alınana coinler hesaba ait sanal cüzdanda veya güvenlik koşulları daha yüksek olan donanım cüzdan, VISA KLV kredi kartında saklanabilir.

  Adımların doğru biçimde atılması ardından satın alma pratik şekilde tamamlanır.

  Avantajları Neler?

  Klever (KLV) Coin avantajları:

  • Alışveriş İmkanı: KLV Coin, VISA kripto kredi kartına transfer edilebilir. Bu kart ile KLV Coin ödemesi kabul eden platformlardan veya mağazalardan alışveriş yapılabilir. 
  • Pasif Gelir: KLV Coin, Ethereum akıllı sözleşmeleri ile devreye giren staking işleminde rol alır. Bu yüzden bir miktar coin kilitleme ardından, belirlenen vadede yeni coinler kazanılır. 
  • Ödüller: KLV Coin ile her bir takas işlemi ardından değişen oranlar yeni coin ödülleri alınır. 
  • Hız ve Düşük Masraf: KLV Coin kripto para cüzdanı ile sınır ötesine transfer edilebilir. Bu transferde ve ödüllü takaslarda ise geleneksel finansal işlemlerin masraflarının çok altında işlem ücretini devreye alır. 
  • Güvenlik: KLC Coin teknik modelinde dijital asgari güvenlik protokolleri temel alınarak geliştirilmiştir. Saldırılara karşı koruması bulunur. 

  Dezavantajları Ne?

  Klever (KLV) Coin dezavantajları:

  • Önemli Küresek Borsalarda Yatırım Eksikliği: KLV Coin, Binance, Coinbase gibi önemli ve işlem hacmi geniş küresel borsalarda işleme girmez. Bu yüzden ilgili borsalardaki hesaplar üzerinden onunla işlem yapılamaz.
  • Fiyat Oynaklığı: KLV Coin, her kirpto para gibi piyasa volatilitesinden yüksek oranda etkilenir. Fiyatları anlık değiştiği için anlık fiyat takibini zorunlu kılar. 

  Sonuç

  KLV Coin, yatırımcılara cüzdan, kart ve işlem alanı bileşenlerini aynı anda sunan geniş bir projenin kripto parasıdır. Analistler KLV Coin’in 2021’de değerlenebilecek altcoinler arasında yer aldığını düşünüyor. Asgari dijital güvenlik unsurlarını taşıyan bu altcon’in 2021’de kurumsal yatırımcı ilgisini çekebileceği aktarılıyor. Beklenen fiyat tahminlerinin kayda geçmesi halinde ise KLV Coin popülerliğinin artabileceğini söylemek mümkün.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle