Polkadot tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı

  Altcoin yatırımcılarının yakından takip ettiği Polkadot (DOT) fiyatı, 30 doların üzerine çıktı. Bu gelişmeyle birlikte DOT fiyatı tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşarak yeni bir ATH belirlemeyi başardı…

  Kripto para topluluğunun son dönemdeki gözde altcoinleri arasında yer alan Polkadot (DOT) fiyatı yeni bir rekor kırdı. Uzun bir süredir 25 dolar seviyesinin üzerinde kalmayı başaran kripto para, bugün 30 dolar seviyesini aşarak yeni bir ATH belirledi. Ünlü kripto para analisti Aayush Jindal, Polkadot (DOT) fiyatında görülebilecek seviyeleri teknik analizinde paylaştı. DOT fiyatı şuan güncel verilere göre %+usd% Dolar.

  Polkadot (DOT) Fiyatı Rekor Kırdı

  DOT, ABD doları karşısında 25 dolarlık desteğe doğru küçük bir düzeltme gördükten sonra hızlı bir yükseliş rallisi başlattı. Polkadot (DOT) fiyatı 28 dolarlık desteğin üzerinde ve 100 basit hareketli ortalamanın (4 saatlik) üzerinde işlem görmeye devam ediyor. Kripto para sektörünün önemli borsalarından Kraken verilerine göre DOT/USD paritesinde 27.50 dolar civarı kritik bir noktayı gösteriyor.

  Rallinin akabinde 30 dolarlık direnci test eden Polkadot (DOT) fiyatı, Bitcoin’e benzer şekilde aşağı yönlü düzeltmeye girdi. İlerleyen saatlerdeki grafikte 28 dolar ve 27.50 dolarlık destek seviyelerinin altında bir kırılma oldu ve fiyat 25 dolarlık desteğin bile altına indi. Fakat sınırlı kalan bu hareketin ardından fiyat iyi bir şekilde toparlanıp 27 dolar seviyesinin üzerine çıktı.

  Polkadot (DOT) Fiyatı Düşer mi?

  Kripto para sektörünün ünlü analistlerinden Aayush Jindal, teknik analizinde Polkadot (DOT) fiyatındaki düşüş senaryosunu değerlendirdi. Uzman analiste göre DOT fiyatı ilk iki ana direncin üzerine çıkamazsa, kısa vadeli bir aşağı yönlü düzeltme yapabilir. Bu tür bir senaryoda ilk temel destek 28 dolar ve 27.80 dolar seviyelerinde görülüyor.

  Kırık trend çizgisine yakın olan bir sonraki büyük destekte daha fazla kayıp olması durumunda Polkadot (DOT) fiyatındaki düşüş hızlanabilir. Uzman analist, bu tür bir senaryoda önümüzdeki otorumlarda 26.50 dolarlık destek bölgesin e doğru bir hareket görülebileceğini düşünüyor. 

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle