Kripto Para

Altcoin piyasalarında bu hafta izlenecek önemli gelişmeler

  Altcoinlere yatırım yapan kripto para kullanıcıları, haftanın önemli gelişmelerini de yakından takip ediyor. Altcoin piyasasında önemli değişiklikler yaratması beklenen güncelleme ve gelişmeler dikkat çekiyor…

  Lider kripto para birimi Bitcoin fiyatında çalkantılı bir seyir gözlemlenirken, BTC dışındaki kripto para birimlerine yapılan yatırımlar da mercek altına alınıyor. Son dönemde altcoin piyasası ile paralel hareketler gözlemlenen Bitcoin fiyatındaki değişmeler, bazı altcoinler de yüksek volatil hareketlere sebep oluyor

  Yatırımcılar, altcoin fiyatlarını etkileyebilecek gelişme ve güncellemelere çok dikkat ediyor. Bu hafta piyasa fiyatı üzerinde etkili olabilecek kritik gelişmeler ve tarihleri de belli oldu. Haftanın ilk işlem gününde altcoin projesi Klever (KLV) kripto para borsaları arasında yer alan BW platformunda listelenecek. Bu borsa kullanıcıları, KLV/USDT paritesiyle alım satım işlemleri yapabilecek.

  Haftanın Öne Çıkan Altcoin Gelişmeleri

  Bu hafta popüler kripto para borsalarından biri olan Coineal, son dönemin gözde altcoin projeleri arasında öne çıkan Cardano’yu (ADA) listeleyeceğini duyurdu. ADA/USDT ve ADA/BTC pariteleri üzerinden işlemler yapılabilecek. Bu gelişmenin ADA fiyatına da olumlu yansıması bekleniyor. 

  Son haftanın en çok kazandıran altcoin projelerinden biri olan ECOMI (OMI), bu hafta içinde yeni bir listeleme daha alacak. Kripto para yatırımcılarının en çok tercih ettiği popüler borsalardan biri olan Uniswap, bu hafta kullanıcılarına OMI alım satım işlemlerini açacak. Önde gelen kripto para uzmanları bu gelişmenin de kripto para projesinin fiyatına olumlu yansıyacağını öne sürdü.

  Önemli Altcoin Gelişmeleri

  Altcoin yatırımı yapan kripto para kullanıcılarının mercek altına aldığı haftanın önemli gelişmeleri arasında SmartKey (SKEY) projesi de yer alıyor. Yapılan duyuruya göre projenin whitepaper’ı bu hafta Smart NFT teknolojisi detayları ile birlikte kripto para topluluğunun bilgisine sunulacak.

  Son dönemde yoğun yatırım alan DAO Maker (DAO), bu hafta içinde çoklu yatırım platformunu başlatacak. Altcoin projelerinden olan Bitgesell (BGL) yatırımcıları için de önemli bir gelişme yaşanacak. Yaklaşık 1 yıldır kullanılan oluşum bloğunda ilk halving (yarılanma) gerçekleşecek. Bu gelişmelerin DAO ve BGL piyasasına olumlu yansıması bekleniyor.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle