KardiaChain (KAI) Coin Nedir, KAI Token Nasıl Alınır?

  İşlem hacmi giderek artan ve son dönem piyasa hareketi ilgi gören KardiaChain (KAI) Coin, sosyal medyada birçok yatırımcının ilgi odağı olmuştur. Yerli yatırımcıları da etrafında toplamayı başaran KAI Token, güçlü proje hedefleriyle de başarıya koşmaktadır. KardiaChain (KAI) Coin hakkında merak edilen tüm soruların yanıtlarını ise yazımızdan bulabilirsiniz. 

  KardiaChain (KAI) Coin Nedir?

  KardiaChain (KAI) Coin, işlem olanağı tanıyan platform üzerinden staking, işlem ücretleri ve hizmetlere katılım ile akıllı sözleşmelerin dağıtılması için kullanılan yerel bir belirteçtir. KAI simgesi ile işlem gören bir tokendir. 

  Projenin Amacı ve Whitepaper

  KardiaChain projesinin en büyük iddiası, ilk defa tamamen invaziv olmayan ve birlikte çalışabilir bir blok zincir olduğudur. İki eski arkadaş Tri Pham ve Huy Nguyen tarafından kurulan proje, invaziv olmayan ve birlikte çalışabilir blok zincir olma hedefi ise temelde, blok zincirlerin kendi protokolleri üzerinde teknik değişiklik yapmaya ihtiyaç duyulmadan ağa bağlanılmasını sağlamayı amaçlamaktadır. Kendi defteri ve diğer blok zincirler arasında bağlantıyı kolaylaştırmak için çift düğümlü bir yapı kullanılmaktadır.

  KAI belirtecine dayanan staking, akıllı sözleşme dağıtımı ve diğer işlemler için piyasalarda da kullanılabilmektedir. KardiaChain (KAI) projesinin tüm detaylarına: https://kardiachain.io/ bağlantı adresi üzerinden kolay erişim sağlanabilir.  

  KardiaChain (KAI) Coin Yorum

  İlk defa Ekim 2018’de duyurulan ve 2020 Aralık’ta yayına giren platform, KAI Token ile piyasalarda ciddi bir etki yaratmayı başarmıştır. KAI Coin ile ödeme yaparken Viettel müşterileri için mobil yüklemeler için indirim ve DeFi için bir finans kaynağı yaratma platformu da sağlanmaktadır. KAIstarter bu nedenle KAI üzerinde de etkili olacaktır. Analistlerin yorumları genel manada pozitif seyretmektedir. Yenilikçi çözümleri ve proje hedefleri KAI Token’i karlı bir yatırım aracı yapacaktır.  

  KardiaChain (KAI) Coin Geleceği 

  KAI Coin Price Prediction tahminlerine göre gelecek 5 yıllık süreçte %644 seviyelerinde bir kazanç potansiyeline sahiptir. 2026 yılına kadar şimdiki fiyatının istikrarlı bir şekilde yükselmesi beklenmektedir. Gelecek dönem performansında etkili olacak temel unsur ise proje hedeflerinin yakalanmasıdır. 2023 – 2024 döneminde ise ilk 100’de adından söz ettireceği düşünülmektedir. Ancak bazı uzmanlara göre ilerleyiş yavaş ve kırmızı yöndedir. 

  KardiaChain (KAI) Coin Fiyatı

  Güncel verilere göre şu anda 1 KAI fiyatı %kardiachain+try% TL. Döviz cinsinden ise %kardiachain+usd% Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak, KardiaChain Coin fiyatı 24 saatte %kardiachain+yuzde%.

  KardiaChain (KAI) Token Nasıl ve Nereden Alınır?

  • 1. Adım: Kucoin, Gate.io, MEXC gibi listeleme yapan borsalara giriş yapın. 
  • 2. Adım: Üyelik adımlarını tamamlayın. 
  • 3. Adım: Hesaba para aktarın. 
  • 4. Adım: Güney Kore Wonu, BTC, ETH veya USDT ile takas edin. 
  • 5. Adım: Uygun zamanda al – sat emri verebilirsiniz.  

  Avantajları Neler?

  KardiaChain (KAI) Token avantajları şunlardır:

  • ERC – 20 ağında yayınlanmasına rağmen, KardiaChain ağına geçişi ile güçlenmiştir. 
  • Proje hedefleri yukarı yönü işaret etmektedir. 
  • İstikrarlı bir görünüm sağlar.

  Dezavantajları Neler?

  KardiaChain (KAI) Token dezavantajları şunlardır:

  • İlerleyişi yavaş ve kırmızıdır. 
  • Hareketini olumlu yönde tamamlayamayabilir.

  Sonuç Olarak

  Fiyat beklentisi uzun vade için oldukça olumludur. Yatırımcısının boğa beklentisi içinde olduğu KardiaChain (KAI) Coin, yüksek kar potansiyeli ile analistlerin olumlu yorumlarını almayı başarmıştır. Kısa vadede ise ciddi risk görünümü, diğer kripto para belirsizlikleri ile ortak ilerlemektedir. Önümüzdeki dönemde yükseliş beklenmektedir.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle