Kaleo’nun büyük heyecan uyandıran BTC tahmini

  Kripto para piyasalarının tanınan başarılı analistlerinden Kaleo, Twitter’da yaptığı başarılı tahmin paylaşımları ile 115 binden fazla takipçiye ulaştı. Her tahmini heyecan uyandıran Kaleo, bu kez Bitcoin’in (BTC) 24 saatlik zaman diliminde çok büyük bir patlama gerçekleştireceği tahmininde bulundu. Ancak analist, uzun vadeli BTC tahmininden sonra bu durumun gerçekleşeceğini savundu.

  Kripto para birimleri adına bugüne kadar birçok fiyat ya da performans tahmini gündeme gelmişti. Ancak bu tahminleri dile getiren analsitlerden sadece birkaçı yüksek oranda başarıyı yakalayabildi. Bu sebeple başarılı tahminlerde bulunan kripto para analistlerinin paylaştığı yeni tahminler, piyasalarda büyük bir heyecan yaratıyor

  Bu analistlerden biri olan usta analist Kaleo da yeni bir Bitcoin (BTC) tahmini ile gündeme geldi. Analiste göre Bitcoin’in 24 saatlik zaman diliminde katlanarak yükselmek adına olgun bir evreye geldi. Kaleo, 24 saatte 10 bin dolarlık muazzam bir mum basmasının yalnızca bir zaman durumundan ibaret olduğunu ifade etti. Ancak analist, bunun uzun vadeli Bitcoin fiyat tahmini gerçekleştikten sonra olacağını savundu.

  Kaleo BTC’nin Aralık 2020 Öncesine Benzediğini Savunuyor

  Lider kripto para birimi Bitcoin, Mart 2020 döneminde 3 bin 700 bandına kadar gerilemişti ve ardından 2020 yılı boyunca kademeli olarak artış göstermişti. Ancak bu artışlar sınırlı şekilde gerçekleşti ve Bitcoin aslında aylarca yatay seyirde ilerledi. Aralık 2020 döneminde ise Bitcoin 20 bin dolar barajını kırarak büyük bir rallinin ilk adımını atmış oldu. 

  Kaleo, Bitcoin’in şimdiki evresini de Bitcoin’in Aralık 2020 dönemindeki 20 bin dolar barajını geçmeden önceki konsolide sürecine benzediğini dile getirdi.

  Kaleo’ya Göre BTC Fiyatı 200 Bin Dolara Yükselebilir

  Kaleo’nun bu fikirden yola çıkarak paylaştığı veri analizi, Kasım 2020’de 13 bin dolar olan Bitcoin fiyatının 2021 başlarında 42 bin dolara kadar yükselişini hatırlatıyor. Kasım 2020 – Ocak 2021 arasındaki BTC fiyat grafiğinin neredeyse kopyası olan bir analizde bulunan Kaleo’ya göre Bitcoin 200 bin dolara kadar ulaşabilir.

  Kaleo, 2 yıl önce yaptığı tahminlerde Bitcoin’in şimdiki konumunu başarılı şekilde tahmin etmişti. Bunun dışında başka başarılı tahminlerde de bulunan Kaleo’nun bu fiyat tahmini heyecan yaratmaya yetti.

  Güncel verilere göre şu anda 1 BTC fiyatı %bitcoin+try% TL. Döviz cinsinden ise %bitcoin+usd% Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak, Bitcoin fiyatı 24 saatte %bitcoin+yuzde%.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle