Kripto Para

Usta analist BTC ve ETH’den parabolik yükseliş bekliyor!

  Kripto para piyasalarında hareketli zamanlar görülmeye başlandı ve bununla birlikte yatırımcılar da gözünü kulağını usta analistlere çevirdi. Ünlü analist Kaleo, Bitcoin’in (BTC) boğa piyasasının ikinci parabolik aşamasına hazırlandığını, aynı durumun Ethereum’da (ETH) da görülebileceğini dile getirerek yatırımcıları heyecanlandırdı.

  Lider kripto para birimi Bitcoin (BTC) uzunca bir süredir durgun ve düşüş eğiliminde hareket ediyordu ve bu durum piyasaların genel halini de etkiliyordu. Bitcoin’i takiben sakin kalan kripto para piyasaları geçtiğimiz hafta sonu başlayan hareketlilikler sonrası kıpırdamaya başladı. Bu kıpırdanmalarda da haliyle başrolde Bitcoin yer aldı. Hafta sonunda %15 oranında değer kazanan Bitcoin hem kripto para piyasalarını hareketlendirdi hem de kendi geleceğine yönelik yeni umutları su yüzüne çıkardı. Analistler, piyasalarda neler olabileceğine ilişkin yorumlarını paylaşıyor.

  Bitcoin’de görülen yukarı yönlü hareketlilik ile birlikte piyasalarda da küçük çaplı ayaklanmalar başladı. Bu hareketliliklerde de haliyle yatırımcılar uzmanlardan ve usta analistlerden gelecek yorumlara dikkatini çevirdi. Piyasaların en ünlü analistlerinden biri olan Kaleo da BTC ve Ethereum (ETH) ile ilgili heyecan uyandıran tahminlerini paylaştı. Kaleo’ya göre Bitcoin boğa piyasasının ikinci parabolik aşamasına hazırlanıyor. Analist, Ethereum için de benzer bir tablonun görülebileceğini düşünüyor.

  Analiste Göre 6 Haneli Fiyatların Çok Üstleri Görülecek

  Twitter üzerinden takipçileri ile tahmin ve yorumlarını paylaşan Kaleo, Bitcoin’de boğa piyasasının ikinci parabolik aşaması için hazırlık sinyallerinin görüldüğünü düşünüyor. Kaleo’ya göre gelecek olan boğa koşusu sonrasında BTC 6 haneli fiyat seviyelerine ulaşacak ve hatta bu seviyelerin oldukça üstüne çıkmayı da başaracak. Analist, bu noktada bu olası parabolik yükseliş ile BTC’nin 200 bin dolar bandına kadar yükselebileceğini düşünüyor.

  Kaleo’nun BTC ve ETH İçin Fiyat Tahminleri

  BTC için olası parabolik yükselişte 200 bin dolarlık fiyat hedefi veren Kaleo, bu noktada BTC’nin 2017’deki boğa koşusunu hatırlattı. Kaleo, o dönemde BTC’nin 2 bin dolardan 20 bin dolara olan yükselişinin altını çizdi.

  Bitcoin konusunda oldukça pozitif tahminlerde bulunan Kaleo, benzer bir senaryonun ETH için de yaşanabileceğini dile getirdi. Kaleo’ya göre Ethereum da tıpkı Bitcoin gibi yükseliş trendini başlatmaya hazırlanıyor. Kaleo’ya göre ETH de Temmuz 2022 döneminde 18 bin dolara kadar yükselebilir.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle