JasmyCoin (JASMY) Coin Nedir, JASMY Token Nasıl Alınır?

  JasmyCoin (JASMY) Coin, listelendiği borsalarda son günlerde gördüğü işlem hacmiyle piyasa uzmanlarının dikkatini çekmeyi başarmıştır. Başarılı bir grafik çizen JasmyCoin (JASMY) Coin, popülerliğini korumaya devam etmektedir. JasmyCoin (JASMY) Coin hakkında merak edilen gelecek tahminleri, avantajları, dezavantajları ve merak ettiğiniz tüm sorulara yazımızdan yanıt bulabilirsiniz. 

  JasmyCoin (JASMY) Coin Nedir?

  JasmyCoin (JASMY) Coin, ERC – 20 standartlarını temel alan, loT cihazları üzerinden oluşturulan verilerin farklı işletmelere satabilecekleri bir veri platformudur. Nesnelerin interneti olarak tanımlanan loT üzerinden yapılacak veri satışlarına uygun zemini sunmaktadır. 

  Projenin Amacı ve Whitepaper

  Jasmy projesinin temel amacı kullanıcıların verilerini çeşitli işletmelere satabilmeleri ve veri platformunda ödeme birimi olarak JasmyCoin (JASMY) Coin’in kullanılmasıdır. ERC - 20 standartlarını kullanarak, ayrıca çok sayıda kişi ve işletme tarafından değer değişiminin ya da belirteçleri aktarmak için de kullanılabilecektir. Projenin dikkat çeken unsuru ise kullanılabilirliğinin sınırlanmamasına bağlı olarak belirtecin çok çeşitli amaçlarla kullanılabilir olmasıdır.

  JasmyCoin (JASMY) Coin projesinin tüm detaylarına ve merak ettiğiniz tüm soruların yanıtlarına: https://www.jasmy.co.jp/en_company.html bağlantı adresi üzerinden kolayca erişim sağlayabilirsiniz.  

  JASMY Coin Yorumu

  Listelendiği borsalarda son dönemde yatırımcıların ilgisini çeken JasmyCoin (JASMY) Coin, projenin güçlü yanları sayesinde etkili bir fiyat performansı göstermeyi başarmıştır. Günümüzde alternatif coin projelerine olan ilginin artması da ön plana çıkmasını sağlamaktadır. Piyasa uzmanlarının yorumlarına göre, söz konusu altcoinin ilgili borsalarda listeleneceği haberinin gelmesinin ardından fiyatının kısa süre içinde %73 seviyesinde bir artış gösterdiği kaydedilmiştir. Bu hızlı yükseliş sonrasında şimdilerde ise yatay bir seyir ile yatırımcısını memnun etmeye devam etmektedir. 

  JASMY Coin Geleceği Ne Olur?

  Gelecek vadeden altcoin projelerinden biri olarak öne çıkmayı başaran JasmyCoin (JASMY) Coin, özellikle satışa çıkmadan kısa bir süre içinde duyurusunun yapılmasının ardında ciddi bir yükseliş performansı göstermişti. Piyasanın önde gelen Wallet Investor gibi uzman analistlerine göre 5 yıllık süreç için fiyatının %138 oranında bir kazanç potansiyeli sunması düşünülmektedir. Yatırımcıların ilgisini çeken bu tip fiyat tahminlerinin benzer uzman analiz firmalarından gelmesi ise dikkat çekmektedir. 

  JasmyCoin (JASMY) Coin Fiyatı

  Güncel verilere göre şu anda 1 JASMY fiyatı %jasmycoin+try% TL. Döviz cinsinden ise %jasmycoin+usd% Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak, JasmyCoin fiyatı 24 saatte %jasmycoin+yuzde%.

  Güncel verilere göre JasmyCoin (JASMY) Coin’in fiyatı, listeleme yapılacağı haberinin çıkmasının ardından, 0,143 dolardan 0,248 dolara son derece hızlı bir yükseliş yaşamıştır. İlk piyasaya çıkışından sonra günümüze kadar devam başarılı fiyat performansı yatırımcısını memnun etmeyi başarmaktadır. Son 24 saat içinde ise fiyat performansı sakin bir seyir izlemektedir. 

  JasmyCoin (JASMY) Coin Nasıl ve Nereden Alınır?

  • 1. Adım: Binance, Mandala Exchange, KuCoin, Coinbase vb. büyük borsalardan birine erişim sağlanır. 
  • 2. Adım: Listeleme yapılan herhangi bir borsada hesap açılır. 
  • 3. Adım: Hesap onayı ve bakiye tanımlaması adımları izlenir. 
  • 4. Adım: Güncel fiyat üzerinden JasmyCoin (JASMY) Token satın alınır. 
  • 5. Adım: Cüzdan hesabında saklanarak al – sat yapılabilir. 

  Avantajları Neler?

  JasmyCoin (JASMY) Token avantajları şunlardır:

  • Gelecek vaat eden bir projedir. 
  • İstikrarlı fiyat performansına sahiptir. 
  • Kazanç potansiyeli uzun vadede yüksektir. 

  Dezavantajları Neler?

  JasmyCoin (JASMY) Token dezavantajları şunlardır:

  • Diğer ERC – 20 tabanlı coinlere göre rekabet gücü azdır. 
  • Projenin gelişimi beklenenden çok daha yavaştır. 

  Sonuç Olarak

  JasmyCoin (JASMY) Coin genel hatlarıyla yatırımcılara umut vaat eden projeler arasında gösterilmektedir. Son dönemde öne çıkan altcoinlerden biri olarak hızlı fiyat artışları erken yatırımcısının kar elde etmesini sağlamıştır. Son dönemde hafif bir düşüş eğilimi yaşamasına rağmen ilgi hale taze tutulmaktadır. Portföye eklenmesi gereken altcoinler arasında gösterilmektedir.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle