Kriptopara

IOST Geleceği Ne Olur? 4 Analist Yorumu ve Fiyat Tahmini

  Altcoin yatırımcılarının yakından takip ettiği IOST coin fiyatının geleceği merak edilmekte. Yatırımcılar doğru zamanda IOST coin alabilmek için araştırma yaparken, 4 analistten derlediğimiz IOST coin yorumu ve fiyat tahminlerinden yararlanabilirsiniz.

  IOST Geleceği Ne Olur?

  IOST coin geleceği genel anlamda kripto para uzmanları tarafından olumlu görülmektedir. Fakat IOST coinin yükselişini engelleyebilecek en büyük tehdit, Ethereum, EOS, NEO veya Cardano gibi diğer, daha iyi kurulmuş ve popüler blok zincirlerinden artan rekabettir. Uzmanlara göre aynı verim, ölçeklenebilirlik ve ağ kararlılığı sorununu ele alan her blok zinciri, IOST coin üzerinde artan baskı yaratabilmektedir. Bu yüzden gelecekte olumlu sinyaller verse de IOST coin yatırımında diğer kripto para birimlerinin de performansı mutlaka göz önünde bulundurulmalıdır.

  Borsalardan alınan anlık verilere göre 1 IOST fiyatı %iostoken+try% TL. Döviz cinsinden ise %iostoken+usd% Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak, IOST 24 saatte %iostoken+yuzde%.

  IOST Coin Grafik Analizi

  IOST coin grafiğini inceleyen analistler, son dönemde harika bir performans gösterdiğini belirtmektedir. Aynı zamanda yükseliş eğilimi gösteren IOST coin hakkında bu trendin devam etmesi durumunda boğa rallisinin başlayabileceği görülmektedir. IOST coin yükseliş trendini sürdürürse 0.067 dolarlık direnç seviyesini kırma potansiyeli taşımaktadır. 

  IOST coin grafiğinde Düşen Kama Modeli ortaya çıkması hemen bir fiyat kırılmasına yol açabilir. Analistler buna ek olarak düşen takozların aşağı kaymasına ve yeni bir yükseliş trendinin başlamasına da ihtimal vermektedir. Modelin devam etmesi durumunda tersine dönüş sinyalleri yakan bu hareketin baskın eğilimle birlikte yukarı yönlü hareket etmesi beklenmektedir. 

  4 Analist Yorumu ve IOST Fiyat Tahminleri

  Altcoin piyasasında dikkat çeken IOST coin hakkında yapılan fiyat tahminlerinde yükseliş sinyallerine dikkat çekilmektedir. Kripto para uzmanları IOST coin için 2021 yılı sonuna doğru yeni zirvelere ulaşma olasılığını yüksek görmektedir. Fakat bunun gerçekleşmesi için IOST coinin geçmişteki birçok psikolojik direnci kırması gerekmektedir. 

  Wallet Investor Analistlerinden IOST Fiyat Tahmini

  Wallet Investor ekibi, iyi getirisi olan kripto para arayan yatırımcılar için, IOST coini karlı bir yatırım seçeneği olarak göstermektedir. Deneyimli analistlerin tahminlerine göre IOST coini fiyatında uzun vadeli bir artış beklenmektedir. IOST coin fiyatının bundan bir sene sonraki fiyat tahmini 0.173 ABD doları seviyesindedir Tecrübeli analistler, 5 yıllık bir yatırımla gelirin yüzde +286,16 civarında artmasını beklemektedir. Bu kapsamda mevcut 100 dolarlık yatırımınız 386,16 dolara kadar çıkabilir.

  Gov Capital Analistlerinden IOST Tahmini

  Gov Capital analistleri, yeni geliştirdikleri algoritmaya göre IOST coin fiyatının geleceğinde önemli öngörüler yapabilmektedir. Piyasa döngüleri, hacim değişiklikleri ve piyasa değişiklikleri baz alarak yapılan tahminlere göre IOST coin fiyatı 1 yıl sonra 0,048844073498 dolar (9,508) olarak tahmin edilmektedir.

  Cryptoinsociety Analistlerinden IOST Coin Fiyat Tahmini

  IOST coin fiyatı, son dönemdeki gerilemeye rağmen 2021'in başlarında sağlam bir temelde işlem görmektedir. Bu nedenle tecrübeli analistlerin göz attığı algoritmik modeller, yol boyunca bazı sağlıklı geri çekilmelerin yanı sıra 2021'de elde edilecek daha fazla kazanım olacağını tahmin etmektedir. Analistlere göre IOST coin yatırımında yaklaşık 1 yıl içinde yüzde 37.9 oranında bir getiri hedefi öne sürülmektedir. 

  Digital Coin Price Analistlerinden IOST Fiyat Tahmini

  Başarılı altcoin tahminleri ile öne çıkan Digital Coin Price ekibi, IOST coin fiyat tahmininde 2021 yılı sonunda 0.0671617765 dolarlı seviyelerin görülebileceğini belirtmektedir. 2022 yılı sonunda ise IOST coin fiyatında beklenen seviyeler 0.0894137476 dolardır ve yüzde 96’nın üzerinde değer artışı beklenmektedir. 

  Sonuç Olarak

  Yerli kripto para yatırımcılarının da dikkatini çeken IOST coin fiyatındaki yükseliş trendinin devam edeceğine yönelik önemli analizler yapılmaktadır. Tecrübeli analistler, uzun vadede IOST coin getirisinin yüksek olacağını belirterek bu yatırım tercihinin kârlı bir yatırım olduğunu belirtmektedir.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle