Swope’un yükseliş için işaret ettiği 3 ucuz altcoin

  Kripto para piyasalarının usta analistlerinden ve aynı zamanda kripto para trader’ı olan Tyler Swope, patlama göstereceğine inandığı 3 küçük ölçekli altcoin projesi fikrini paylaştı. Tyler Swope, tahminlerini bir de kendi teknik analizleri ile destekledi.

  Kripto para piyasalarında son günlerde gözler lider kripto para birimi Bitcoin’den (BTC) önde gelen altcoinlere kaymaya başladı. Bitcoin’in konsolidasyon sürecine girmesi, lider altcoin Ethereum’un (ETH) kendi rekorunu tazelemesi ve daha birçok etken ile birlikte bazı büyük ölçekli altcoinler de rekor fiyatlarına ulaştı. Binance Coin (BNB) rekorunu tazeleyerek dikkatleri çekerken, birkaç gün öncesine kadar piyasa değeri bakımından en büyük 7. kripto para birimi konumunda bulunan XRP, son atakları ile 4. sıraya kadar yükselmeyi başardı.

  Piyasalarda, özellikle de top 10 kripto para listesinde hareketli günler yaşanırken, küçük ölçekli altcoinler kanadında da gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. Çoğu zaman birçok yatırımcının gözden kaçırdığı bu altcoinlerden 3’ü için usta analist Tyler Swope heyecan yaratan tahminlerde bulundu. Tyler Swope, patlama göstereceğine inandığı küçük ölçekli altcoinleri Compound (COMP), Energy Web Token (EWT) ve Perpetual Protocol (PERP) olarak açıkladı.

  Compound (COMP) Tahminleri

  Tahminlerini teknik analizleri ile destekleyen Swope, analizinde ilk olarak COMP’a yer verdi. Swope, Merkezi olmayan finans (DeFi) sektörü projesi olan COMP’un, Polkadot (DOT) ekosistemine geçeceği haberleri ile patlama oluşturma ihtimalinin olduğunu ifade etti. Ayrıca COMP’un Gateway’i piyasaya sürdüğünü ifade eden Tyler Swope, Compound CEO’sunun sözlerini de değerlendirerek “COMP yükselecek gibi görünüyor” dedi.

  Energy Web Token (EWT) Tahminleri

  Swope, EWT projesinin piyasalarda çok küçümsendiğini ifade etti. EWT ekibinin, token fiyatından çok ürün geliştirmeye odaklandığını ifade eden Swope, tam da bu yüzden EWT’ye hayranlık duyduğunu dile getirdi. Analiste göre EWT ekibinin orta vadede kat edeceği geliştirme yolu ile birlikte EWT fiyatı da yükselişe geçecek.

  Perpetual Protocol (PERP) Tahminleri

  Kendi portföyünde yer alan altcoinler arasında, en güçlü temellere sahip olan token’lardan birinin PERP olduğunu ifade eden Swope, bu merkezsiz sürekli sözleşme varlığının piyasa değerine göre en verimli varlıklar arasında olduğunu dile getirdi. Swope’a göre PERP’ün “büyümek için çok fazla alanı” var.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle