Kriptopara

LPT Coin Geleceği 2022 - Uzmanların Livepeer Fiyat Tahminleri

  Livepeer (LPT) Coin piyasa değeri ve işlem hacmi ile kripto piyasalarında popülerleşen coinlerinden olmayı başarmıştır. Uzmanların uzun süredir radarında yerini alan LPT Coin, yeni grafik görünümü nedeniyle analistlerin de görüşlerini revize etmesine neden olmuştur. Güçlü bir yatırım aracına dönüşme potansiyeli dikkat çeken Livepeer (LPT) Coin, gelecek tahminleri de merak edilmektedir. Livepeer (LPT) Coin geleceği, fiyat tahminleri, grafik analizi ve uzman yorumları hakkında merak ettiğiniz tüm detayları sizler için derledik. 

  LPT Coin Geleceği 2022

  Video akış protokolü olarak merkeziyetsiz özelliklere sahip bir platform olan Livepeer, merkezi yayın çözümlerine blok zincir tabanlı ve daha ekonomik bir alternatif yaratmayı hedefleyerek güçlü bir gelecek vizyonu çizmiştir. 2022 perspektifinde kısa vade için piyasa risklerinden etkilenmesi beklenen Livepeer (LPT) Coin, fiyat itibariyle 60 – 75 dolar bandında ilerleyişini sürdürmesi beklenmektedir. Yüzde 70’in üzerinde bir uzun vade kar potansiyeli görülen LPT Coin için uzmanların gelecek tahminleri olumlu yönde seyretmektedir.  

  LPT Coin Grafik Analizi

  LPT Coin güncel grafik görünümüne göre flama hedefinde düşeni kırmış görünmektedir. Direnç bölgesinde ise yukarı yönlü hareket zorlanmaktadır. Belirlenen 58,36 direncinin aşılması halinde hedefine doğru güçlü bir atak yapabilir. Alım bölgesinde düşen trend görünümü ise alt göstergelerin de olumlu seyretmesini sağlamıştır. Uzun vade için görünümü ise anonim yatırımcılar tarafından pozitif yönde değerlendirilmektedir.

  Güncel verilere göre şu anda 1 LPT fiyatı %livepeer+try% TL. Döviz cinsinden ise %livepeer+usd% Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak, Livepeer Coin fiyatı 24 saatte %livepeer+yuzde%.

  3 Uzmandan Livepeer Coin Fiyat Tahminleri

  Kripto piyasalarına yön veren 3 uzmanın Livepeer (LPT) Coin hakkında görüşlerini revize etmelerinin ardından, LPT Coin piyasa görünümü de düzelmiştir. Hala orta ve kısa vade için riskler taşısa da uzmanlar gelecek projeksiyonlarında olumlu görüş bildirmektedir. Fiyat tahminlerini ise yukarı yönlü revize eden analistler, bir yıl içinde fiyatının 72 dolar seviyesinin üzerine çıkabileceği yorumlarını yapmıştır.

  Wallet Investor, Digital Coin ve Tech News Leader gibi uzmanların yorumları ve fiyat tahminleri farklı kriterler baz alınarak yapıldığı için değişiklik göstermektedir.  

  • Wallet Investor LPT Coin Tahmini 

  Piyasa ve coin tahminleri ile öne çıkmayı başaran Wallet Investor, Livepeer (LPT) Coin için uzun vade kazanç potansiyelini %71,43 olarak açıklamıştır. Fiyat tahminlerini ise 2027 yılı sonu için 197,8 dolar gibi yüksek bir seviyeden belirleyen Wallet Investor uzmanları, daha kısa vadede 42 dolardan itibaren fiyatının 1 yıl içinde 72 dolar seviyelerine ulaşmasını bekledikleri ifade edilmiştir. 

  • Digital Coin Livepeer Fiyat Tahmini 

  Digital Coin uzmanlarına göre LPT Coin fiyatı 40 dolardan itibaren ivme kazanarak 5 yıl içinde 170 dolar seviyelerine kadar ilerleyecektir. LPT Coin’in 2023 hedefinde ise 60 dolar seviyesi direnç olarak görülmektedir. 2025’e kadar takip edecek diğer yıllarda ise büyüme eğiliminin devam edeceği görüşü hakimdir. 

  • Tech News Leader Livepeer (LPT) Coin Tahmini 

  Tech News Leader uzmanlarının görüşleri diğer kuruluşlara nazaran daha olumsuz bir açıdan değerlendirilmektedir. LPT Coin için fiyat tahminlerini yukarı yönde fakat daha düşük seviyeden yapan uzmanlar, 2023 sonu için fiyat tahminini 51 dolar olarak belirlemiştir. Bu seviyenin ardından düşüş bekleyen analistlere göre 44 dolar seviyesi iki yıl içinde görülecek maksimum oran olarak değerlendirilmektedir.  

  Sonuç

  Livepeer (LPT) Coin genel görünümüyle ve proje hedefleriyle gelecek vaat etmektedir. Uzun vade için güçlü bir görünüme sahip olmasına rağmen fiyat performansında beklentinin altında kalması da muhtemeldir. Artan piyasa risklerinden olumsuz etkilenecektir. Ancak uzman tahminleri uzun vade yatırım için olumlu yöndedir.  

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle