Floki Inu (FLOKI) Coin Nedir? FLOKI Token Nasıl Alınır?

  Köpek temalı kripto para birimlerinden olan Floki Inu (FLOKI) coin, son dönemde en çok konuşulan altcoinler arasında yer aldı. Yerli yatırımcıların da merak ettiği FLOKI coin nedir, nasıl alınır, avantajları ve dezavantajları nelerdir gibi soruların yanıtlarını yazımızdan öğrenebilirsiniz. 

  Floki Inu (FLOKI) Coin Nedir?

  Floki Inu projesi, adından da anlaşılacağı üzere kripto para dünyasında büyük patlama yapan Shiba Inu (SHIB) altcoininden esinlenmiş kripto paradır. SHIB topluluğunun hayranları ve üyeleri tarafından oluşturulup piyasaya sürülen bir kripto para birimidir. Floki Inu aynı zamanda #DogeFather'ın kardeşi Kimbal Musk'ın Milyon Bahçeler Hareketi ile resmi olarak ortak olan tek kripto projesidir.

  Projenin Amacı ve Whitepaper

  Floki Inu (FLOKI) projesi, DogeFather Elon Musk'ın kendi Shiba Inu'sundan esinlenmiştir. FLOKI coin projesinin temel amacı, bir topluluğun faydasını ve gücünü bir araya getirmektir. Bu kapsamda ilk 10 kripto projesi olmayı hedefleyen FLOKO coin bir sonraki kripto devrimini başlatmayı planlamaktadır. Proje hakkında detaylı bilgilere ve Whitepaper’a https://docs.theflokiinu.com/ bağlantı adresi üzerinden ulaşabilirsiniz. 

  Floki Inu (FLOKI) Coin Yorumları

  Kripto para dünyasında zaman zaman eleştiri oklarının hedefi haline gelen FLOKI coin projesi, üç amiral gemisi hizmet projesi üzerinde çalışmaktadır, bunlar:

  • Valhalla olarak bilinen bir NFT oyun metaverse, 
  • FlokiPlaces olarak bilinen bir NFT ve ticari mal pazarı ve
  • Floki Inuversity olarak bilinen bir içerik/eğitim platformudur.

  Kripto para uzmanlarına göre FLOKI coin, diğer köpek temalı altcoin projelerinde olduğu gibi sağlam altyapıya sahip olmaması sebebiyle zaman zaman eleştirilmektedir. Bazı analistlere göre FLOKI coin yüksek kazanç potansiyeli taşıdığı için kripto para yatırımcıları tarafından mutlaka değerlendirilmesi gereken bir varlık olarak görülmektedir. 

  FLOKI Coin Geleceği İçin Neler Söyleniyor?

  Şaka amaçlı (meme kripto para birimi) olarak piyasaya sürülen Dogecoin (DOGE) patlamasından sonra sıradaki coinin Floki Inu (FLOKI) coin olması muhtemeldir. Analistler bu kripto paranın gelecekte yatırımcılar tarafından büyük ilgi görmesiyle birlikte yüksek fiyatlara ulaşabileceğini vurgulamaktadır. 

  Floki Inu (FLOKI) Coin Nasıl ve Nereden Alınır?

  • 1. Adım: Floki Inu (FLOKI) coin satın almak için ZT, Gate.io, LBank, PancakeSwap (V2) gibi borsaların web sitesine girin. 
  • 2. Adım: KYC bilgilerini girerek borsada ücretsiz hesap açın.
  • 3. Adım: Size uygun para transferi yöntemini seçerek hesabınıza para gönderin.
  • 4. Adım: Bakiyenizi kontrol ettikten sonra borsanın kripto para al menüsü üzerinden FLOKI coini seçip alım emri girin. 
  • 5. Adım: Satın aldığınız FLOKI coinleri borsada veya soğuk cüzdanlarda depolayabilirsiniz. 

  Avantajları Neler?

  Floki Inu (FLOKI) Token avantajları şunlardır:

  • Floki Inu viral bir harekettir. Kripto para yatırımcıları arasında büyük ilgi görerek yüksek fiyatlara ulaşma fırsatına sahiptir.
  • FLOKI coin, Forbes Magazine, Yahoo Finance ve çok daha fazlası gibi tanınmış çevrimiçi yayınlarda yer alarak kendi hayran kitlesini yaratmıştır.
  • FLOKI, yalnızca elinizde tuttuğunuz için sizi ödüllendiren deflasyonist bir jeton olarak tasarlanmıştır.

  Dezavantajları Neler?

  Floki Inu (FLOKI) Token dezavantajları şunlardır:

  • Diğer köpek temalı kripto para birimlerinde olduğu gibi “sorun çözmeye yönelik” bir altyapısı yoktur. 
  • Yüksek volatilitesi sebebiyle piyasadaki iniş ve çıkışlardan yüksek oranda etkilenir. FLOKI fiyatı kısa sürede rekor kırıp bir anda çakılabilir. 

  Sonuç Olarak

  Altcoin yatırımcılarının dikkatinden kaçmayan Floki Inu (FLOKI) Token, temelde Dogecoin’den esinlenerek piyasaya sürülmüştür. Elon Musk’ın destek verdiği kripto para birimlerinden biri olmasıyla yüksek kazançlı boğa rallileri yapmasıyla tercih edilmektedir.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle