Kriptopara

MANA Coin Geleceği 2022 - MANA Coin Yorum, Uzman Analizi

  Sanal gerçeklik ve metaverse alanına hızlı bir giriş yaparak ilgi odağı olan Decentraland, MANA Coin ile piyasaları da hareketlendirmeyi başarmıştır. MANA Coin yatırımcıları ise proje detaylarını araştırmaya devam ediyor. MANA Coin geleceği hakkında merak edilen tüm detayları uzmanların MANA Coin yorumları ile sizlere aktardık!

  MANA Coin Yorum

  MANA Coin hakkında analistlerin yorumları olumlu seyretmektedir. Sanal evrenlerin gelecek dönem daha da önemli yer edinmesi, Decentraland evreninde kullanılan para birimi olan MANA’nın değerini de artıracağı yönündedir. MANA uzmanların bu görüşüne göre pozitif pozisyona sahiptir. Uzmanların MANA Coin yorum ve görüşleri ise kısaca şu şekilde özetlenebilir:

  • Capital uzmanlarının MANA tahminleri 2022 yılı için olumlu görünüme sahip olsa da piyasa riskleri ciddi bir volatilite oluşturmaktadır. Fiyat beklentisi daha uzun vadede olumlu olabilir. 
  • Wallet Investor tahmininde ise iyi bir kar potansiyeli görülmüştür. Piyasa tahmininde yatırım tavsiyesi niteliği olmadığını ifade eden uzmanlar, MANA için risk payının da dikkate alınması gerektiğine işaret etmektedir.  

  MANA Coin Grafik Yorumu, Analiz

  Kısa vadede trend desteği bölgesinde görülen MANA, trend yapısını bozmadığı sürece önü açık olarak değerlendirilmektedir. Uzmanların grafik yorumunda majör desteğin kırılması ile geri çekilme yaşandığı görüşü de dikkat çekmiştir. Belirsizlik durumu risk teşkil etmektedir. 

  Decentraland (MANA) Coin Nedir?

  MANA Coin, ETH tarafından desteklenen sanal gerçeklik platformu Decentraland ağında kullanılan iki tokenden biridir. ERC – 721 LAND token satın almak için, ERC – 20 standartlarında geliştirilen MANA’nın yakılması gerekir. MANA sanal dünya içinde avatar, giyilebilir varlık ve diğer ürünlerin satın alımında kullanılan bir sanal paradır. 

  MANA Coin Hangi Ülkeye Ait, Ne Zaman Piyasaya Sürüldü?

  Decentraland projesi başta 2015 yılında Arjantinli iki girişimci olan Ari Mellich ve Esteban Ordano tarafından kurulmuştur. 2017 yılında yapılan ilk token arzı (ICO) ile kısa sürede piyasalarda yerini almıştır. Network ağı olarak başlayan serüven, 3 boyutlu bir dünyaya evrilmiştir. 

  MANA Coin'i Benzersiz Yapan Nedir?

  Metaverse projeleri arasında Decentraland projesini öne çıkaran temel özellik aynı zamanda DAO yapısını kullanan projelerden biri olmasıdır. Çıkış noktası benzersiz ve faaliyet alanı oldukça geniştir. Projeyi benzersiz yapan bazı detaylar ise şunlardır:

  • Metaverse olan Decentraland oyun dünyası, toplam 90 bin 601 aylı LAND adı verilen parsele bölünmüş oldukça büyük bir evrendir. 
  • Yönetişim kararları DAO yapısı ile alınır.
  • Kullanıcılar MANA ile Decentraland piyasasında ürün oluşturup satabilmektedir. 

  MANA Coin Geleceği

  Metaverse projeleri arasında en popüler olanlarından biri olduğu için Decentraland piyasalarda da iyi bir sıralama elde etmiştir. Uzmanlar Mana Coin geleceğinin daha da popülerleşmesi beklenmektedir. Uzmanlar MANA’nın portföylerde bulunması gerektiğine işaret etmektedir.

  MANA Coin Geleceği Güvenilir mi, Alınır Mı? 

  MANA, ERC – 20 standardı üzerine inşa edilmiş bir token olarak üretilmiştir. Decentraland ise temelde Ethereum (ETH) blockchain tarafından desteklenen bir sanal gerçeklik platformudur. Binlerce düğümle Ethereum hem kendini hem de birlikte çalışan tüm MANA Tokenlerini saldırılara karşı korumaktadır. Analistlere göre MANA Coin geleceği parlak projelerden birisi.

  Decentraland (MANA) Coin İşlem Gördüğü Borsalar ve Piyasa Bilgileri

  MANA 2 milyardan fazla toplam arza sahip güçlü bir varlık olarak birçok borsada yerini almıştır. Ocak 2021 itibariyle 1,5 milyara yaklaşan MANA Token’in dolaşımda olduğu aktarılmıştır. Binance, Coinbase, KuCoin gibi büyük borsalarda işlem yapılabilir. 

  Güncel MANA Coin Fiyatı

  Güncel durumda 1 MANA fiyatı %decentraland+try% TL. Döviz cinsinden ise %decentraland+usd% Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak, Decentraland Coin 24 saatte %decentraland+yuzde%.

  MANA Coin Madenciliği Yapılır mı?

  MANA madenciliği yapılabilen bir token olarak piyasada yerini almıştır. Yatırımcıların madencilik ile veya işlem çiftleri ile alması sağlanmaktadır. Madencilik ile daha karlı bir şekilde toplanabileceği düşünülmektedir. Stake yöntemi ile madenciliği yapılabilen Mana, bazen iyi karlar sunmakta.

  Decentraland (MANA) Coin Nereden Satın Alınabilir?

  MANA Coin işlem gördüğü birçok borsadan alınabilir. MANA Coin satın almak için şu adımlar izlenir:

  • 1. Adım: Listelenen borsalara girilir. 
  • 2. Adım: Hesap oluşturulur. 
  • 3. Adım: USDT, BUSD, BTC vb. ile alım emri verilir. 
  • 4. Adım: İlgili hesaplarda saklanır. 

  MANA Coin'in Avantaj ve Dezavantajları Nelerdir?

  MANA avantajları:

  • Yüksek oranda likiditeye sahiptir.
  • Çok sayıda kripto platformunda işlem yapılabilmektedir.
  • Gelecekte daha güçlü bir yer edinmesi beklenir.

  MANA dezavantajları:

  • Piyasa riskleri fiyatını olumsuz etkiler. 
  • Güçlü rakiplerle yarışmaktadır. 

  Özet Olarak

  Yazımızda, MANA Coin geleceğine ilişkin uzmanların MANA Yorumlarına yer verdik. Decentraland evreninin önemli bir sanal para birimidir. Yüksek likiditeye sahip oluşuyla işlem hacmi artmaktadır. Genel piyasa görünümü olumlu yönde seyretmektedir. Piyasa riskine karşı yatırımcılar temkinli olmalıdır.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle