Ethereum fiyatında takip edilmesi gereken seviyeler

  Kripto para dünyasının önde gelen analistlerinden Aayush Jindal, lider altcoin Ethereum (ETH) fiyatını analiz etti. Son rapora göre ETH yatırımcılarının paritede takip etmesi gereken seviyeler belirlendi…

  Ethereum fiyatındaki değişken görünüm devam ediyor. Tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşan ve 2 bin 40 dolara kadar tırmanan Ethereum fiyatı bin 900 doların altına geriledi. ETH fiyatında düzeltme yaşanırken, kripto para yatırımcıları hangi seviyelerin takip edilmesini merak ediyor. Ünlü analist Aayush Jindal, son raporunda ETH fiyat analizini paylaştı.

  Buna göre Ethereum bin 975 dolar seviyesinden düzeltme yaşıyor. ETH fiyatı şu anda bin 850 dolarlık desteği test ediyor ve 100 saatlik basit hareketli ortalamanın altında seyrediyor. Kraken kripto para borsasından gelen güncel verilere göre saatlik ETH/USD grafiğinde bin 850 dolara yakın destekte büyük bir yükseliş trendi görülüyor.

  ETH Fiyatında Düzeltme Devam Ediyor

  Popüler kripto para analisti Aayush Jindal’in teknik analizine göre ETH/USD paritesi daha fazla düşüş yaşayabilir. Buna rağmen analist, Ethereum boğalarının bin 750 dolar civarında aktif kalmaya çabalayacaklarına dikkat çekiyor. Nitekim Ethereum, 2 bin doların üzerine çıkmak için başka bir girişimde bulundu ancak başarısız oldu.

  ETH fiyatında bin 950 doların altında kırılma yaşanması düzeltmeyi hızlandırdı. Ünlü analist, bin 853 dolar civarında bir düşük seviye oluştuğunu ve fiyatın şu anda konsolide olduğunu belirtiyor. ETH paritesinde yönde bir ilk direnç bin 880 dolar seviyesine yakın görülüyor.

  Ethereum Fiyatı Düşer Mi?

  Kripto para sektörünün önde gelen analistlerinden Jinal’e göre Ethereum yükselişini bin 950 dolar seviyesinin üzerine çıkaramazsa, aşağı doğru hareket etmeye devam edebilir. Bu senaryoda ilk büyük destek seviyesinin bin 850 dolar civarında olduğunu söylüyor. Aynı grafikte bin 850 dolara yakın destekle oluşan büyük bir yükseliş trendi çizgisi de bulunuyor. Uzman analist, yakın vadede bin 750 dolarlık destek bölgesine doğru bir hareket için kapıları açabileceğini belirtiyor

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle