Kripto Para

ETH kurucu ortağından Elon Musk’a gönderme!

  Tesla ve SpaceX CEO’su Elon Musk, 2021 yılında özellikle de kripto paralar ile ilgili açıklamalarıyla dünyanın en popüler isimlerinden biri oldu. Ethereum (ETH) kurucu ortaklarından Anthony Di Lorio, piyasaların popüler ismi Elon Musk ile ilgili açıklamalarda bulundu.

  2021 yılında kripto para piyasaları tüm dünyada yoğun şekilde ana akımda yer alarak büyük bir yaygınlaşma elde etti. Tüm dünyada popüler hale gelen kripto para evreni, beraberinde Tesla ve SpaceX CEO’su Elon Musk’ın da daha popüler hale gelmesine yardımcı oldu. Zira Elon Musk’ın kripto paralar ile ilgili açıklamaları, piyasalarda eşsiz hareketliliklerin yaşanmasına dolaylı da olsa etki etti. Bu alan ile ilgili birçok paylaşımda bulunan Musk ile ilgili piyasalarda hem olumlu hem de olumsuz yorumlar yapılmaya devam ediyor.

  Anthıny Di Lorio’nun Açıklamaları

  Elon Musk ile ilgili yorum belirten isimler arasına bu kez de Ethereum’un (ETH) kurucu ortaklarından biri olan Anthony Di Lorio da dahil oldu. Di Lorio, Bloomberg ile gerçekleştirdiği röportajında, ayrıca kripto para piyasalarıyla ilgili olarak de genel açıklamalarda bulundu. Di Lorio, kendisinin 10 yıldır kripto paralar ile ilgilendiğini, kripto para piyasasının artık “iki ucu keskin kılıç” halini aldığının ifade etti. Di Lorio, bununla birlikte kripto paralara güvendiğini de açıkça ifade etti. Konuya ilişkin olarak Di Lorio şu ifadelere yer verdi:

  “Bu artık durmayacak bir hareket. Ülkeden ülkeye farklılık gösteriyor ancak kripto piyasasını anlayan ve işlerin nereye gittiğini bilenler bundan iyi çıkacak. Bunu çözen ülkeler ekonomilerini iyileştirecek, daha fazla iş bulacaklar.”

  Di Lorio, Musk ile İlgili Konuştu

  Söz konusu röportajının devamında Elon Musk ile ilgili olarak da konuşan Di Lorio, Musk’ı kast ederek “Piyasada birkaç kişi potansiyel olarak büyük miktarlarda değişim yaratma yeteneğine sahip” sözlerini dile getirdi. Di Lorio, ayrıca Elon Musk ile olan memnuniyetsiz durumunu da açıkladı. Konuya ilişkin olarak Di Lorio’nun ifadeleri şöyle:

  “Anlamsız şeyler yerine ciddi şeylere odaklanmaları gerekiyor. Enerjilerini insanları eğitmeye odaklamalarını temenni ediyorum.”

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle