ETH balinaları birikime başladı! ETH fiyatı ne olur?

  En büyük ikinci kripto para birimi Ethereum (ETH) son zamanlarda küçük kazanımlar elde ederek yatırımcılarını sevindiriyor. Ancak ETH balinalarının bu süreçte daha fazla ETH biriktirmesi de dikkatlerden kaçmadı…

  Kripto para topluluğunun ve analistlerin yakından takip ettiği kripto para analitik firması Santiment, Ethereum balinaları hakkında yeni bir rapor yayınladı. Santiment verilerine göre 10 bin ila 1 milyon arasında ETH tutan adreslerin kümülatif olarak 60.5 milyon tokene sahip olduğu açıklandı

  Santiment tarafından yayınlanan raporda, son 6 gün içinde bu ETH cüzdanlarına 1.65 milyon Ethereum daha eklendi. Bu veriler, Ethereum balinalarının ara vermeden ETH biriktirmeye devam ettiklerini bir kez daha gözler önüne serdi. Uzmanlar bu durumu, büyük adreslerin bir birikim çılgınlığına başladıklarının göstergesi olarak yorumladı. 

  Balinaların ETH Miktarı Artıyor

  Büyük adreslerin Ethereum birikimine çılgınlar gibi devam etmesi kripto para topluluğunun dikkatinden kaçmadı. Kripto para zincir üstü veri analitik platformu Santiment, balinaların birikim faaliyetlerinin hafta başından itibaren başladığını duyurdu: “Cüzdanlarında 10 bin ila 1 milyon ETH tutan Ethereum balinaları artık toplam 60.52 milyon coine sahip.”

  Sanitment analistleri, bu seviyenin son 5 haftadan beri elinde tuttuğu en yüksek miktar olduğunun altını çizdi. ETH balinaları, son 6 günde 1.65 milyon Ethereum biriktirmeyi başardı. Ethereum cüzdanlarındaki son dikkat çekici hareketlerden biri 12 Temmuz 2021’de gerçekleşti.

  ETH yatırım Ürünlerinde Artış 

  Söz konusu tarihte bir cüzdan Gemini kripto para borsası üzerinden 40 bin tokeni dijital bir cüzdana taşıdı. Blockchain izleme firması Whale Alert son paylaşımında, başka bir işlemde 145.363 Ethereum’un anonim bir dijital cüzdana transfer edildiğini duyurdu

  Ağ üzerindeki aktivite Ethereum yatırım ürünlerine olan ilgiyi de yükseltti. ConiShares varlık yönetim firmasına göre ETH yatırım ürünlerine geçen haftada 11.7 milyon dolarlık giriş yapıldı. Aynı süre içinde BTC yatırım ürünlerinden 10.4 milyon dolarlık çıkışlar olması da dikkatlerden kaçmadı. 

  Güncel durumda 1 ETH fiyatı %ethereum+try% TL. Döviz cinsinden ise %ethereum+usd% Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak, Ethereum 24 saatte %ethereum+yuzde%.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle