Energy Web Token (EWT) Coin Nedir? Hangi Borsada Var?

  Son dönemde kripto piyasalarında proje hedefleri ve piyasa hareketi ile öne çıkmayı başaran Energy Web Token (EWT), önemli bir eksikliği gidermesi açısından güçlü görülmektedir. Gelecek döneme ilişkin artan bu beklentiler sayesinde çok daha pozitif bir eğilim göstermiştir. Energy Web Token (EWT) projesinin merak edilen detaylarını ve projenin güçlü – zayıf yönlerini kripto meraklıları için bir araya getirdik.

  Energy Web Token (EWT) Coin Nedir?

  Energy Web, enerji sektörü için uygulama geliştirmeyi desteklemek ve daha fazla uygulama geliştirmek için tasarlanmış bir blok zincir tabanlı sanal makinedir. Enerji şebekeleri için işletim sistemleri inşa etmektedir. Küresel ekonominin karbonsuzlaşmasını hızlandırmaktadır. EWT ise yerel bir yardımcı program belirtecidir. 

  Energy Web Token (EWT) Projesi ve Whitepaper

  Energy Web Token, teknik makalesine ve proje misyonuna göre, açık kaynak kodlu, merkezi olmayan işletim sistemleri kurmaktadır. Temel hedef ise küresel ekonominin karbondan arındırılmasına yardımcı olmak için çözümler üretmektir. Sıfır karbon ekonomisine güç vermek için çalışan proje, bu hedef kapsamında birçok yenilik sunmasının yanında işlevsel olma özellikleriyle de dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Özellikle kripto para üretiminde son dönemde tartışma yaratan yüksek enerji tüketimine yönelik tartışmalar sonrasında kendini öne çıkarmayı başarmıştır.

  Projenin teknik makalesinde yer aldığı üzere Energy Web, küresel ekonominin karbonsuzlaştırılmasını hızlandırmaktadır. Bunu yapmak için 100’den fazla enerji piyasası katılımcısından oluşan küresel topluluğun enerji şebekeleri için dijital işletim sistemleri kurmaktadır. Söz konusu sistemler, temiz enerji unsurlarının geleceğin şebekesini desteklemesini daha basit, daha güvenli ve daha verimli hale getirmeyi hedeflemektedir. Açık kaynaklı, merkezi olmayan teknolojilerle enerji şebekelerini karbondan arındırmaya odaklanan misyon odaklı bir kuruluş olarak önemli çözümler geliştirmeye de devam etmektedir.

  Dünyanın en büyük enerji blok zinciri ekosistemi olarak kendini tanımlayan Energy Web, güçlü bir proje ekibiyle dikkat çekmektedir. Temelde işlevsel olarak enerji sektörü için uygulama geliştirme ve daha fazla uygulama ortaya çıkarma sürecini desteklemek için tasarlanan bir blok zincir tabanlı sanal makinedir. Energy Web Chain birçok soruna çözüm üretmektedir. Energy Web Chain projesi ve EWT hakkında merak ettiğiniz proje detaylarına: https://www.energyweb.org/ resmi bağlantı adresini kullanarak hızlı erişim sağlayabilirsiniz.

  Energy Web Token (EWT) Coin Kurucuları Kim, Hangi Ülkeye Ait?

  Energy Web Token projesinin hayata geçirilmesinde Rocky Mountain Institute (RMI) ve Grid Singularity (GSy) yer alıyor. Ortak bir proje olarak dikkat çeken Energy Web, güçlü ekibi ve yönetimi ile dikkat çekmektedir. Rocky Mountain Institute (RMI), enerji sektöründe araştırma ve geliştirme alanında önde gelen isimlerden biri olarak dikkat çekmektedir. Grid Singularity ise projeye blok zincir uzmanlığı sunarak Energy Web’in ortaya çıkmasını sağlamıştır.

  Projenin CEO’luk görevini üstlenen isim ise Jesse Morris’tir. Projenin yönetim kadrosunda Loannis Vlachos, Paul Campillos, Amy Westervelt gibi ABD, Avrupa ve Asya bölümlerinden sorumlu önemli birçok isim yer almaktadır.

  Energy Web Token (EWT) Kullanım Alanları Neler?

  EW – DOS, Energy Web Token (EWT) yerel yardımcı program belirtecine sahiptir. Ağı yanlış davranışlara karşı korumaktadır. Aynı zamanda doğrulayıcıları işlem ücretleri ve blok ödülleri yoluyla telafi etmek için kullanılır. Buna ek olarak daApp’leri kolaylaştıran ve geliştiren hizmetler için ödeme yapmak için kullanılabilir. Genel hatları ile Energy Web Chain operasyonlarının tümü için kullanılan bir token olarak tasarlanmıştır.

  Energy Web Token (EWT) Projesini Benzersiz Yapan Nedir?

  Energy Web, enerji sektöründe merkeziyetsiz teknolojiler ile ciddi çözümler üretmeyi hedefleyen son derece güçlü bir proje olarak değerlendirilmektedir. Projeyi öne çıkaran birçok temel teknik özelliği ve gelecek hedefleri ise dikkat çekicidir. Projenin sektörde öne çıkmasında ise birçok önemli özelliği bulunuyor. Energy Web projesinin rakiplerinden ayrılmasını sağlayan ve benzersiz olmasını destekleyen başlıca özellikleri kısaca şunlardır:

  • Energy Web Chian, RMI ve GSy gibi projeyi hayata geçirenler, enerji sektöründe geniş bir uygulama yelpazesi çıkarmak için çok yönlü bir blok zinciri çözümleri sunmayı hedeflemişlerdir.
  • EWT, işletmelere tamamen özelleştirilmiş merkeziyetsiz bir uygulama oluşturma olanağı sağlar.
  • Ethereum gibi blok zincir ağları benzer çeşitliliği sağlasa da Energy Web Chain doğrudan enerji sektörü için tasarlanarak özel bir yer edinmiştir.

  Güncel Energy Web Token (EWT) Coin Fiyatı

  Güncel durumda 1 EWT fiyatı %energy-web-token+try% TL. Döviz cinsinden ise %energy-web-token+usd% Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak, Energy Web Token Coin 24 saatte %energy-web-token+yuzde%.

  Energy Web Token (EWT) Coin'in Avantaj ve Dezavantajları Nelerdir?

  Energy Web Token (EWT) avantajlarından bazıları kısaca şunlardır:

  • Enerji sektörü için tasarlanmıştır.
  • Küresel ekonominin karbonsuzlaşma sürecini hızlandırmaktadır.
  • Yeni teknoloji ürünlerinde ölçeklenebilirlik ve gizlilik sunmaktadır.

  Energy Web Token (EWT) dezavantajlarından bazıları ise şöyledir:

  • EWT simgesi piyasalarda volatiliteye sahiptir.
  • Sert fiyat dalgalanmaları risk yaratabilir.
  • Sektör koşullarına bağlı olarak hedeflerinin gerisinde kalabilir.

  Energy Web Token (EWT) Coin Hangi Borsalarda Var?

  Piyasa değeri ve işlem hacmiyle öne çıkan dünyanın en büyük kripto para borsalarında EWT ulaşılabilir durumdadır. Önde gelen kripto para borsalarının bir çoğunda yer alması sayesinde birçok yatırımcıya da ulaşabilmektedir. Energy Web Token (EWT) listeleyen borsalardan bazıları kısaca şunlardır:

  • KuCoin
  • Kraken
  • io
  • BitMart
  • P2B2B

  Energy Web Token (EWT) Coin Piyasa Bilgileri

  Piyasa verilerine göre Energy Web Foundation, dolaşıma sokulmasından sonraki 10 yıllık süreç içinde maksimum 100 milyon token yayınlanması hedeflenmiştir. Toplam arzın dışında takım için 14 milyondan fazla token bağış için dağıtılmıştır. Proje kurucusu olan iki önemli kuruluş için 10 milyon EWT verilmiştir. 10 yıl boyunca gelişmesi beklenen topluluk fonuna ise 4 milyondan fazla token ayrılmıştır. Nisan 2021’de 22,22 dolar seviyesine gelerek en yüksek değerini gören EWT, inişli çıkışlı piyasa hareketleri nedeniyle ciddi bir risk teşkil etmektedir. 

  Energy Web Token (EWT) Coin Nasıl ve Nereden Satın Alınır?

  Energy Web Token (EWT) birçok kripto platformu üzerinden satın alınabilir. EWT üzerinden işlem yapmak isteyenlerin satın almak için şu adımları takip etmeleri mümkündür:

  • Adım: EWT listeleyen güvenilir borsalardan birine erişim sağlanır.
  • Adım: Ücretsiz olarak borsaya kayıt işlemleri tamamlanır.
  • Adım: Hesap onay adımları sonrasında para aktarma işlemleri yapılır.
  • Adım: Kredi kart, banka havalesi veya diğer onaylanan yöntemler ile hesaba para aktarılır.
  • Adım: USD, BTC, USDT, EUR, XBT gibi çiftler ile alım gerçekleştirilir.
  • Adım: Güvenilir hesaplarda ve uyumlu cüzdanlarda EWT saklanır.

  Özet Olarak

  Enerji sektörü için önemli çözümler sunmasının dışında iki önemli kuruluş tarafından hayata geçirilen Energy Web, uzun vadede gelecek vaat etmektedir. Çeşitli piyasa riskleri mevcut fiyatını etkilese de genel hatları ile beklentileri karşılamayı başarmıştır. Energy Web Token (EWT) hakkında çoğu görüş olumlu olmakla birlikte, kısa ve orta vadeli riskler göz önünde bulundurulmalıdır. Yatırımcıların bu tür risklere karşı temkinli olması önerilmektedir.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle