Kriptopara

3 Analistten Energy Web Token (EWT) Coin Geleceği 2022

  Kripto para topluluklarının yeni gözdesi olmayı başaran Energy Web Token (EWT), projenin gelecek vizyonu ve mevcut görünümü ile 2022 yılında da yeni bir beklenti yaratmıştır. Enerji sektörünü blok zincir ve merkeziyetsiz teknolojiler ile bir araya getiren Energy Web, gelecek hedefleriyle de iyi bir beklenti yaratmıştır. 2022 yılında devam eden riskler ve piyasa belirsizliklerine rağmen proje umut vaat etmektedir. Uzmanların Energy Web Token (EWT) Coin geleceği hakkında görüşleri ve proje detaylarına ilişkin merak edilenleri sizler için bir araya getirdik.

  Energy Web Token (EWT) Coin Geleceği

  Makroekonomik etkenlere de bakılarak kripto para piyasalarında 2021 sonu ve 2022 döneminde ciddi riskler ortaya çıktı. Ciddi düzeyde devam eden belirsizlik ortamında ise güçlü bir yol haritasına sahip olan ve gelecek vaat eden projelere karşı ilgi her geçen gün artmaktadır. Projenin uzun vadede çok daha etkili bir konuma gelmesini sağlayacak başlıca özellikleri ise ve gelecek hedefleri ise kısaca şu şekilde özetlenebilir:

  • Energy Web, merkezi olmayan işletim sistemi (EW – DOS), enerji sektörü ve ötesi için merkezi olmayan uygulamaların geliştirilmesini ve dağıtımını sağlamak üzere birlikte çalışan üç katmana sahiptir. Uzun vadede bu özelliği ile çözüm üretmeye devam etmesi beklenmektedir.
  • Açık kaynak kodlu geliştirmeler ile 2022 yılı ve takip eden yıllarda da sistem iyileştirmeleri ve geliştirmelerine devam etmesi beklenmektedir.
  • Sıfır karbon ekonomisine güç vermek için küresel ekonominin karbonsuz olmasını hızlandırmak için gelecek 5 – 10 yıl ve daha uzun vadede planlı ve sürdürülebilir bir yapıya sahiptir.

  Energy Web Token (EWT) Coin Geleceğine İlişkin Grafik Analizi

  Piyasa görünümüne göre kısa ve orta vadede ciddi riskler görülen EWT, belirsizlikler ve riskler ile dolu bir piyasada inişli çıkışlı bir yapı izlemektedir. Kısa, orta ve uzun vadede hype yaratacak bir coin olarak birçok uzman tarafından kısa süre önce değerlendirilen EWT, mevcut fiyatının ise toplama için son derece uygun olduğu görülmektedir.  Mevcut grafik ve proje hedeflerinin 2023 yılı ve sonrasında takip eden uzun vadede yakalanması halinde ilk 20 içinde kendine yer edineceğine dair güçlü beklentilere sahiptir. Mevcut formasyonda ise direnç ve destek noktalarına göre işlem yapılması son derece önemlidir. Piyasalarda anlık olarak yaşanan sert dalgalanmalara karşı güncel verilerin izlenmesi gerekecektir.

  Energy Web Token (EWT) Coin Nedir, Nasıl Çalışır?

  Energy Web Token (EWT), enerji sektörü için uygulama geliştirmeyi desteklemek ve daha fazla uygulama ortaya çıkarmak için tasarlanmış bir blok zincir tabanlı kripto para birimidir. Energy Web Merkezi Olmayan İşletim Sistemi (EW – DOS), enerji sektörü için merkezi olmayan uygulamaların geliştirilmesini ve dağıtımını sağlamak üzere birlikte çalışan üç katmana sahiptir. 

  Kısaca proje tanımına bakıldığında ise enerji şebekeleri için işletim sistemleri inşa etmektedir. EW – DOS, açık kaynaklı, blok zincir tabanlı, çok katmanlı bir dijital altyapıdır. Teknolojisi ve teknik altyapısı itibariyle farklı bir çalışma prensibine sahiptir. 

  Energy Web Token (EWT) Kullanım Alanları Nelerdir?

  Energy Web, sıfır karbon ekonomisine güç vermek için kullanılan ve enerji sektörü için işletim sistemleri geliştirmek için kullanılabilir. EWT ise EW – DOS’uun yerel yardımcı program belirteci olarak kullanılır. Geniş bir kullanım alanına sahiptir. Energy Web Chain’in tüm operasyonlarında kullanılan önemli bir unsurdur. EWT’nin başlıca kullanım alanları kısaca şunlardır:

  • Ağın yanlış davranışlara karşı korunmak için,
  • Doğrulayıcıları işlem ücretleri ve blok ödülleri yoluyla telafi etmek için,
  • dApp’leri kolaylaştıran ve geliştiren hizmetler için ödeme yapmak için kullanılır.

  Energy Web Token (EWT) Coin Fiyatı Kaç Dolar

  Güncel durumda 1 EWT fiyatı %energy-web-token+try% TL. Döviz cinsinden ise %energy-web-token+usd% Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak, Energy Web Token 24 saatte %energy-web-token+yuzde%.

  Energy Web Token (EWT) Coin Ne Olur, Beklentileri Ne?

  Energy Web Token (EWT), mevcut piyasa görünümünde 2022 yılı itibariyle istenen seviyelerde değildir. Piyasalarda uzun vadede olumlu beklenti yaratsa bile kısa ve orta vadeli risklerden ötürü şu an için bazı yatırımcılar temkinli yaklaşmaktadır. Projeyi desteklemek isteyen kullanıcıların bu riskleri göz önünde bulundurarak işlem gerçekleştirmeleri önerilmektedir.

  Energy Web Token (EWT) Coin Projesi Güvenilir mi, Alınır mı?

  Energy Web’in misyonu doğrudan küresel ekonominin karbonsuzlaşmasını hızlandırmak olarak açıklanmıştır. Bunu gerçekleştirmek için 100’den fazla enerji piyasası katılımcısından oluşan küresel bir topluluğa sahiptir. Enerji şebekeleri için dijital işletim sistemleri kurarak bunu gerçekleştiren Energy Web, bu sistemler ile temiz enerji varlıklarının geleceğin şebekesini desteklemesini basit, güvenilir ve verimli hale getirmektedir. Bu kapsamda teknolojik altyapı ve misyonu ile güven veren bir projedir. 

  Energy Web Token (EWT) Coin'i Benzersiz Yapan Nedir?

  EW – DOS, açık kaynaklı, blok zincir tabanlı ve çok katmanlı bir dijital altyapı olarak benzersiz yapıdadır. Düşük karbonlu, müşteri odaklı bir enerji geleceğini desteklemek için yıla çıkan proje, enerji sektörü için açık ve merkezi olmayan bir dijital işletim sistemi geliştirmek ve dağıtmaktadır. Tüm bunlara ek olarak projeyi öne çıkaran başlıca benzersiz özellikleri kısaca şunlardır:

  • Merkezi olmayan enerji kaynakları aracılığıyla şebeke esnekliğine erişimin ölçeklendirilmesini sağlar.
  • Şeffaf ve verimli yenilenebilir enerji satın alımı için açık, ölçeklenebilir pazarlar oluşturmaktadır.

  Energy Web Token (EWT) Coin'in Avantaj ve Dezavantajları Nelerdir?

  Energy Web Token (EWT) avantajlarından bazıları şöyledir:

  • Enerji sektörü ve küresel ekonomide karbonsuzlaşmayı desteklemektedir.
  • Sunduğu çözümler ile gelecek vaat etmektedir.
  • Güçlü ortaklara ve destekçilere sahiptir.

  Energy Web Token (EWT) dezavantajları:

  • Son derece riskli bir piyasada işlem görmektedir.
  • EWT fiyatında sert dalgalanmalar yaşanabilir.

  Energy Web Token (EWT) Coin Hangi Borsalarda Listeleniyor?

  Energy Web Token (EWT) listeleyen başlıca kripto para borsalarından bazıları kısaca şunlardır:

  • KuCoin
  • io
  • Kraken
  • BitMart

  Energy Web Token (EWT) Coin Fiyat Tahminleri ve Hedef Fiyat

  Energy Web Token (EWT) hakkında usta analistlerin 2022 yılı ve takip eden gelecek yıllara ilişkin tahminleri yayınlanmıştır. Çelişkili bir projeksiyona sahip olan bu yorumlar dikkat çekmektedir. Popüler analistlerin EWT hakkında tahminleri ise kısaca şöyle:

  • Digital Coin Price analistlerinin 2022 yılında ortalama beklentisi 5,13 dolar olarak öne çıkıyor. 2023, 2024, 2025 döneminde ise en yüksek 8,09 dolar seviyesinin oluşabileceği aktarılmıştır.
  • Price Prediction uzmanları ise ortalam 5,64 dolar hedefini 2022 yılı için belirlerken, 5 yıl sonunda değerinin 19,86 dolar seviyesine kadar çıkabileceğini aktarmaktadır.
  • Tech News Leader uzmanlarına göre 1 yılda 5,23 dolar hedefi görülmektedir. 5 yıl sonunda 15,74 dolar ve 10 yıl sonunda uzun vadede ise 102,87 dolar hedefi bir hayli dikkat çekicidir.

  Sonuç

  Uzmanların Energy Web Token (EWT) için beklentileri gelecek için olumlu bir eğilim göstermektedir. Projeden beklentiler ise benzer şekilde uzun vadede pozitif grafik çizmektedir. Hedeflerini gerçekleştirmesi ile çok daha kısa sürede sıçramalar gerçekleştirebilir. 2022 ve gelecek yıllar için Energy Web Token (EWT) için umut verici beklentiler oluşsa da riskler devam etmektedir.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle