Kripto Para

Endişeler zinciri büyüyor: Yerli borsa VeBitcoin Panikletti!

  Türkiye merkezli kripto para borsası Thodex’te yaşanan olayın ardından yerli yatırımcıların kripto sektörüne güveni azalırken, Vebitcoin borsası da olumsuz iddialarla gündeme gelmeye başladı. Thodex şokunu atlatamayan yatırımcılar Vebitcoin borsasında yaşandığı iddia edilen aksama ile panik oldu.

  Yerli kripto para borsası Thodex’te yaşanan skandal ülke gündemine bomba gibi düştü. Thodex haberinin ardından yatırımcılar borsadaki varlıklarını çekmek için harekete geçti. Kripto para borsalarının darbe almasına neden olan bu gelişme yatırımcılarda endişe yaratırken, Vebitcoin borsasındaki işlemlerde aksamaların meydana geldiği iddiası ise panik yarattı.

  Türkiye’de kripto para kullanımın hızla yaygınlaştığı bu dönemde yaşanan olaylardan sonra, yatırımcıların geri çekmesi bekleniyor. Kripto para borsalarına olan güveni sarsan bu olayın etkileri devam ederken, diğer bir yerli borsa olan Vebitcoin’den de olumsuz haberler gelmeye başladı.

  Vebitcoin ne oluyor?

  Vebitcoin borsasında da aksamalar yaşandığı iddia edildi. Vebitcoin borsasını kullanan yatırımcılar varlıklarını çekme işlemlerini gerçekleştiremediklerini iddia ediyor. Kripto para borsasında benzer iddiaların oluşması yatırımcılarda endişenin artmasına yol açtı.

  Vebitcoin borsasında yaşanan sorunların sosyal medya platformları üzerinden konuşulmaya başlanması üzerine ünlü analist Erhan Ünal konu ile ilgili yorum yaptı. Erhan Ünal sosyal medya hesabı üzerinden borsanın yaşanan aksamalar ve şikayetlerle ilgili açıklama yapmasını istedi.

  Yatırımcıların beklediği resmi açıklama henüz gelmedi 

  Erhan Ünal ve Vebitcoin borsası kullanıcılarının sosyal medya üzerinden paylaştıkları sıkıntılara rağmen Vebitcoin henüz konu ile ilgili resmi bir açıklama yapmadı. Thodex skandalının hemen ardından yaşanan olumsuzluklarla ilgili borsanın yapacağı açıklama merakla bekleniyor.

  Yaşanan olayın ardından Türkiye’de yerli kripto para borsalarının büyük çaplı hacim kaybı yaşaması bekleniyor. Kripto para sektöründe düşüşlerin de başladığı bu süreçte yerli borsalar ciddi bir kırılma yaşayabilir.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle