Her yol Bitcoin’e çıkar! DOGE’nin bile amacı onu tanıtmak

  Son dönemde kripto para piyasasında hızlı yükselişi ile dikkatleri üzerine çeken Dogecoin, hemen herkesin konuştuğu varlık haline geldi. Morgan Creek Digital kurucu ortağı Jason Williams, Dogecoin’in Bitcoin için bir reklam kampanyası olduğunu söyledi…

  Kripto para dünyasının önde gelen şirketlerinden Morgan Creek Digital kurucu ortağı Jason Williams, dikkat çeken açıklamalarda bulundu. Özel bir televizyon kanalında röportaj veren Williams, son dönemde rekor kıran ve dikkatleri üzerine çeken Dogecoin (DOGE) hakkında çarpıcı ifadeler kullandı. 

  Kripto para piyasasındaki toplam değerini her geçen gün yükseltmeye devam eden Dogecoin hakkında konuşan ünlü yönetici bunun bir reklam kampanyası olduğunu vurguladı. “Dogecoin, Bitcoin için bir reklam kampanyası işlevi görüyor” diyen Williams, insanları kripto para piyasasına sokmak için iyi bir işlev üstlendiğini aktardı.

  “Dogecoin’in Amacı Kripto Paraları Tanıtmak”

  Dogecoin popülerliğini arttırarak daha fazla insanın kripto para birimlerine ve borsalarına ilgi duymasını sağlıyor. Bu sayede insanlara kripto paraları tanıtan Dogecoin yerini lider kripto para birimine bırakıyor. Morgan Creek Digital kurucu ortağı Jason Williams “Her yol Bitcoin’e çıkar.” diyerek reklam kampanyası sonucunda yatırımların ana kaynağını vurguladı.

  Kripto para topluluğunun yakından takip ettiği olaylarla da ilgili yorumlar yapan ünlü yönetici, Elon Musk ve Dogecoin ilişkisini değerlendirdi. Saturday Night Live programına katılan Elon Musk’ın ardından DOGE fiyatında bir miktar satış ve dip görülebileceği uyarısında bulundu.

  Bitcoin’den Büyük Kripto Para Mümkün Mü?

  Morgan Creek Digital kurucu ortağı Jason Williams, “İnsanlar Bitcoin dışında büyük bir şey arıyor.” sorusuna da ilginç bir şekilde yanıt verdi. Kripto para piyasalarında başka büyük oranda artış yaşayabilecek varlık olup olmayacağı sorusunu yanıtlayan Williams, bu paraların spekülasyona dayalı olacağını söyledi. 

  Spekülasyon sonucu fiyatı artan kripto para birimlerinin yükseldikleri gibi günün birinde düşeceklerini söyleyerek her yolun Bitcoin’e çıkacağı düşüncesini yineledi. Gelecekte büyük oranda artış gösterebilecek pek çok kripto para olduğun fakat bunların yüksek risk teşkil edeceği uyarısında bulundu

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle