Kripto Para

Elrond Network (EGLD) yeni DeFi modülünü tanıttı

  Elrond Network (EGLD), adına DeFi 2.0 modülü ismini verdiği yeni projesinin global tanıtımını gerçekleştirdi. Kripto para piyasasında son dönemde adından sık sık söz ettiren Elrond, 1 milyar kullanıcı hedefliyor…

  2020 yılı Eylül ayından bu yana altcoin piyasasının dikkat çeken kripto para birimlerinden olan Elrond Network (EGLD) gelişimine devam ediyor. Bu tarihten itibaren piyasa değerini 10 kat büyütmeyi başaran Elrond Network (EGLD), merkeziyetsiz finans (DeFi) projeleri için yeni bir protokol geliştirdi.

  Kripto para sektörü ve yatırımcılar tarafından oldukça ilgiyle karşılaşılan bu proje, EGLD fiyatlarına da olumlu yansıdı. Elrond Network CEO’su Benjamin Mincu, projenin tanıtımında “DeFi kullanımını kolaylaştırmanın ve onu bir milyar kişiye ulaştırmanın vakti geldi.” dedi.

  Yeni Projeler Yolda

  Kripto para sektörüne Elrond DeFi 2.0 Modülü ismiyle tanıtılan yeni proje, otomatik swap yapmaya, varlık kullanmaya ve likidite havuzu kurmaya imkan verecek. Ayrıca Elrond kullanıcıları, kredi alma ya da verme işlemlerinde de Elrond DeFi 2.0 Modülünü rahatlıkla kullanabilecek. Sistem Elrond’un kendi blockchain ağını kullanacak.

  Elrond Network CEO’su Benjamin Mincu, hızlı ve ucuz işlemler ile yield elde edebilme fırsatı sunan yeni proje hakkında yaptığı açıklamasında “heyecan verici” ifadelerini kullandı. Projenin en önemli parçasının Launchpad olacağını söyleyen CEO, yeni projelerin de yolda olduğunu belirtti. Yeni blockchain projeleri, LaunchPad aracılığıyla Elrond ekosistemine giriş yapıp yatırım alabilecek.

  “Finansın Geleceği Bu Sektörde”

  Kripto para topluluğu tarafından büyük ilgiyle karşılanan bu projeler, Elrond’un suduğu ‘meta işlem’ ve ‘akıllı hesap’ gibi özelliklerden faydalanabilecek. Sektörde uzun bir süredir beklenen DeFi 2.0 Modülü, “Hyper Growth 100” sürecinin 44. gününde tanıtıldı. Hyper Growth 100, Elrond’un içinde bulunduğu 100 günlük gelişim sürecini temsil ediyor.

  Edinilen son bilgilere göre DeFi 2.0 Modülünün ilk ayağı, bu sürecin 95. gününe gelindiğinde duyurulacak. Elrond Network CEO’su Benjamin Mincu, henüz ısınma aşamasında olduklarını söyleyerek ilerleyen haftalarda yeni gelişmelerin gündeme geleceğini vurguladı. Ünlü CEO, açıklamasının sonunda “Finansın geleceği artık burada.” ifadelerini kullandı.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle