ElonTech (ETCH) Coin Nedir Hangi Borsada Var?

  Kripto piyasalarda devam eden belirsizliklere rağmen birçok proje hareketine devam ediyor. Geleneksel finans hizmetlerinden yeni nesil merkeziyetsiz finansa geçiş sürecinde ortaya çıkan bazı sorunlara çözüm üretme ile dikkat çeken ElonTech, piyasa başarısı ile dikkat çekiyor. ETCH, IT ve Crypto arasındaki boşluğu doldura önemli bir proje olarak görülüyor.

  ElonTech (ETCH) projesinin merak edilen detaylarını bu yazımızda sizler için bir araya getirdik. 

  ElonTech (ETCH) Coin Nedir?

  ElonTech, ağırlıklı olarak NFT ve metaverse alanına yoğunlaşan, yenilikçi bir blok zincir projesidir. Binance Smart Chain üzerinde inşa edilmiştir. NFT, metaverse, DeFi alanında önemli sorunlara çözüm üretmeyi hedefleyen bir projedir. Tech Valley adından bir metaverse de sahiptir. ETCH ise projenin yerel kripto para birimidir. 

  ElonTech (ETCH) Projesi ve Whitepaper

  ElonTech projesinin teknik makalesinde sahip olduğu güçlü vizyonu öne çıkmaktadır. Tech Valley’de varlıkları alıp satmak için oluşturulan bir platform üzerinde, ETCH, yeni sermaye blok zinciri için verilere güç sağlayan, finansmanın geleceği için bir platform olarak çalışmaktadır. Teknik makalesinde ayrıca ETCH belirtecinin Tech Valley’in temeli olduğu bildirilmiştir. Tech Valley varlıklarını geliştirmek, satın almak, inşa etmek ve satmak için kullanılan varsayılan para birimi olmayı amaçlamaktadır. 

  Projeni metaverse’ü konumunda yer aka Tech Valley üzerinde birçok farklı işlem gerçekleştirilebilmektedir. Arazilerin satın alınması ve NFT, DeFi gibi alanlarda da önemli çözümler geliştirilmesi dikkat çekicidir. Güçlü bir blok zincir topluluğu oluşturmayı hedefleyen proje, ağırlıklı olarak geliştirme aşamasında görülmektedir. Platform üzerinde NFT üretimi, DeFi alanında projeler geliştirilmektedir. Topluluk gücünden yararlanarak sosyal medya üzerinden pazarlama stratejilerinin yürütülmesi hedeflenmektedir. 

  Merkeziyetsiz finansal işlemlerde de yer almayı başaran ElonTech, BT şirketleri için en iyi olacak BT – Kripto merkezi olan ElonTech Tech Valley’i sunmaktadır. ETCH, BSC ve Bitcoin platformları temelinde piyasa sürülecektir. Üçüncü taraf hizmet cüzdanları ve borsalar ile uyumlu yapıda ve kullanımı da kolay entegrasyon sağlamayı hedefler. ElonTech (ETCH) projesi hakkında daha fazla bilgi almak için: https://elontech.finance/ resmi bağlantı adresini ziyaret edebilirsiniz. 

  ElonTech (ETCH) Coin Kurucuları Kim, Hangi Ülkeye Ait?

  2021 yılında piyasada yerini alan ElonTech, güçlü bir ekip ve topluluk tarafından idare edilmektedir. ElonTech ekibi, kripto dünyasında uzmanlık, finans, geliştirme, pazarlama ve lisanslama alanlarında kendini kanıtlamış kişilerden oluşmaktadır. Profesör Jack M. kurucu aynı zamanda CEO’sudur. Deny Thomas, Robin Hood, Neev takma adlarına sahip isimler çekirdek ekip içinde yer almaktadır.  

  ElonTech (ETCH) Kullanım Alanları Neler?

  ElonTech platformunun yerel kripto para birimi olan ETCH, BEP – 20 akıllı sözleşmesi ile oluşturulmuştur. ETCH, Tech Valley metaverse’ü için para birimi olarak tasarlanmıştır. Daha açık bir ifadeyle ElonTech (ETCH), Tech Valley’in temelidir. Araziler, binalar, mallar, NFT’ler başta olmak üzere tüm varlıkları satın almak için ETCH kullanılır. 

  Metaverse üzerindeki varlıkların geliştirilmesi, inşa edilmesi, satın alınması ve satılması amacıyla bu varlık kullanılabilir. Öte yandan NFT ticaretinin de başlıca değişim aracı olarak kullanılması mümkündür. Tüm bunlara ek piyasalarda yatırım amaçlı kullanımı mümkündür.  

  ElonTech (ETCH) Projesini Benzersiz Yapan Nedir?

  Metaverse, NFT ve DeFi gibi alanlara odaklanan projeler benzer altyapı ve hedefler ile hareket eder. ElonTech (ETCH) ise diğer pek çok projeden bazı detaylarıyla ayrılmaktadır. Kripto piyasalarda ortaya çıkan belirsizliklere rağmen varlığını sürdürmesi de bu benzersiz özellikleriyle ilişkilendirilebilir. ElonTech (ETCH) projesinin benzersiz yönlerinden bazıları ise kısaca şöyledir:

  • Kripto para birimine dayalı bir teknoloji vadisi inşa etme fikriyle ortaya çıkan ilk kripto para birimidir. Tech Valley metaverse için hayati öneme sahiptir. 
  • ETCH platformu, benzersiz bir yapıdadır. Güvenli, akıllı ve kullanımı kolay bir platform olarak tasarlanmıştır. İşletmelerin sermaye artırma şeklini tamamen bozmaktadır. 
  • Küresel bilişim sektörleri arasında bağlantı kurmayı hedeflemektedir. 
  • Dünyadaki en iyi Tech Valley’i inşa etme vizyonuna sahiptir. 

   

  ElonTech (ETCH) Coin'in Avantaj ve Dezavantajları Nelerdir?

  ElonTech (ETCH) proje hedefleri sayesinde birçok avantajı bir arada sunmayı başarmıştır. Özellikle BT şirketleri için en iyi olmayı hedefleyen girişimleri sayesinde önemli çözümler üretmektedir. BT – kripto merkezi olan ElonTech Tech Valley, rekabet avantajı sunmaktadır. Bu kapsamda ElonTech (ETCH) projesinin öne çıkan başlıca avantajları kısaca şöyledir:

  • Güçlü bir blok zincir alt yapısına sahiptir. 
  • Easy Tech vadisi ile her düğümün kendi belirteci bulunmaktadır. Doğrulama ile token kazanma imkanı sunar. 
  • Küresel sistem ve güvenli altyapı sunar. 

  ElonTech (ETCH) dezavantajları:

  • Metaverse, NFT, DeFi ve kripto alanları günümüzde riskli görülmektedir. 
  • İşlem gördüğü piyasada belirsizlikler devam etmektedir. 
  • Fiyatında ani düşüşler görülebilir. 

  ElonTech (ETCH) Coin Hangi Borsalarda Var?

  ETCH sınırlı sayıda platformda listelenmektedir. Bu nedenle satın alma işlemlerinde güveli ve işlem kolaylığı sağlayan platformların tercih edilmesi gerekecektir. İlgili platformlar üzerinden değişim yapılarak satın alma gerçekleştirilebilir. İşlemler için şu platform kullanılabilir:

  • PancakeSwap 

  ElonTech (ETCH) Coin Piyasa Bilgileri

  ElonTech (ETCH), IDO’nun ilk lansmanı 1 Mayıs – 10 Mayıs 2021 tarihleri arasında yarı oranlı indirimli fiyatla yapılmıştır. Ardından 10 Mayıs’ta PancakeSwap’ta piyasa çıkmıştır. Maksimum 9 trilyon 366 milyar 325 milyondan fazla arza sahiptir. Mayıs 2021’de 0,000058 dolar seviyesi ile tüm zamanların en yüksek değerini görmüştür. 

  Piyasalarda mevcut riskler ve belirsizlikler nedeniyle ETCH görünümü son derece risklidir. Yatırım yapmak isteyenlerin bu riskleri göz önünde tutarak işlem gerçekleştirmeleri gerekecektir. ElonTech (ETCH) piyasa bilgileri hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak ve uzmanların ETCH analizlerini incelemek için kripto analiz sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. 

  ElonTech (ETCH) Coin Nasıl ve Nereden Satın Alınır?

  Basit birkaç tadım takip edilerek ElonTech (ETCH) satın alınması mümkündür. Doğrudan satın alınamadığı için ilk olarak BNB satın alma aşamalarının gerçekleştirilmesi gerekmektedir. ETCH satın almak isteyenlerin ilk olarak BNB satın alarak işlem yapmaları gerekmektedir. ETCH almak isteyenlerin kısaca şu adımları takip etmeleri mümkündür:

  • 1. Adım: BNB, Binance Smart Chain’de bir BEP – 20 belirteci olarak Trust Wallet/Metamask cüzdanlarına aktarılır. 
  • 2. Adım: PancakeSwap hesabı ile cüzdan bağlanır. 
  • 3. Adım: ETCH’nin sözleşme adresi ilgili bölüme girilerek belirteç aktarımı yapılır. 
  • 4. Adım: %0,1 kayma ile BNB ETCH ile değiştirilir. 
  • 5. Adım: Güvenilir hesaplarda saklanır. 

  Özet Olarak

  ElonTech (ETCH) projesi temelde dünya üzerindeki en iyi Tech Valley’i inşa etmekti. BT şirketleri ve diğer herkes için önemli görevlerin bu metaverse üzerinde gerçekleştirilmesi hedeflemektedir. Mevcut piyasa risklerine rağmen beklentileri karşılamayı başaran ElonTech (ETCH), güçlü topluluk hedefleriyle de dikkat çekmektedir. Teknik altyapısı ve güvenli duruşuyla piyasaların son dönemde öne çıkan ve gelecek vaat eden projelerinden olmayı başarmıştır.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle