ElonTech (ETCH) Token Nedir? Nasıl Alınır?

  Oyun sektörüne ve her kesimden yatırımcı tipine hitap eden ETCH Token hakkında merak edilen pek çok soru bulunuyor. Bu yazımızda yatırımcıların en çok merak attiği ETCH Token nasıl alınır, nedir, avantajları, dezavantajları neler, onun için yapılan yorumlar ve geleceğe yönelik fiyat tahminleri nasıl sorularına yanıt vermeye çalışacağız. 

  ElonTech (ETCH) Token Nedir?

  ElonTech (ETCH) Token, DXSale Standart sözleşmesi ile çalışan kripto paradır. Her tip yatırımcı ile bu sözleşme üzerinden güvenlik sağlar. ETCH, Binance Smart Chain üzerinden düşük işlem ücreti ile oluşturulabilir ve ticareti yapılabilir kripto para birimidir. Github, Twitter, Facebook üzerinden topluluk oluşturan proje, ETCH Token sahiplerine periyodik olarak token ödülü dağıtır. ETCH Token, The Valley oyununda dijital varlıkları oluşturmak, satın almak, satmak, inşa etmek için kullanılan bir token’dır.

  Projenin Amacı ve Whitepaper

  ElonTech (ETCH) Token projesinin amacı uzun vadeli devrimci bir kripto para topluluğunu oluşturmaktır. Bu yüzden proje geniş işlem çeşidine ev sahipliği yapmıştır. ElonTech projesi, hem NFT üretiminde hem DeFi altcoinleri ile mücadeleye girerek merkeziyetsiz finansal işlemlerde yer almayı hedeflemiştir. Sosyal ağlarda tanıtımını sağlayan kullanıcılar için ödüller sunmayı hedefler. Bu yolla kitlesini genişletme amacı içindedir. Diğer yandan Blockchain tabanlı sosyal medya varlığı olmayı amaçlar. Projenin diğer niteliklerini öğrenmek için https://elontech.finance/ adresinden Whitepaper’a ulaşabilirsiniz.

  ETCH Token Yorum

  ElonTech (ETCH) Token hakkında yatırımcı yorumlarında, token’ın geleceği hedefleyen bir kripto para olduğundan söz ediliyor. Benzer yorumları analistlerde yapıyor. Yorumlarda, ETCH Coin’in araştırma ve geliştirme işlemleri için %15’lik fon yarılmış olan bir kripto para olduğu belirtilmiş. Bu yüzden sürekli gelişime ayak uyduran bir proje olarak görülmüş. Diğer yandan yatırımcılar %1’lik dilimden gelen eşantiyon ve ödüller ile avantaj elde ettiklerini belirtmişler.

  ElonTech Token Geleceği Ne Olur?

  Analistlere göre, ElonTech (ETCH) Token yakın gelecekte değer kazanımı içine girebilir. 2021 senesi Haziran başında 0.000035 dolar ile 0.000040 dolar bandı arasında fiyatlanabileceği tahmin ediliyor. Analistler ETCH Coin’in Temmuz başında kısa vadeli değer kaybı yapabileceğini ardından bir düzeltme ile yükselebileceğini açıkladılar. 2021 Ağustos’ta ise fiyatını 0.000055 dolar ile 0.000060 dolar bandı arasına çıkarabilmesi bekleniyor.

  ElonTech (ETCH) Token Nasıl Alınır?

  ElonTech (ETCH) Token almak için yapılacaklar:

  • 1. Adım: ETCH Token, PancakeSwap borsasında işlem listesinde yer alır. Bu yüzden web’den bu borsaya giriş sağlanmalıdır.
  • 2. Adım: Borsada alım satım için hesap açılışı yapılmalıdır.
  • 3. Adım: Açılan hesaba token alımı için para yatırılmalıdır.
  • 4. Adım: Hesap bakiyesinin oluşması ardından, borsadan ETCH Token paritesinin yer aldığı işlem sayfasına gidilir. 
  • 5. Adım: Satın alma işlem sayfasında, o anki fiyattan veya daha uygun fiyat tanımlaması üstünden ETCH Token satın alma emri girilir.
  • 6. Adım: Satın alınan token miktarı sanal hesaba ait sanal cüzdanda ve daha yüksek düvenliği sunabilen donanım cüzdanda saklanabilir.

  Adımların doğru biçimde izlenmesi halinde rahatlıkla işlem tamamlanır.

  Avantajları Neler?

  ElonTech (ETCH) Token avantajları:

  • Dijital Öğe Satışından Kazanç: ETCH Token sahipleri The Valley oyunu içinde kullanılabilen kendi ürettikleri dijital öğeleri satarak token kazancı elde edebilirler. Alım-satım harici bir yoldan kar sağlama avantajı bulunur.
  • Pasif Gelir: ETCH Token, ElonTech Finance’a bağlı sanal cüzdanda kilitlendiğinde, ödüller ve yeni tokenlar, vade süresine göre kazanılır.
  • Hız ve Düşük Masraf: ETCH Token, kripto para cüzdanları arasında transferde ve alım-satımda dakikalık sürede işlem onayları verir.
  • Güvenlik: ETCH Token ile yapılan her işlemde güvenli akıllı sözleşmeler devreye girer ve bunlar işlem ispatlarını oluştururlar. 

  Dezavantajları Ne?

  ETCH Token dezavantajları:

  • Düşük Erişilebilirlik: ETCH Token şuanda sadece PancakeSwap borsasında işlemdedir. Bu yüzden ona işlem hacmi geniş borsalardan rahatlıkla ulaşmak mümkün değildir. Ancak ilerleyen dönemde Binance Coinbase’de listeleneceği geliştiricilerince duyuruldu.
  • Yatırım Limiti: ETCH Token ile ilk kez yatırım yapacaklar, cüzdanlarına minimum 50 jeton eklemek zorundadırlar. 
  • Saldırı Riski: ETCH Token sanal cüzdanda saklandığında ağda gündeme gelebilecek kötü niyetli saldırıların riski altındadır. Bu yüzden donanım cüzdanda saklaması tercih edilir. 

  Sonuç

  ETCH Token kısa bir süre önce piyasaya giriş yapan ve sadece 1 borsada işleme giren, çok yönlü bir kripto paradır. Dijital öğeleri oyun içinde satın almaktan, staking’e kadar pek çok alanda kullanılır. Analistler bu yanı ile onun 2021’de değerlenmesini bekliyorlar. Eğer tahmini fiyatlara ulaşabilirse, yatırımcılar için avantajlı bir süreci sunacak. 

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle