Kripto Para

Binance kullanıcıları dikkat! 4 saat boyunca işlem yapılamayacak

  Kripto para sektörünün işlem hacmine göre en büyük borsası Binance kullanıcılarına çok önemli duyuru yapıldı. Yerli kripto para yatırımcılarının da yoğun şekilde kullandığı Binance borsası 25 Nisan tarihinde bakıma alınacak…

  Kripto para dünyasının en büyük borsası olma unvanını elinde tutan Binance, resmi internet sitesi ve sosyal medya hesaplarından yeni bir duyuru yayınladı. Bünyesinde 120 milyar dolardan fazla günlük ticaret hacmine sahip olan Binance borsası kullanıcıları, belirtilen saatte kripto para işlemleri yapamayacak.

  Binance duyurusunda, borsanın 25 Nisan Pazar gününde Türk saati ile 07:00’de bakım çalışması yapacağı açıklandı. Buna göre bu saatten itibaren yaklaşık 4 saat boyunca Binance kullanıcıları çeşitli kripto para işlemleri yapamayacak. Dev borsa bu işlemleri spot piyasalar, para yatırma ve çekme gibi faaliyetler şeklinde sıralayarak kullanıcılarını önceden bilgilendirdi.

  Binance Borsasında Bakım Çalışması

  Yerli kripto para yatırımcılarının da en çok kullandığı dijital platformlardan biri olan Binance, genel sistem performansını ve stabiliteyi iyileştirmek amacıyla bazı güncellemeler yapılacağını duyurdu. Sistem üzerinde gerçekleştirilecek bakım sırasında futures ve opsiyon işlemleri herhangi bir kısıtlama olmadan kullanılmaya devam edilebilecek. 

  Kripto para borsasında bakım çalışması başlamadan yaklaşık 10 dakika önce, varlık transferi ve para yatırma ile çekme işlemleri dondurulacak. Bu yüzden Binance kullanıcıları 25 Nisan pazar gününde saat 06:50’den itibaren yaklaşık 4 saat boyunca para yatırma ve çekme işlemi yapamayacak

  Bitcoin Yatırımcıları Endişeli

  Bakım çalışması sırasında askıya alınacak işlemler; para yatırma ve çekme işlemleri, spot, marjin, P2P işlemleri ile yeni kullanıcı kayıtları olarak açıklandı. Ayrıca kartla kripto para satın alma işlemi de bu süreçte dondurulacağı için faaliyet göstermeyecek. 

  Bakım çalışmasından sonra para yatırma ve çekme işlemleri yapılabilmesi için Binance kullanıcılarına 30 dakikalık bir zaman verileceği açıklandı. Bitcoin (BTC) ve diğer kripto paralarda görülen sert düşüşlerin yarattığı panik devam ederken borsanın 4 saat boyunca işlemlere kapalı kalması yatırımcıları tedirgin ediyor.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle