Kripto Para

Elon Musk DOGE için “yüzde 100” onayı verdi!

  Geçtiğimiz aylarda kendisini “Dogefather” ilan eden Tesla ve SpaceX CEO’su Elon Musk, uzun zamandır Dogecoin (DOGE) konusundaki sessizliğini koruyordu. Musk, DOGE kurucularından Billy Markus’un “Dogecoin Core 1.14.4” versiyonuna geçişle alakalı paylaşımı ile bu sessizliğini bozdu.

  Tesla ve SpaceX CEO’su Elon Musk, 2021 yılında Dogecoin (DOGE) ile ilgili sık sık paylaşımlarda bulunarak, özellikle Şubat-Nisan arası dönemde Dogecoin’in muazzam seviyelerde değer artışı yaşamasına ciddi bir katkıda bulundu. İsmi Dogecoin ile özdeşleşme noktasına gelen Musk, hatta bu nedenle kendisini de “Dogefather” ilan etti. Uzun bir süredir Dogecoin paylaşımları konusunda sessizliğini koruyan Elon Musk, bu sessizliğini bozdu. Dogecoin’in kurucularından Billy Markus’un “Dogecoin Core 1.14.4” versiyonuna geçişiyle alakalı paylaşımına, Musk’tan da onay geldi.

  Musk Bir Süredir DOGE Konusunda Sessiz

  Elon Musk, daha önce de Dogecoin’in daha rahat ve daha yoğun kullanımının önünü açacağını düşündüğü söz konusu versiyon güncellemesi ile ilgili fikirlerini dile getirmişti. Bu güncelleme sayesinde işlem ücretlerinin azalacağını düşündüğünü daha önce ifade eden Elon Musk, bir kez daha bu konu üzerinden kendisini gösterdi. Elon Musk, bir süredir Mars’a kurmak istediği otomobil fabrikasını ölmeden görmek için bu alandaki çalışmalarına ağırlık vermiş ve teknoloji şirketlerinin merkezlerini Kaliforniya’dan Teksas’a taşıdığını açıklamıştı.

  Musk, Dogecoin Güncellemesini Onayladı

  Dogecoin’in kurucularından biri olan ve 2015 yılında elindeki tüm Dogecoin’leri satıp kendisine bir otomobil alan Billy Markus, DOGE güncellemesiyle ilgili Twitter’dan bir paylaşımda bulundu. Markus söz konusu paylaşımında “Node’lar (düğümler) önemlidir. Ağı hareket halinde tutar, işlemleri doğrular ve blok zincirini güncel halde tutar. Daha düşük işlem ücretlerine izin veren 1.14.4’e güncelleme yapmak iyidir.” ifadelerine yer verdi. Elon Musk da bu paylaşıma “onay emojisi” ile yanıt vererek desteğini bir kez daha gösterdi.

  Elon Musk, Markus ile “Yüzde 100” Aynı Fikirde

  Billy Markus’un Dogecoin 1.14.4 güncellemesi ile ilgili paylaşımına onay verdiğini gösteren Elon Musk’ın ardından Markus bir paylaşımda daha bulundu. Billy Markus bu kez “Eğer bir Dogecoin node’u çalıştıramıyorsanız, siz şeytansınız” sözlerini dile getirdi. Bunun üzerine Elon Musk da “%100” yanıtını vererek bir kez daha Markus ile aynı fikirde olduğunu gösterdi.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle