Analistten 7 altcoin yorumu! Kısa vadede yükseliş gelebilir

  Ünlü kripto para analisti Miles Deutscher, altcoin yatırımcılarını yakından ilgilendiren bir rapor paylaştı. Usta analist, bu hafta hangi altcoinde hangi gelişmeleri takip edeceğini ve yükseliş beklentisini açıkladı.

  Kripto para piyasasındaki belirsizlik ortamına rağmen bazı altcoin fiyatlarında pozitif hareketlilik görülüyor. Konsolide olan piyasa ortamında altcoin hareketlerinden para kazanmak isteyen trader’lar uzmanlardan gelen yorumlara odaklandı. Tecrübeli bir kripto para analisti olan Miles Deutscher, bu hafta göz önünde tutacağı altcoin projelerini açıkladı.

  Usta analist ilk olarak en büyük kripto para borsası Binance ekosisteminin yerel tokeni olan BNB piyasasına değindi. Uzmana göre BNB 220 dolar destek seviyesini kaybetti ve 200 dolara doğru düşüş trendine girdi. Miles Deutscher, BNB’nin tüm piyasa için bir tür risk göstergesi olduğunu vurgulayarak yakından takip edilmesi gerektiğini söyledi.

  Bu Hafta Öne Çıkan Altcoin Projeleri

  Miles Deutscher’in ikinci projesi Türkiye’deki altcoin yatırımcılarının da radarında bulunan Sui (SUI) projesi oldu. Analist, SUI’nin dip seviyeleri gördüğünü ve Güney Kore merkezli borsa olan Upbit’teki yükselen hacimleri nedeniyle dikkat çektiğini söyledi. Usta analist SUI fiyatında kısa vadede bir yükseliş hareketi yaşanabileceğini bekliyor.

  Sei (SEI) projesi de Miles Deutscher’in listesindek altcoinlerden biri oldu. Bu tokenin Upbit borsası üzerinde hacim rekorları kırması, analiste göre önemli bir gelişme. Bugün hacim konusunda SUI’yi geride bırakan SEI yakından takip edilmesi gereken altcoinler arasında yer aldı.

  Usta Analistten Altcoin Yatırımcılarına Tavsiyeler

  Ünlü analist Coinbase borsasının başlattığı BASE’de listelenen altcoinlerin de kâr fırsatları sunduğunu söylüyor. Herhangi bir spesifik token adı vermeyen Miles Deutscher, BASE’deki kaliteli projelerin incelemeye değer olduğunu düşünüyor. Friend Tech’in artan metrikleri ve yarattığı heyecan göz önüne alındığında BASE’in önemli projelerinden biri haline geldiği görülüyor.

  Miles Deutscher, bu hafta yakından takip edeceği diğer projeleri Rune (RUNE) ve XCAD (XCAD) olarak sıraladı. Son dönemde sosyal medya trendinin yükseliş geçmesi bu alandaki diğer projeleri de popüler hale getirdi. Analiste göre XCAD büyüyen topluluğu ile önemli potansiyel taşıyor.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle