Kripto Para

Efsane yatırımcıya göre “en çok kazandıran” dönem geldi!

  Kripto para piyasalarının en ünlü yatırımcılarından biri olan Raoul Pal, kripto para piyasasının, boğa sezonunun en güzel dönemine girmek üzere olduğunu iddia etti. Pal’ın açıklamaları, yatırımcılarda heyecan yarattı.

  Kripto paralara verdiği desteklerle tanınan, piyasaların en ünlü yatırımcılarından biri olan Raoul Pal, yine yatırımcıları heyecanlandıran açıklamalarda bulundu. Daha önce hem sosyal coin’lerin hem de Ethereum’un (ETH) boğa sezonunda çok ciddi artışlar elde edeceğini dile getirmesiyle adını geniş kitlelere duyurmayı başarmış olan Pal, boğa sezonunun en güzel dönemlerinin yaklaştığını dile getirdi. Pal “Eğer geçmiş ödül yarılanmalarına bakarsanız, her şeyin olup bittiği döneme girmek üzere olduğumuzu anlarsınız” dedi.

  Raoul Pal’ın Heyecanlandıran Açıklamaları

  Morgan Creek yöneticisi Mark Yusko, eToro CEO’su Yoni Assia ve ünlü yatırımcı Raoul Pal, birlikte Crypto Banter isimli Youtube kanalında, kripto para piyasalarını masaya yatırdı. Yayında dikkat çeken açıklamalarda bulunan Pal, piyasaların “en çok kazandıran” döneme girmek üzere olduğunu ifade etti. Konuya ilişkin olarak Raoul Pal’ın açıklamaları şöyle:

  “ETF konusu uzun zamandır bekleniyordu. Burada beklenmeyen hiçbir şey yok. Tüm döngünün en güzel yerinin başındayız. Fiyatlar her şeye kayıtsız kalarak yükselecek. Tüm FUD’ı yaz aylarında tükettik. Mart ayından Mayıs ayına kadar belli bir volatilite içinde hareket eden bir piyasa vardı ve artık geçmiş ödül yarılanmalarına da baktığınız zaman, her şeyin olup bittiği döneme girdiğimizi görebilirsiniz.

  Tüm kazançlar bu çeyrekte elde ediliyor. Kazandığım her kuruşu, yatırımlarıma ekliyorum. Sürekli olarak ‘call option’larını satın alıyorum. Hayatımda bunu hiç yapmamıştım ancak opsiyon piyasaları ile ilgilenenler beni anlayacaktır. Bu tür piyasalarda zaman aralığı çok önemlidir ve ben de böyle bir zaman bulmuşken değerlendirmek istiyorum.”

  Pal, Olası Boğa Koşusunun Dönemlerini Değerlendirdi

  Kripto para piyasalarının en çok kazandırdığı döneme girmek üzere olduğunu ifade eden Pal; Ocak, Şubat ve Mart aylarının potansiyellerinin daha yüksek olduğunu düşündüğünü ve boğa koşusunun da Haziran ayına kadar sürebileceğini dile getirdi. Pal, eğer mevcut piyasanın halihazırda bir boğa koşusu içinde olması durumunda da Aralık ayında ciddi satışların görülebileceğini ifade etti. Ayrıca Pal’a göre 10 yıllık süreçte kripto para piyasalarının toplam değeri 8-10 trilyon dolar aralığına yükselebilir.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle