Edgeware (EDG) Coin Nedir, EDG Token Nasıl ve Nereden Alınır?

  Güçlü borsalarda listelenmesinin ardından Edgeware (EDG) Coin’e yerli yatırımcıların da ilgisi artmıştır. Kısa sürede yüksek kar potansiyeli ile dikkatleri üzerinde toplayan EDG Token, fiyat beklentileriyle de analistlerden tam not almayı başarmıştır. Edgeware (EDG) Coin fiyatı, geleceği ve proje detaylarına ilişkin merak ettiğini tüm soruların yanıtlarını yazımızda bulabilirsiniz. 

  Edgeware (EDG) Coin Nedir?

  EDG Token, Polkadot ekosisteminde çalışan ve dApp’ler oluşturmak için bir akıllı sözleşme platformu olan Edgeware’in belirtecidir. Ekosistem içinde katılımcıları teşvik eden ve ödüllendiren bir yapıya sahiptir. Kripto para birimindeki en geniş dağılımlardan birine sahip tokendir.  

  Projenin Amacı ve Whitepaper

  Topluluk tarafından yönetilen Edgeware projesi, bir hazineye, merkezi olmayan teklif sistemine ve DAO ağlarına sahip bir akıllı sözleşme platformudur. ABD merkezli Commonwealth Labs tarafından geliştirilen proje, 17 Şubat 2020’de, Polkadot Network için ilk olarak belirlenen akıllı sözleşme platformu olmayı amaçlamaktadır. 

  Merkezi olmayan uygulamalar (dApp) geliştirmek için akıllı bir sözleşme platformu olma hedefini taşımaktadır. Sahiplerin işlem ücretlerinin ödenmesi için kullanılacak Nominated Proof of Stake (PoS) konsensüs mekanizması, zincir üzeri yönetişim sistemi ve yerel bir token olan EDG belirticine sahip blok zincir ağı olarak çalışmaktadır. Edgeware (EDG) proje detaylarına: https://docs.edgeware.wiki bağlantı adresi üzerinden kolay erişim sağlanabilir.  

  Edgeware (EDG) Coin Yorum

  Edgeware (EDG) Token kripto dünyasında sunduğu çözüm önerileri ile kar potansiyeli yüksek bir ürün olarak değerlendirilir. 

  Ancak piyasa risklerinin devam etmesi nedeniyle fiyatlarında görülen baskılanma sonucu analistlerin çelişkili tahminlerini almak zorunda kalmıştır. Kısa, orta ve uzun vade için görülen çelişkili yapı, yatırımcıların temkinli yaklaşması yönünde yorumların öne çıkmasına neden olmuştur. 

  EDG Coin Geleceği 

  1 yıllık yatırım için Edgeware (EDG) Token riskli bir yatırım aracı olarak değerlendirilmektedir. Ancak güçlü proje hedeflerine sahip olması sayesinde uzun vade için beklentiler çok daha yüksektir. 5 yıllık görünümünde ise 0,083 dolar hedefine ulaşacağı tahmin edilmektedir. Uzun vade için daha istikrarlı görünse de kısa ve orta vade için ciddi piyasa risklerinden söz etmek mümkündür. 

  Edgeware (EDG) Coin Fiyatı

  Güncel durumda 1 EDG fiyatı %edgeware+try% TL. Döviz cinsinden ise %edgeware+usd% Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak, Edgeware Coin 24 saatte %edgeware+yuzde%.

  Edgeware (EDG) Token Nasıl ve Nereden Alınır?

  • 1. Adım: Listeme yapan (KuCoin, Gate.io, MEXC, Coinw) borsalara giriş yapın. 
  • 2. Adım: Üyelik sayfasından hesap oluşturun. 
  • 3. Adım: Hesap aktivasyon ve kimlik doğrulama adımlarını takip edin. 
  • 4. Adım: Bakiye transfer edin. 
  • 5. Adım: EDG/USDT, EDG/ETH, EDG/BTC işlem çiftleri ile al – sat gerçekleştirin. 
  • 6. Adım: Dijital cüzdanlarda veya borsa hesabında saklayın. 

  Avantajları Neler?

  Edgeware (EDG) Token avantajları şunlardır:

  • Yeni nesil dApp’ler için güçlü bir platformdur. 
  • Kripto projelerinin gelişimi için kullanışlı bir ortam sağlar. 
  • Dijital ve fiziksel varlıklar arasında köprü kurar. 

  Dezavantajları Neler?

  Edgeware (EDG) Token dezavantajları şunlardır:

  • Fiyat beklentisi düşüktür. 
  • Piyasa riski yüksektir. 

  Sonuç Olarak

  Beklentinin altında bir kazanç potansiyeline sahiptir. Proje hedefleri güçlü olmasına rağmen piyasalarda EDG Token’in performansı beklenen düzeyde gerçekleşmeyebilir. Sahip olduğu çelişkili projeksiyon nedeniyle EDG Coin kötü bir yatırım aracı olarak değerlendirilmiştir. Ancak uzun vade için alternatif oluşturması mümkündür.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle