Kriptopara

Dogecoin Geleceği 2021, 2022, 2023 - DOGE Hedef Fiyat Ne?

  Bu yazımızda meme kripto para takipçilerinin ilgisini çeken DOGE Coin hakkında pek çok farklı bilgi sunacağız. Yatırımcıların en çok merak ettikleri, Dogecoin geleceği parlak mı, 2021, 2022 ve 2023 yılının hedef fiyatları ne, DOGE fiyat tahminleri ne yönde, grafik yorum iyi mi sorularına yanıt bulmaya çalışacağız. 

  Dogecoin Geleceği

  Uzmanlara göre, Dogecoin’in geleceğinde özellikle yakın gelecekte fiyat artışı gözlemlenebilir. Analistler Dogecoin’in en hızlı kripto paralardan biri olduğu bilinen Litecoin’de dahi daha hızlı işlemleri artık sunabildiğini açıkladılar. Ek olarak, kripto para dünyasının en büyük topluluklarından birine sahip olduğunu belirttiler. Uzmanlara göre Dogecoin topluluk desteği ile ilerleyen senelerde daha fazla ön plana çıkabilir. 

  Dogecoin sahipleri Dogecoin sistemi üzerinde tanınmayı hak eden diğer kullanıcılara bahşiş gönderebiliyorlar. Analistlere göre bu sistem etkinliği, sürekliliği ve topluluk desteğini canlı tutuyor. Dogecoin’in artık dünyaca ünlü markalardan alışveriş için bir ödeme aracı olarak kullanılabilmesi ise onun için avantajları yükseltiyor.

  Analistlerin Dogecoin Fiyat Tahminleri Ne?

  Analistlerin belirttikleri hedef fiyatlar haricinde ileriye yönelik gerçekleştirdikleri fiyat tahminleri de bulunuyor. Dogecoin için analistlerce yapılan fiyat tahminleri şu şekildedir:

  • CoınArbıtrage analist topluluğu, 2024 senesinin ikinci yarısında DOGE Coin’in 1.40886 dolar seviyesinden işlem görebileceğini savunuyor.
  • GameCrypto takma adlı anonim analist teknik ve temel analizleri ardından DOGE Coin’in 2024 sonunda 1.55 dolar seviyesinde çıkış gerçekleştirebileceğini ifade etti.
  • iWeCrypto takma isimli anonim analist 2024 yıl sonuna geldiğimizde DOGE Coin’in 1.3896 dolar seviyesinden fiyatlanabileceğini tahmin ediyor.

  2021 DOGE Coin Hedef Fiyat Ne?

  Uzmanların DOGE Coin için 2021 senesine yönelik dile getirdikleri hedef fiyat, sene sonunda oluşması beklenen bir fiyat. GameCrypto takma adlı anonim analist, CoınArbıtrage analistleri, DOGE Coin’in 2021 sonunda 0.31 dolarlık hedef fiyata ulaşabileceğini tahmin ediyorlar. Analistlerin tahminlerine göre 2021 yılı Dogecoin’in Mayıs ardından yaptığı sert düşüşleri geri kazanmak için geçireceği bir sene olacak. 

  2022 Dogecoin Hedef Fiyat Ne?

  Dogecoin için ikinci bir hedef fiyat tahmini 2022 senesinin ikinci yarısı için gerçekleştirildi. Analistler DOGE Coin’in ikinci hedef fiyata, 2022 senesi Eylül ayı ardından ulaşabileceğini savundular. CoınArbıtragebot analistlerine ve İWeKripto’ya göre DOGE Coin, 2022 ikinci yarısında 0.53816 dolarlık tahmini hedef fiyata ulaşabilir. 

  DOGE Coin Hedef Fiyat 2023

  DOGE Coin için uzak geleceğe yönelik sunulan tahmini fiyat hedefi hakkında bilgi CoınArbıtrage analistleri tarafından verildi. Analistlere göre 2023 yılı Kasım ayında Doge Coin için önemli gelişmeler gündeme yansıyabilir. Bu tarihte Dogecoin’in 0.8704 dolarlık tahmini hedef fiyata çıkış yapabileceği düşünülüyor. 

  Dogecoin Grafik Analiz Yorumu

  Dogecoin grafiğini yorumlayan anonim analistler, artışa ilişkin dalga boyunda uzama gözlemlediklerini belirttiler. Kritik fibo seviyesinden kısa vadede kurtulan Dogecoin’in 0.35 dolarlık direnci ilerleyen sürede kırabileceği yönünde tahmin yapıldı. Anonim analistler grafik indikatörlerde herhangi bir sıkıntı saptamadıklarını belirtip, 4 saatlik ve haftalık trendlerde yükseliş sinyallerinin bulunduğunu savundular. Dogecoin’in artık düzeltme evresinin tamamladığını ve alt alanda 0.25 dolar seviyesinden güçlü bir destek aldığını yorumladılar. 0.30 dolar direnci üzerinden tutunmanın olması halinde fiyatın 0.35 dolara hareket edebileceğini belirttiler.

  Son edinilen bilgilere göre 1 DOGE fiyatı %dogecoin+try% TL. Döviz cinsinden ise %dogecoin+usd% Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak, Dogecoin fiyatı 24 saatte %dogecoin+yuzde%.

  Sonuç Olarak

  Dogecoin, analistlerin gelecek vadeden meme kripto paralar arasına dahil ettikleri varlıklardan biri oldu. Onun 2023 senesinde 0.87 dolara kadar ulaşabileceğini ve topluluk desteği, yükselen alım talepleri ve iyi ortaklıklar ile popüler hale gelebileceğini savunuyorlar. Dünyaca ünlü milyarderlerin desteği ile daha iyi noktalara gelebilecek olan DOGE, bilinirliği de dünyaca artıyor. Düşük fiyatı ve esnek yapısı ile ödeme aracı olarak da tercih edilmeye başlanan bu coin geleceği parlak coinler arasında sayılıyor.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle