Polkadot (DOT) yüzde 20 yükselerek 20 dolar oldu

  Güçlü bir yükseliş trendi başlatan Polkadot (DOT), bu ivmesiyle altcoin yatırımcılarının da dikkatini çekti. Kripto para uzmanları, DOT fiyatında 25 dolar seviyesinin üzerine çıkılabileceğini söyledi…

  Polkadot (DOT) fiyatı yükseliş ivmesiyle birlikte ABD doları karşısında 20 dolarlık güçlü direnci kırdı. Altcoin yatırımcılarının yakından takip ettiği kripto para birimi, 24 ile 25 dolara doğru yükselebilir durumda. Kripto para piyasasının uzman isimleri, DOT fiyatındaki yükselişin bir süre daha bu şekilde devam edebileceğini söylüyor.

  ABD doları karşısında 18.80 dolar ve 20 dolar direnç seviyelerinin üzerine yükselen Polkadot (DOT), yatırımcısının yüzünü güldürmeyi başardı. Kraken kripto para borsasından gelen verilere göre DOT fiyatında 20 dolarlık desteğin üzerinde işlem devam ediyor. DOT/USD paritesinde 4 saatlik grafik verilerine bakıldığında 16.60 dolara yakın direnç gösteren bölgede kırılma olduğu dikkatlerden kaçmadı.

  DOT Fiyatı 20 Doların Üzerine Yükseldi

  DOT fiyatında 14.50 doların üzerinde destek oluşmasıyla birlikte yeni bir ralli başladı. Güçlü bir yükseliş hareketi kazanan kripto para birimi, 16.50 doların üzerine çok kısa sürede tırmanmayı başardı. Bu hareketle daha büyük yükseliş kapılarını aralayan DOT fiyatı 19 dolar seviyesinin yakındaki direnci de hızlı bir şekilde temizledi.

  Polkadot (DOT) boğaları, fiyatın 20 doları seviyesinin üzerine çıkması için güçlü bir pump etkisi yarattı. Kripto para biriminin 100 basit hareketli ortalamanın çok üzerine yerleştiği ve 21.80 dolar civarında konsolide olmaya başladığı görülüyor. 

  Polkadot (DOT) Fiyatı Düşer Mi?

  Yüzde 20’nin üzerinde yükseliş ortaya koyan Polkadot (DOT) fiyatında düşüş ihtimalinde ilk desteğin 20.40 dolar seviyesine yakın olduğu belirtiliyor. Kripto para uzmanlarına göre 22 dolar seviyesinin üzerinde net bir kırılma olması halinde fiyatların daha da yükseleceği ön görülüyor. 

  Popüler kripto para analistleri, DOT fiyatında 21.80 dolar veya 22 doların üzerine çıkmazsa, kısa vadeli bir aşağı yönlü düzeltme olabileceğini belirtiyor. Bu senaryoda DOT yatırımcılarının izlemesi gereken temel destek seviyeleri 20.40 dolar ile 20.20 dolar olarak açıklandı. 

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle