Kripto Para

DOGE yatırımcıları dikkat! Bu platformda listelenecek

  Son dönemde hızlı yükselişler ile gündemden düşmeyen Dogecoin (DOGE) yatırımcılarını yakından ilgilendiren bir listeleme haberi geldi. Coinbase Commerce platformu, DOGE listelemesiyle ürün yelpazesini genişletmeye devam ediyor…

  ABD merkezli en büyük kripto para şirketi olan Coinbase, kripto para dünyasında öne çıkan gelişmelerle dikkatleri üzerine çekiyor. Dünya çapında 100’den fazla ülkede 56 milyon doğrulanmış kullanıcısı bulunan Coinbase kripto para borsası, bu sefer Dogecoin (DOGE) haberiyle gündeme geldi.

  Coinbase kripto para borsasının e-ticaret şubesi olan Coinbase Commerce, kripto para piyasasında “meme coin” olarak adlandırılan Dogecoin’i bünyesine ekledi. Popüler borsa, Tesla CEO’su Elon Musk’ın kendini “DOGE babası” olarak tanıttığı kripto paranın platforma eklendiğini duyurdu. 

  Son dönemde yine Elon Musk’ın pumpları sayesinde yükseliş trendine giren Dogecoin, Coinbase Commerce’de (CC) listelenen 7. kripto para birimi olmasıyla dikkat çekti. Listeleme duyurusunun ardından Coinbase Commerce kullanıcıları, bu platformda  ayrılmadan kripto ödemelerini USDC, pound, euro veya ABD dolarına dönüştürebilme imkanına sahip olacaklar.

  Coinbase Commerce Platformu Büyüyor

  ABD’nin en büyük kripto para şirketi Coinbase tarafından hayata geçirilen Coinbase Commerce platformunda listelenen kripto varlıkların sayısı artıyor. Bugüne kadar bugüne kadar Bitcoin (BTC / USD), Litecoin (LTC / USD) Bitcoin Cash (BCH / USD), Ether (ETH / USD) listelenen varlıklardandı. Öte yandan kripto para piyasasındaki popüler stabil koinler USD Coin ve Dai’yi (DAI) de listeliyordu.

  Son listeleme duyurusunun ardından müşteri portföyünü arttırmayı hedefleyen şirket, yakın zamanda Coinbase Pro ve Prime hesaplarını da aktif edecek. Coinbase Commerce şirketinin 8 bin kurum ve 134 bin ekosistem iş ortağının bulunması ne kadar büyük bir platform olduğunu gözler önüne seriyor.

  DOGE Fiyatını Olumlu Etkileyecek

  ABD’nin en büyük kripto para şirketinin listesine girmeyi başaran Dogecoin (DOGE), bu haberin ardından yükseliş trendine başladı. İddialı bir platform olarak gösterilen Coinbase Commerce üzerinde yer almasının DOGE fiyatı açısından çok olumlu sonuçlar doğuracağı belirtiliyor. Bu gelişmelerden sonra analistler, DOGE fiyat tahminlerinde orta vadede yukarı yönlü hareket yaşanabileceğini söylüyor.

  Son edinilen bilgilere göre 1 DOGE fiyatı %dogecoin+try% TL. Döviz cinsinden ise %dogecoin+usd% Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak, Dogecoin fiyatı 24 saatte %dogecoin+yuzde%.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle