Deneyimli analistten BTC uyarısı! 3 vakte kadar…

  Kripto para yatırımcılarının yakından takip ettiği deneyimli analist Tone Vays, lider kripto para birimi analizi ile gündemde. Beklentilerin aksine konuşan Vays’e göre Bitcoin’in yükselme ihtimali, düşme ihtimalinden daha yüksek!

  Tecrübeli kripto para analisti ve trader Tone Vays, Bitcoin (BTC) yatırımcılarının yüzünü güldürecek bir değerlendirme ile gündemde! BTC fiyatının beklendiği şekilde düşmesi aksine yükseleceğini düşünen Vays, 30 bin doların üzerine işaret ediyor.

  “Bence Yükselme İhtimali Daha Güçlü”

  Kripto para yatırımcılarının yakından izlediği profesyonel trader Tone Vays, Bitcoin’in mevcut seviyelerinden yüzde 30 yükselme potansiyeli taşıdığını söylüyor! Beklenenin aksine 22 bin dolara varan bir düşüş yaşanma ihtimalini zayıf gören Vays, bunu yarılanma etkinliğine bağladı!

  “Yüzde 10’luk, yüzde 20’lik bir geri çekilmeden sonra bu destek alanlarına daha çok güveniyorum. Kendime daha çok güveniyorum çünkü yarılanma için daha az zaman var.” diyen Vays yükseliş beklentisini ise, “Doğrudan 34 bin dolara çıktığımız yukarı yönlü rastgele bir salınım ihtimali, 22 bin dolara ulaştığımız aşağı yönlü rastgele bir çöküş ihtimalinden çok daha yüksek.” ifadeleri ile rakamsallaştırdı.

  “Düşüş Ay Ortasına Kadar Gerçekleşebilir”

  Bitcoin’de tecrübeli analist Peter Bradnt’in işaret ettiği 25 bin dolar seviyesine yönelik değerlendirmesinde Vays, bu ihtimalin ay ortasına kadar gerçekleşebileceğini söyledi. “Düşüş beklentimi aşarak devam edecek olsa bile 20 bin dolarda olduğum gibi burada 25 bin dolardan da yükseliş bekliyorum” ifadeleri ile düşüşü kesinlikle ret etmeyen Vays, “Aslında 25 bin dolara çekilme ile 20 bin dolara geri çekilme arasında pek bir fark yok ancak fiyatın 25 bin dolara kadar çekilerek yükselmesi biraz daha güvenli olur. Ve böylece bir düşüş muhtemelen yarın olmayacak ama yine de Mayıs ortasında olabilir.” dedi.

  Brand Düşüş Bekliyordu

  Bir diğer önemli kripto para analisti Peter Brandt ise Bitcoin’de düşüş formasyonu oluşumuna işaret etmişti. Omuz-Baş-Omuz (OBO) formasyonu oluşumuna karşı uyaran Brandt, “Bitcoin 27 bin 500 dolar ile 27 bin dolar desteğini koruyamazsa fiyatlar 24 bin dolar ile 25 bin dolara çekilebilir” demişti.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle