Deneyimli analist Bitcoin fiyatında yeni tahminini açıkladı

  Kripto para piyasasının en deneyimli analist ve stratejistlerinden Mike McGlone, BTC fiyatındaki tahminini güncelledi. Bitcoin için yeni fiyat hedefinde bulunan ünlü analistin açıklamaları yatırımcılar tarafından büyük ilgi gördü…

  Kripto para piyasasının en popüler analistleri ve stratejislerinden biri olan Mike McGlone, kripto paralar hakkında yorumlarına devam ediyor. Bitcoin fiyatındaki toparlanma hareketinin hız kazanması ile birlikte yeni açıklamalarda bulunan McGlone, Bitcoin fiyat hedefini güncelledi. 

  Piyasadaki yükseliş rallisi hakkında açıklamalarda bulunan deneyimli analist BTC için yeni fiyat hedefini açıkladı. Twitter üzerinden paylaşımlar yapan analist, piyasada trendin yeniden yukarı yönlü hız kazandığını kaydetti. Mike McGlone, Bitcoin fiyatındaki hedefini 20 bin dolar yerine 100 bin dolar olarak değiştirdi. 

  Bitcoin Fiyatında İndirim Fırsatı 

  Deneyimli kripto para stratejisti, bu sene 30 bin dolar seviyesine kadar gerileyen Bitcoin için boğa piyasasında indirim fırsatı olduğunu söyledi. Blok ödülü yarılanması ile Bitcoin’in geçen yıl azaldığını söyleyen analist, talep ve genel kabulün ise artış gösterdiğini vurguladı. Bitcoin’in arzının azalmasıyla birlikte klasik arz talep dengesine göre fiyatın yükselişine devam edeceğini hatırlattı.

  Kripto para piyasasında en büyük işlem hacmine sahip olan Bitcoin fiyatı, uzun bir süredir 30 bin dolar ile 40 bin dolar arasında gidip geldikten sonra yükselişe başladı. BTC yatırımcılarını sevindiren ve aynı zamanda büyük bir heyecan yaşatan BTC, nihayet 40 bin dolar barajını aştı. Kripto para uzmanları yükseliş hareketinin devam edebilmesi için Bitcoin fiyatının bu seviyelerde kalıcı olması gerektiğini vurguladı.

  Dan Tapiero’dan Bitcoin Açıklaması

  Sektörün önde gelen analistlerinden Dan Tapiero da BTC fiyatındaki yükseliş hareketi ile birlikte yeni açıklamalar yaptı. Henüz Bitcoin’in rekor seviyelerine ulaşmadığını söyleyen popüler analist, BTC volatilitesi bu kadar yüksekken hiçbir zaman rekor kırmadığını aktardı. Piyasanın geleceğinde hala devasa yükselişler olacağını kaydeden ünlü analist, hala gidilecek oylun olduğuna işaret etti. 

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle