Kriptopara

2022 Rally (RLY) Coin Geleceği, 4 Analist Tahmini

  Makroekonomik göstergelerde 2022 yılında devam eden riskler kripto para piyasalarını etkisi altına almaya devam ediyor. Piyasalarda satış baskının devam ettiği dönemde RLY ise yeni piyasa beklentileri ve görünümü ile ilgi gördü. Proje vizyonu da dikkat çeken Rally (RLY), kısa, orta ve uzun vadede yeni beklentilerin oluşmasına neden oldu. Proje hakkında merak edilenleri ve RLY Coin geleceğine dair uzman görüşlerini bu yazımızda sizler için bir araya getirdik.

  Rally (RLY) Coin Geleceği

  Ethereum blok zinciri tarafından desteklenen ve içerik üreticilerinin kitleleri ile etkileşim kuracakları bir bağımsız ekonomi yaratmayı hedeflemektedir. Bu hedef kapsamında sadece 2022 yılı için değil gelecek 5 – 10 yıl içinde de kullanım alanının genişlemesini sağlayacaktır. Bu kapsamda birçok yenilik sunması da önemli bir faktör olarak değerlendirilmektedir. Token ekonomisinin kolay hale getirilmesini sağlamaktadır.

  Rally (RLY) projesinin yol haritasında yer verilen ve gelecek hedeflerini de içeren beklentiler ise kısaca şunlardır:

  • Sanatçılar, müzisyenler, oyuncular ve sporcular başta olmak üzere tüm içerik oluşturucularının toplulukları ile etkileşimini artıracak ve para kazanmalarını sağlayacaktır.
  • Takipçi ve içerik oluşturucuları arasındaki faaliyetlere gelecekte yeni bir boyut kazandırmaktadır.
  • 2022 yılında piyasa riskleri üzerinde baskı yaratsa da gelecek yıllarda bu riskin azalması ile yatırımcısına da kazandırma olasılığı görülmektedir.

  Rally (RLY) Coin Geleceğine İlişkin Grafik Analizi

  RLY, piyasalarda son dönem gösterdiği çelişkili piyasa hareketleri ile dikkat çekmiştir. Yapılan son analizlerde en kötü senaryoda bile beklentinin kısmen karşılanma eğilimi içinde olduğu ifade edilmiştir. Bazı yatırımcılar ise tüm çabanın boşa gideceği yönünde görüş bildirmektedir. Haziran 2022’de 0,029 dolar seviyesine kadar gelerek tüm zamanların en düşük seviyesini zorlaması da bu görüşleri desteklemektedir. Fiyatının sert düşüşler ile şu anki formasyonda istenen seviyede yer almaması da risk oluşturmaktadır.

  Rally (RLY) Coin Nedir, Nasıl Çalışır?

  Rally, içerik üreticilerinin kendi tokenlarını geliştirmelerine ve çalışmaları için dijital bir ekonomi yaratmalarına olanak tanıyan sosyal bir token odaklı protokoldür. Yayıcılar, müzisyenler, sporcular dahil genel olarak tüm içerik oluşturucuların toplulukları ile etkileşime geçmeleri sağlanmaktadır.

  Tüm içerik oluşturucularının kendi dijital varlıklarını üretmelerini sağlamaktadır. Ethereum blok zinciri üzerinde, ERC – 20 olarak çalışmaktadır. Web 3.0 gelişim stüdyosu SuperLayer, RLY aracılığıyla tokenize edilmiş tüketici ürünlerini başlatmak için Solana’yı tercih etmektedir.

  Rally (RLY) Kullanım Alanları Nelerdir?

  ERC – 20 token olarak içerik üreticileri tarafından Rally ekosisteminde RLY kullanılmaktadır. RLY, ağın yardımcı program ve yönetişim belirteci olarak işlem görmektedir. Rally ise içerik üreticilerinin kendi ekonomilerini, ürettikleri içeriklerden ve takipçilerinden oluşturmalarını sağlamak için kullanılan bir platformdur.

  Rally (RLY) Coin Fiyatı Kaç Dolar?

  Güncel durumda 1 RLY fiyatı %rally-2+try% TL. Döviz cinsinden ise %rally-2+usd% Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak, Rally Coin 24 saatte %rally-2+yuzde%.

  Rally (RLY) Coin Ne Olur, Beklentileri Ne?

  Blok zincir teknolojisi ve merkeziyetsiz uygulamalar kapsamında içerik üreticileri için de birçok proje ortaya çıktı. Bu kapsamda içerik oluşturucuları ve kitleleri arasında yeni bir etkileşim ortamının yaratılması hedeflenmektedir. Bu hedef projeye karşı beklentileri de artırmaktadır. Piyasa beklentileri ise çok daha pozitif bir eğilim göstermektedir.

  Uzmanların yanı sıra büyük yatırımcıların da 2022 yılı belirsizliğinden piyasaların kurtulması halinde portföylere güvenle eklenebileceğine işaret edilmektedir. Uzun vadede Rally (RLY) hakkında beklentiler bu yönden pozitif bir etkiye sahiptir. 

  Rally (RLY) Coin Projesi Güvenilir mi, Alınır mı?

  Rally Network, içerik üreticilerinin para birimleri Rally tarafından işletilen özel bir yan zincirde çalışmaktadır. Köprü aracılığıyla kullanıcıların Ethereum mainet içinde yer alan ERC – 20 standardındaki RLY tokenlerini yan zincire aktarmaktadır. Bu sayede teknik olarak güvenli bir sistem ve yapı tercih etmiştir.

  Projenin yaratıcı ekibine bakıldığında ise güçlü bir takımla karşılaşılmaktadır. Daha önce Patreon gibi önemli ücretli içerik platformlarının yaratma süreçlerinde yer alan Bremmer Morris, bu kapsamda önemli isimler arasında yer alıyor. Yatırımcıları arasında yer alan a16z ve Coinbase eski CTO’su, ve kurucu ortağı Fred Ehrsam yer almaktadır.

  Rally (RLY) Coin'i Benzersiz Yapan Nedir?

  Rally (RLY) projesinin piyasalarda öne çıkmasını sağlayan birçok teknik detaydan söz etmek mümkündür. Gelecek hedeflerinde de bu teknik detaylar ön plana çıkmıştır. İçerik dünyasının yeni baştan yaratılmasına yönelik benzersiz bir altyapı sunan Rally, bu özellikleri ile piyasa başarısı elde etmesi de muhtemel görülmektedir.

  Rally (RLY) projesini rakiplerinden ayıran başlıca benzersiz özellikle ise kısaca şunlardır:

  • İçerik üreticilerinin para birimleri, token üretme eğrisine göre verilmektedir.
  • RLY’nin mevcut fiyatının yüzde 1!i oranında başlangıç fiyatından başlayan doğrusal bir eğri kullanmaktadır.
  • Ethereum blok zinciri tarafından desteklenir.

  Rally (RLY) Coin'in Avantaj ve Dezavantajları Nelerdir?

  Rally (RLY) projesinin öne çıkan güçlü ve zayıf yönlerinin doğru bir şekilde değerlendirilmesi yatırımların riske atılmaması açısından önemlidir. projeyi desteklemek isteyenler için Rally (RLY) avantajlarından bazıları şunlardır:

  • İçerik üreticilerinin kendi dijital varlığını oluşturmasını sağlar.
  • Topluluk ile doğrudan ve özel bir bağlantı kurmalarını destekler.
  • Platforma aktif olarak katılan içerik üreticileri, topluluklarını ödüllendirmek için topluluk ödülleri sunmaktadır.

  Rally (RLY) dezavantajlarından bazıları ise kısaca şunlardır:

  • RLY istenen piyasa başarısına henüz ulaşamamıştır.
  • Yüksek riskli bir piyasada işlem görmektedir.
  • Volatilite riski yüksektir.

  Rally (RLY) Coin Hangi Borsalarda Listeleniyor?

  Rally (RLY), popüler kripto borsalarında listelenmektedir. İşlem hacmine ve piyasa değerine göre en iyi borsaları tercih ederek işlem gerçekleştirmeniz mümkündür. Rally (RLY) listeleyen borsalardan bazıları şunları:

  • CoinW
  • Bitget
  • Phemex
  • MEXC
  • Coinbase Exchange
  • KuCoin
  • Gemini

  Rally (RLY) Coin Fiyat Tahminleri ve Hedef Fiyat

  Rally (RLY) hakkında öne çıkan 2022 yılı tahminlerinin dışında uzmanların gelecek yıllara dair hedef fiyatları da belli oldu. İsabetli piyasa tahminleri ile öne çıkan 3 uzmanın Rally (RLY) hakkında beklentileri ise dikkat çekiyor. Analistlerin Rally (RLY) fiyat tahminleri ise kısaca şöyle:

  • Wallet Investor’a göre 1 yıllık tahmini 0,00940 dolar seviyesinde bir değer kaybı yönünde. Bu nedenle 2022 – 2023 dönemi için iyi bir yatırım aracı olarak görülmemiştir. Uzun vade için daha iyi getiri sunabileceği ifade edilmiştir.
  • Digital Coin Price uzmanları ise 2022 yılı için ortalama 0,0487 dolar seviyesinde beklentisini açıklamıştır. 5 yıl sonunda ise 2027 yılı için hedef 0,0864 dolar olarak öne çıkıyor.
  • Tech News Leader analistlerinin beklentisi ise 1 yılda 0,12 dolara kadar gelebileceği yönünde. 5 yıl sonundaki fiyat ise 0,38 dolar olarak dikkat çekti.
  • Price Prediction uzmanlarını hedefleri ise 2022 yılı için ortalama 0,052 dolar olurken, 2023, 2024, 2025 ve 2026 yılları için sırasıyla; 0,0076, 0,11, 0,17, 0,26 dolar hedefi açıklanmıştır.

  Sonuç

  Rally (RLY), merkeziyetsiz teknolojilerden de yararlanarak gelecekte içerik üreticilerinin de kendilerine ait bir ekonomi yaratmalarını hedeflemektedir. Bu tür yenilikleri sayesinde daha çok kitleye ulaşması beklenmektedir. 2022 yılı için riskli görülse de genel hatları ile gelecek vaat eden bir proje olarak değerlendirilebilir. Yatırım yapmayı düşünenlerin bu risklere göre doğru pozisyon almaları önerilmektedir.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle