Kriptopara

ONT Coin Geleceği, Yorum ve Tahminler 2021-2022

  Kendisine has bir ağda işlem gören Ontology (ONT) Coin hakkında 2021 ve 2022 senelerine dair birçok görüş bulunuyor. Analistlerin yaptığı teknik analizlerin ardından ONT coin hakkında tahminlerini paylaşmış durumdalar. Bu yazımızda ONT Coin için analistlerin yaptıkları bu tahminleri, 2021 ve 2022 yorumlarını, fiyat beklentilerini ve tahmine yön veren faktörleri inceleyeceğiz.  

  ONT Coin Geleceği

  Analistler ONT Coin’in 2021 senesinin ilk yarısında fiyatlanacağı görüşü üzerinde ortak bir kanı belirtiyorlar. 2021 ilk yarı sonunda ONT Coin’in 2.50 dolar ile 3 dolar bandı arasında fiyatlanabileceğini belirttiler. Diğer yandan onun uzak geleceğinde daha popüler bir hale gelebileceğini düşünüyorlar. 

  Özellikle 2022 senesinin ikinci yarısının ONT Coin için parlak geçebileceğini ifade ediyorlar. Merkezi olmayan uygulamaları destekleyen ONT Coin ve Ontology ağının Ethereum’un en büyük rakiplerinden biri olabileceğini düşünüyorlar. 

  ONT Coin Yorum ve Tahminleri 2021-2022

  Analistler uzun vadeli fiyat tahmini de paylaşmış durumdalar. 2022 senesinin Temmuz ayına en yakın dönemde ONT Coin fiyatının 3.50 ile 4 dolar bandı arasında olabileceğini açıklıyorlar. Yaptıkları tahminler ile ONT Coin için parlak bir fiyat tablosunun oluşacağı sonucu çıkıyor. 

  Hangi Faktörlere Bağlı Olarak Artabilir?

  Analistler ONT Coin’in hem yakın hem de uzak geleceğinde değer kazanımlarının olabileceğini savunuyorlar. Bu tahmine ulaşmalarında etkili olan faktörleri ise şu şekilde sıraladılar:

  • Analistlere göre ONT Coin merkeziyetsiz uygulamaları destekleyen yanı ile altcoinler arasında bir adım öne çıkıyor. Ethereum ağı ise artık ERC-20 token işlemlerinin etkisine bağlı olarak işlem hızında düşüşlere sebep olmaya başladı. Analistler yeni yıldızın Ontology ağı olabileceğini belirtiler. Ethereum’un rakibi haline gelecek ONT Coin’in değer kazanabileceğini düşünüyorlar.
  • Analistler Ontology ağında işlem yapmak isteyenlerin aynı Ethereum’da olduğu gibi gas ücretlerini karşıladıklarını belirttiler. Ancak ağda gas token’ı olan ONG token’ın kullanıldığı ifade ediyorlar. Bu sistemde masrafların Ethereum işlemlerinde çok daha düşük olduğunu 2021’de ONT Coin işlemlerinin daha fazla tercih edilir hale gelebileceğini belirtiyorlar. 
  • Teknik ve temel analiz sonuçlarına göre ONT Coin için 2021 ilk periyodu sonunda yükselen trend’in gündeme gelebileceğini tahmin ettiklerini belirttiler.

  Analistlere göre tüm bu faktörler fiyatı besleyici etkiler yapabilirler.

  WalletInvestor ONT Yorumu

  WalletInvestor analistleri ONT Coin’in 2022 senesini Ağustos ayı öncesinde 3.50 dolar ile 4 dolar bandı arasında fiyatlanabileceğini düşünüyorlar. Analistlere göre 2022 Ocak ayında ise ONT Coin değer kaybı gündeme gelebilir. Bu tahmin gerçekleşirse yatırımcılar için bir alım fırsatının gündemde olabileceği açıklandı.

  Aayush Jindal Ne Dedi?

  Aayush Jindal, ONT Coin’in 2021 senesi ilk periyodu sonunda 2.50 dolar ile 3 dolar bandı arasında fiyatlanabileceğini ifade etti. ONT Coin’in yatırımcı dikkatini ise asıl 2022 senesinde üzerine çekebileceğini düşünüyor. ONT Coin ona göre 2022 senesinin sonunda 4 dolarlık fiyat hedefine ulaşabilir. 

  The Signalyst ONT Coin Yorumu

  The Signalyst analistleri ONT Coin’in 2021 ilk yarısını değer kazanarak tamamlayabileceğini düşünüyorlar. İkinci yarısı başında dalgaları fiyatların gündemde olabileceğini belirttiler. İlk yarı sonunda ise ONT Coin’in 2.50 ile 2.70 dolar bandı arasında fiyatlanabileceğini ifade ettiler. Analistlere göre ONT Coin 2022 girişinde değer kaybı yaşayabilir. Ancak 2022 sonunda fiyat artışı yaşarak 4 dolar düzeyine hareket edebilir.

  Cactus ONT Coin 2021-2022 Tahmini

  Cactus, ONT Coin’in 2022 senesi Temmuz ayına en yakın noktada 3.50 dolar ile 3.80 dolar bandı arasında olabileceğini belirtti. Analiste göre 2022 girişinde ise dalgalı fiyatlar ön panda olabilir. Analist, 2021 ilk periyodunun sonunda ONT Coin fiyatının 2.50 dolar ile 2.80 dolar bandı arasında konumlanabileceğini düşünüyor. 

  Sonuç

  Analistler Ontology projesinin gücüne ve ONT Coin’in geleceğine inanıyorlar. ONT Coin’in 2021 ilk periyodunda ve 2022 Temmuz ayına yakın noktada yapabileceği fiyat artışı ile gündeme gelmesini bekliyorlar. Ethereum ile sıkı bir rekabete girdiği ifade edilen Ontology ağının ONT Coin’i güçlendirmesini bekliyorlar. ONT Coin eğer tahminlere göre hareket ederse, 2022’de yatırımcıları için avantajlı koşulları sunabilir.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle