Analist ADA coin için umutlu! Fiyat tahminini paylaştı

  Kripto para piyasaları, son dönemlerde ne kadar volatil yapıda olduğunu defalarca kanıtladı. Bir süredir düşüş eğiliminin hakim olduğu piyasada, son günlerde volatilite çok net şekilde kendisini gösteriyor. Hafta arası yaşanan düşüşlerde ünlü analist Capo of Crypto, düşüşlere rağmen umut verici tahminlerini paylaştı.

  Kripto para birimleri çoğu zaman volatiliteden ötürü eleştiriliyor. Fiyat oynaklığının sık görülmesi ve bazen bu dalgalanmalarda çok sert düzeltmelerin yaşanması, çoğu zaman kripto paraların eleştirilmesinde odak noktasında yer alıyor. Kripto paralarda volatilitenin en net örnekleri son günlerde birçok kez kendisini gösterdi. Günlerdir görülen düşüş eğiliminde, 23 Mayıs Pazar günü sert düşüşler tekrarlanmış olmasına rağmen, 24 Mayıs Pazartesi günü toparlanmaların yaşandığı görülüyor. Ancak düşüş sırasında yaşanan paniğin hala tam olarak dindiği söylenemez.

  Capo of Crypto ADA’dan Yükseliş Bekliyor

  23 Mayıs tarihinde gün içinde yaşanan geri çekilmelerde, günlerdir devam eden endişe bir kez daha kendisini hissettirdi. Ünlü analist Capo of Crypto, bu düşüşlerin görüldüğü anlarda piyasaya olan güvenini gösterdi.

  Ünlü analist, düşüşlere rağmen umut verici tahminlerini paylaştı. Analist, son günlerde Bitcoin (BTC) liderliğinde görülen sert düşüşlere rağmen, özellikle de Cardano’dan (ADA) yukarı yönlü atak beklediğini analizinde belirtti. Ünlü analist, Mart ayının başlarından bu yana Cardano ile ilgili olumlu görüşlerini paylaşıyor.

  Mart Ayında Orta Vadeli Tahmini Açıklamıştı

  1 Mart 2021’de ADA, 1,24 dolar seviyesinde işlem görüyordu. ADA 15 Mayıs tarihinde 2,40 dolar bandına kadar yükseldi. Analist, Mart ayının başlarında yaptığı açıklamalarda ADA için orta vadede fiyatın 3-4 dolar seviyelerine çıkmasının mümkün olduğunu iddia etmişti. Ancak piyasadaki sert düşüşler ile birlikte ADA da diğer birçok kripto para gibi geriledi.

  Analistin Yeni Tahmini Heyecan Verici

  Analist, son analizinde bu kez fiyat tahminini çok daha “uçuk” seviyelere çıkardı. Capo of Crypto, uzun vadede ADA fiyatının parabolik yükseliş elde ederek 30 dolara kadar yükselebileceğine inandığını belirtti. Analist bu tahminini paylaştığı sırada ADA 1,35 ile 1,40 dolar arasında işlem görüyordu. Ayrıca ADA 16-23 Mayıs tarihleri arasında %33 oranında değer kaybetti. Analistin tahmininin başarılı olması için ADA’nın yaklaşık 21 kat değer artışı yaşaması gerekiyor.

  Kripto para borsalarındaki en son güncel verilerde 1 ADA fiyatı %cardano+try% TL. Döviz cinsinden ise %cardano+usd% Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak, Cardano fiyatı 24 saatte %cardano+yuzde%.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle