Kalemder

Binance CEO’su, Musk için balina benzetmesi yaptı

  Kripto para sektörünün en popüler borsalarından Binance CEO’su Changpeng Zhao, gündemine bu sefer ünlü bir ismi aldı. Dünyanın en zenginlerinden girişimci Elon Musk hakkında Twitter’dan bir açıklama yaptı…

  Kripto para dünyasının işlem hacmi bakımından en büyük borsası olan Binance CEO’su Changpeng Zhao, çeşitli açıklamalarıyla gündeme gelmeye devam ediyor. Zhao, kişisel Twitter hesabı üzerinden yapmış olduğu son açıklamasında hedefine Elon Musk’ı aldı. Ünlü milyarder hakkında Bitcoin balinası iması yapan Zhao’nun bu ifadeleri kripto para topluluğunda büyük bir heyecan yarattı.

  Kripto para basınında yer alan haberlere göre Binance CEO’su Changpeng Zhao, Tesla ve SpaceX şirketlerinin milyarder CEO’su Elon Musk hakkında konuştu. Son dönemin en popüler uygulaması olan Clubhouse’da bir yayına katılan Musk, Bitcoin hakkında oldukça önemli ve olumlu ifadeler kullanmıştı. 

  Zhao’dan Bitcoin Balinası Benzetmesi

  Bitcoin’den övgüyle bahseden Elon Musk’ın bu ifadeleri Binance CEO’su Changpeng Zhao’nunda gözünden kaçmadı. Kripto para basınında geniş yankı bulan bu ifadeleri yorumlayan ünlü isim, Bitcoin balinası benzetmesi yapınca, kripto para topluluğu da heyecanlandı. 

  Ünlü girişimcinin ifadeleri üzerine konuşan kripto para borsası Binance CEO’su Changpeng Zhao, şu ifadeleri kullandı: “Dünyanın en büyük balinası kripto para sektörüne girmek üzere. Ne yapman gerektiğini biliyorsun değil mi?” Bu ifadelerin ardından Zhao’yu takip eden kripto para yatırımcıları büyük bir heyecan yaşadı. 

  Elon Musk Ne Demişti?

  Tesla ve SpaceX şirketlerinin CEO’su ve aynı zamanda popüler girişimci Elon Musk dönem dönem kripto paralarla ilgili yaptığı açıklamalarla heyecan uyandırmaya devam ediyor. Musk son yaptığı açıklamasında deyim yerindeyse BTC hakkında çok çarpıcı bir itirafta bulundu. 

  Kripto para topluluğunda büyük bir ilgiyle takip edilen ve Bitcoin fiyatını yukarıya taşıyan bu açıklamalarda Elon Musk şunları söylemişti: “Bu noktada Bitcoin’in iyi bir şey olduğunu düşünüyorum. Bitcoin’in destekçisiyim. Partiye geç kaldım ama bir destekçiyim. Bitcoin, geleneksel finans uzmanları tarafından geniş kabul görmenin eşiğinde.”

   

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle